dbtopas login
Šiaulių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Šiauliai, 2017-07-30

Grupė VE

Trasa 102.2 km 14 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1
Lašinis VenantasLTU LTUStaki DK, Technorama 14 2:25:20.0 42.2
2
Klimavičius JustasLTU LTUVelomanija - Koldas, Vilnius 14 2:25:29.0 42.1
3
Becis ArmandsLAT LATRietumu bank, Ryga 14 2:25:29.5 42.1
4
Valiauga ArnoldasLTU LTUTop team - UltraBike, Utena 14 2:26:28.6 41.9
5
Knops KristapsLAT LATEvelo team, Riga 14 2:27:39.9 41.5
6
Gembeckas TomasLTU LTUStaki DK, Technorama 14 2:28:20.6 41.3
7
Kovaliovas EdgarasLTU LTUTop team - UltraBike, Vilnius 14 2:28:23.6 41.3
8
Birenis ArvydasLTU LTUKlaipėda CT, Klaipėda 14 2:28:35.7 41.3
9
Blockis VytautasLTU LTUFocus Vilnius, Kaunas 14 2:28:36.0 41.3
10
Beniušis JustasLTU LTUKlaipėda CT, Klaipėda 14 2:29:10.9 41.1
11
Adomaitis RojusLTU LTUKlaipėda CT, Klaipėda 14 2:29:12.2 41.1
12
Talačka LukasLTU LTUTop team - UltraBike, Ukmergė 14 2:29:12.5 41.1
13
Šiškevičius PauliusLTU LTUStaki DK, Technorama, Vilnius 14 2:29:14.1 41.1
14
Videika AiridasLTU LTUVelomanija - Koldas, Alytus 14 2:29:15.3 41.1
15
Gudiškis EimantasLTU LTUVelomanija - Koldas, Vilkaviškis 14 2:29:22.6 41.1
16
Mačiulis MykolasLTU LTUCHAIN GANG, Ignalina 14 2:29:23.1 41
17
Astrauskas LinasLTU LTUCHAIN GANG, Vilnius 14 2:29:36.0 41
18
Ramonas KazimierasLTU LTUVėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 14 2:29:43.7 41
19
Inovskis NaurisLAT LATEvelo team, Riga 14 2:30:09.6 40.8
20
Kaupas GediminasLTU LTUStaki DK, Technorama 14 2:30:13.3 40.8
21
Matuliauskas EgidijusLTU LTUVelomanija - Koldas, Vilnius 14 2:31:01.2 40.6
22
Volungevičius KarolisLTU LTUVelomanija - Koldas, Kaunas 14 2:31:01.7 40.6
23
Žemaitaitis AudriusLTU LTUVelomanija - Koldas, Vilkaviškis 14 2:31:01.8 40.6
24
Mateliūnas TomasLTU LTUFocus Vilnius, Pakruojis 14 2:31:42.9 40.4
25
Stasiūnas MariusLTU LTUFocus Vilnius, Vilnius 14 2:31:56.0 40.4
26
Sanajevas PauliusLTU LTUBlitz, S-Sportas, Druskininkai 14 2:31:56.1 40.4
26
Jurna DanieliusLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Vilnius 14 2:31:56.1 40.4
28
Šemežys AidasLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Kaunas 14 2:31:57.7 40.4
29
Jurkus AndriusLTU LTUBlitz, S-Sportas, Vilnius 14 2:32:02.0 40.3
30
Ropė LaurynasLTU LTUBlitz, S-Sportas, Vilnius 14 2:32:04.2 40.3
31
Jakimčius GiedriusLTU LTUBlitz, S-Sportas, Vilnius 14 2:32:07.1 40.3
32
Micė TomasLTU LTULola, Vilnius 14 2:32:12.2 40.3
33
Viļumovs IvoLAT LATEvelo team, Rīga 14 2:32:22.5 40.2
34
Jankauskas MatasLTU LTUStaki DK, Technorama 13 2:18:50.9 41
35
Sisolatins ArtursLAT LATBelo cycling project, Rīga 13 2:18:54.6 41
36
Kampe MareksLAT LATGaismas magija - Stividors lp 13 2:29:47.8 38
37
Mockevičius TomasLTU LTUTop team - UltraBike, Trakai 12 2:31:24.2 34.7
38
Gulbinas MariusLTU LTUS-Sportas, Šiauliai 11 2:28:00.6 32.6
39
Šideikis PovilasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Panevėžys 10 2:06:04.4 34.7
40
Strakšys SvajūnasLTU LTUVėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 9 2:06:04.4 31.3
41
Džervus DarijusLTU LTUVėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 8 1:23:08.8 42.1
42
Mareckas GiedriusLTU LTULola, Vilnius 8 1:32:50.6 37.7
43
Tiškus ArtūrasLTU LTUS-Sportas, Telšiai 7 1:13:25.7 41.8
44
Seluchinas MaksimasLTU LTUBlitz, S-Sportas, Vilnius 5 1:02:09.4 35.2
45
Lukjanovs AndrisLAT LATGaismas magija - Stividors lp 5 2:29:26.2 14.7