dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Registracija racesults.lt

LTU LTU, Šiauliai, 2019-07-28

Registracija baigėsi.

NumerisGrupėKomanda, MiestasPavardė, Vardas BūvisPastabos
 
 1
Team ZZKKornilovs Vitalijs    
Butkevičius Algirdas
 
 2
VilniusAndruska Marius    
 
 3
ŠiauliaiKiaurakis Orestas    
 
 4
KlaipėdaBarkauskas Simas    
 
 5
UtenaTamošiūnas Darius    
 
 6
KaunasRutkauskas Edgaras    
 
 7
KaunasPetrauskas Ričardas    
 
 8
KaunasMaculevičius Viktoras    
 
 9
VilniusJakubauskas Simonas    
 
 10
ŠiauliaiBartašius Kęstutis    
 
 11
Petrauskas Donatas    
 
 12
PanevėžysŽukauskas Artūras    
 
 13
KlaipėdaJarmoška Leonas    
 
 14
VilniusKvajauskas Povilas    
 
 15
ElektrėnaiLaucius Tautvydas    
 
 16
ŠiauliaiKvietkauskas Deividas    
 
 17
VilniusJokubonis Vytautas    
 
 18
KaunasKemtys Algirdas    
 
 19
ŠiauliaiGaniprauskas Linas    
 
 20
KaunasBičius Arūnas    
 
 21
ŠiauliaiLabanauskas Gintautas    
 
 22
KretingaPipikienė Alytė    
 
 23
Amore&Vita - Prodir, RīgaSergis Kaspars    
 
 24
Amore&Vita - Prodir, RīgaAnsons Kristers    
 
 25
Antaris team, ŠirvintosVilčinskas Nerijus    
 
 26
BLITZ, VilniusTamulis Martynas    
 
 27
Colibri CT, KaunasPetkevičius Emilis    
 
 28
Colibri CT, VilniusGurklys Justinas    
 
 29
Colibri CT, VilniusGudiškis Eimantas    
 
 30
Dobeles dzirnavnieks / fee free, SiguldaRitums Raivis    
Boļšis Niklavs
 
 31
Drym tym, ŠiauliaiTamošaitis Donatas    
 
 32
Dubysos SMKavaliauskas Pijus    
 
 33
Dviratai - Daistatus, KaunasKazakevičius Artūras    
Kiušas Petras
 
 34
Evelo teamViļumovs Ivo    
Vosekalns Andris
 
 35
Focus Vilnius, VilniusŠličkutė Milda    
Mateliūnas Tomas
 
 36
Fortūna DK, PanevėžysBagdonas Arminas    
 
 37
Fortūna DK, PRSSG, PanevėžysJonikaitė Dovilė    
 
 38
Fortūna DK, PRSSG, PanevėžysRukaitė Gabija    
 
 39
Jokers - Santa Monica Networks, VilniusJurna Danielius    
 
 40
Jokers - Santa Monica Networks, KaunasGrigas Laurynas    
 
 41
Jokers - Santa Monica Networks, KaunasJanuškevičius Jovaldas    
 
 42
Jonavos MTB, JonavaRazgaitis Adomas    
 
 43
Kilcullen CC, KilcullenBrowne Liam    
 
 44
Memel CT, KlaipėdaBeniušis Justas    
Lašinis Venantas
 
 45
MTB Grobiņas novads, LiepajaJankovs Dmitrijs    
 
 46
MTB Grobiņas novads, GrobiņaKrekovskis Mārtiņš    
 
 47
Nikeliuotas špykis DK, AlytusVitukynas Antanas    
Mažeika Vytautas
 
 48
PRSSG, PanevėžysPatinskaitė Paulina    
 
 49
RE/MAX, VijoliaiNiauronis Justas    
 
 50
RRS/Alfa - Venden, RīgaJurēviča Ieva    
 
 51
Runglorious bastards, VilniusPurkėnas Algirdas    
 
 52
S-Sportas, ŠiauliaiKlicner Tomas    
Šertvytis Donatas
 
 53
Šiaulių JTC, ŠiauliaiAbukaitytė Rugilė    
 
 54
Šiaulių JTC, ŠiauliaiMalakauskas Gabrielius    
 
 55
Team ZZK, RīgaSmirnova Lyuba    
 
 56
Team ZZK, RīgaPogodins Kirils    
 
 57
Team ZZKKnops Kristaps    
 
 58
Team ZZK, BauskaLauks Toms    
 
 59
Team ZZKRibaks Emīls    
Pavlovs Ēvalds
 
 60
Tinklas, ŠiauliaiBartašius Mažvydas    
 
 61
Top team cycling, VilniusŽukov Jurij    
Kovaliovas Edgaras
 
 62
TRItonas, VilniusRidikas Adas Vėjas    
 
 63
Umarai SP, PanevėžysJaneliūnas Saulius    
 
 64
Utenos DSC, UtenaStundžia Rokas    
Gerdauskas Aironas
 
 65
Utenos DSC, UtenaKlimavičius Nikolas    
 
 66
Velo Ghost Veloma, GargždaiČepauskas Arūnas    
Vilinauskas Vilmantas
 
 67
Velo Šiauliai, KelmėNauronis Gintautas    
Sankauskis Adolfas
 
 68
Veloclub, DaugavpilsKalašņikovs Viktors    
 
 69
Velomanai team, KaunasSankauskas Donatas    
Šarkauskas Saulius
 
 70
Velonova, VilniusPatinskas Kęstutis    
 
 71
Velonova - Bioracer CT, VilniusFrankas Giedrius    
Kaupas Gediminas
 
 72
Velopeak hunter, KlaipėdaKlimavičius Saulius    
Stankevičius Vytautas
 
 73
Veloratai DK, KėdainiaiBalčikonis Vladas    
 
 74
Veloratai DK, KėdainiaiKavaliauskas Rūtenis    
Lipnevičius Arūnas
 
 75
Venden, RīgaJurēviča Diāna    
 
 76
Venden, RīgaJurēvičs Māris    
 
 77
Versmė MTB, PlungėČiuželis Darius    
 
 78
Vėtrungė SK, Viesulo SC, KlaipėdaŽukauskas Arvydas    
Šleinius Dominykas
 
 79
Virsotne marmot, RīgaPetersons Martins    
Velins Imants

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
Abromavičius RenatasLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 2
Abromavičiūtė AistėŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 3
Aleksandravičius Romualdas    
 
 4
Ambrazienė AinėS-Sportas, Šiauliai    
 
 5
Andruškienė IrenaŠiauliai    
 
 6
Atstopas Aurelijus    
 
 7
Atstopienė Jurgita    
 
 8
Balsienė Nijolė    
 
 9
Balsys AidasPanevežys    
 
 10
Banytė Rūta    
 
 11
Baškys Augustas    
 
 12
Bilius TomasŠiauliai    
 
 13
Bilotaitė VitalijaLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 14
Bučinskas RimgaudasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 15
Butka Vakaris    
 
 16
Butka VakarisDubysos SM    
 
 17
Chorūnas Artūras    
 
 18
Čalnaris SauliusŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 19
Čerkauskaitė RugilėŠiauliai    
 
 20
Daujotis PetrasŠiauliai    
 
 21
Figoras Paulius    
 
 22
Galinauskas Mantas    
 
 23
Galinauskas MantasŠiauliai    
 
 24
Galinskienė IlonaAutogaliunas, Šiauliai    
 
 25
Galinskis DanieliusAutogaliunas, Šiauliai    
 
 26
Galinskis GintarasAutogaliunas, Šiauliai    
 
 27
Galvičiūtė Gabija    
 
 28
Gramavičius TomasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 29
Gribovskij ArielisDviratai - Daistatus, Kaunas    
 
 30
Gulbinas Arielis    
 
 31
Gulbinas Donatas    
 
 32
Gulbinas Matijus    
 
 33
Gulbinas Ramis    
 
 34
Gulbinienė Laima    
 
 35
Jankauskas Valentas    
 
 36
Jaseliūnas RaimundasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 37
Jasiūnas Gintaras    
 
 38
Jasiūnas Matas    
 
 39
Jocas Karolis    
 
 40
Jurēvičs Dominiks-JēkabsDip-dap balance    
 
 41
Jurkus AndriusBaltik vairas    
 
 42
Jurkus JonasBaltik vairas    
 
 43
Jurkutė RūtaBaltik vairas    
 
 44
Jurkuvienė SimonaBaltik vairas    
 
 45
Jurkuvienė TatjanaBaltik vairas    
 
 46
Kamarevcevas Tomas    
 
 47
Kidžius ZenonasŠiauliai    
 
 48
Komarovas CezijusSakas OK, Šiauliai    
 
 49
Komarovas Dominykas    
 
 50
Komarovas DominykasSakas OK, Šiauliai    
 
 51
Kopilovas IgnasŠiauliai    
 
 52
Kopilovas MantasŠiauliai    
 
 53
Kumpienė Ingrida    
 
 54
Kumpis Dominykas    
 
 55
Kumpis DominykasDubysos SM    
 
 56
Kundrotas Nojus    
 
 57
Lingytė SigitaLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 58
Lukšaitė GodaBaltik vairas    
 
 59
Lukšas DomasBaltik vairas    
 
 60
Lunskis DaliusŠiaulių bankas, Šiauliai    
 
 61
Mačiulytė KristinaŠiauliai    
 
 62
Marcinkus VytautasŠiauliai    
 
 63
Mažeika ArnasŠiauliai    
 
 64
Mažeika Arnas    
 
 65
Mažeika RobertasŠiauliai    
 
 66
Mažeika Robertas    
 
 67
Miknevičius Irmanatas    
 
 68
Musiejukas Titas    
 
 69
Musiejukas TitasDubysos SM    
 
 70
Normantas ArūnasŠiaulių r.    
 
 71
Norvaišas Kęstutis    
 
 72
Palubinskas Juozas    
 
 73
Petrauskas KarolisPanevėžys    
 
 74
Prochorova TamaraLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 75
Prochorovas AleksandrasLSDP, Šiauliai    
 
 76
Rauckienė JovitaLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 77
Rauckis VladasLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 78
Ražinskas Augustas    
 
 79
Ražinskas AugustasDubysos SM    
 
 80
Repšys Arijus    
 
 81
Rupšys JokūbasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 82
Rupšys MindaugasSuncity crossfit, Šiauliai    
 
 83
Ruzgė EglėBaltik vairas    
 
 84
Ruzgys AdomasBaltik vairas    
 
 85
Ruzgys MantasBaltik vairas    
 
 86
Sankauskienė Zita    
 
 87
Sankauskis AivarasS-Sportas    
 
 88
Sankauskis AivarasS-Sportas, Panevėžys    
 
 89
Saročka Martynas    
 
 90
Sartauskas JustinasLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 91
Saugūnas Simas    
 
 92
Saugūnas SimasDubysos SM    
 
 93
Saugūnas Vilius    
 
 94
Saugūnas ViliusDubysos SM    
 
 95
Savickas Matas    
 
 96
Savickas MatasDubysos SM    
 
 97
Seliverstov AleksandrŠiauliai    
 
 98
Severovas RytisVelo Šiauliai, Šiauliai    
 
 99
Stanislovas VygandasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 100
Strockis EmilisDubysos SM    
 
 101
Šeškytė-Klevinskė EglėŠiauliai    
 
 102
Šleika Domantas    
 
 103
Šleika Domantas    
 
 104
Šleika DonatasŠiauliai    
 
 105
Šleikienė DaivaŠiauliai    
 
 106
Urniežiūtė UgnėS-Sportas    
 
 107
Urniežiūtė UgnėS-Sportas    
 
 108
Urniežiūtė UrtėS-Sportas    
 
 109
Urniežiūtė UrtėS-Sportas    
 
 110
Vaičekavičienė JolantaLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 111
Vaidas Mantas    
 
 112
Vaitiekūnas Benas    
 
 113
Vasauskaitė Aurelija    
 
 114
Vasauskas Gabrielius    
 
 115
Vasauskas Gabrielius    
 
 116
Veršinskas Tautvydas    
 
 117
Veršinskas Vytautas    
 
 118
Veršinskas Vytautas    
 
 119
Veršinskienė Jūratė    
 
 120
Vizgaudaitė GodaŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 121
Žakaris EdvardasLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 122
Žlabys VaidotasŠiauliai