dbtopas login
Nida - 3 dienos → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Nida, 2020-06-19

Grupės M12, V12

Trasa 1 d. 1.1 km 9 KP, 2 d. 1.5 km 9 KP, 3 d. 1.2 km 7 KP, 4 d. 1.5 km 9 KP

Rinktis  suma  sprint  middle  middle  longer middle  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma sprint middle middle longer middle
1V12Tervydavičius DomasLTU LTUAlytaus SRC, Alytus 3000  85711:17 (  3) 100012:42 (  1) 10007:38 (  1) 10009:31 (  1)
1M12Janulytė AidaLTU LTUOriens OK, Panevėžio KKSC 3000  100011:46 (  4)  dsq 10009:19 (  4) 100012:59 (  3)
3V12Kalvaitis OskarasLTU LTUO! Klaipėda, Palanga 2812  10009:40 (  1) 89514:11 (  2) 8848:38 (  2) 91710:23 (  2)
4M12Mednikovaitė ZojaLTU LTULabirintas OK, Vilnius 2690  59319:50 (16) 100016:33 (  3) 80311:36 (10) 88714:38 (  8)
5M12Zhuravleva MargaritaLTU LTUDevyni OK, Vilnius 2676  83614:05 (11) 97616:57 (  5) 74912:26 (12) 86415:02 (  9)
6V12Mikalajūnas MatasLTU LTUNeringos SM, Neringa 2373  92110:30 (  2) 38832:46 (17) 76310:00 (  5) 68913:49 (  7)
7V12Alvikis RojusLTU LTUŠilalės SM, Šilalė 2353  52218:32 (15) 76316:39 (  4) 72910:28 (  6) 86111:03 (27)
8V12Stankūnas MatasLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2330  78712:17 (  5) 54723:12 (13) 8349:09 (  3) 70913:25 (  5)
9M12Jieznytė SmiltėLTU LTUAlytaus SRC, Alytus 2281  73016:07 (14) 83219:53 (  9) 53617:23 (20) 71918:03 (15)
10V12Kruša KristupasLTU LTUŠilalės SM, Šilalė 2126  69014:00 (10) 1351:33:50 (23) 72810:29 (  7) 70813:27 (  6)
11V12Montvila MykolasLTU LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2121  73213:12 (  7) 70418:03 (  6) 68511:09 (  9) 61515:28 (10)
12V12Tautvydas EivinasLTU LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2059  76712:36 (  6) 48126:25 (14) 69910:55 (  8) 59316:03 (11)
13M12Mockaitytė ŽemynaLTU LTUMedeina OK, Kaunas 2030   dsq 78920:59 (10) 61615:08 (16) 62520:47 (21)
14V12Baltrušaitis GabrieliusLTU LTUAlytaus SRC, Alytus 1969  23041:57 (24) 60520:59 (10) 63811:58 (11) 72613:06 (  4)
15V12Krauza AidasLTU LTUŠilalės SM, Šilalė 1877  70613:42 (  9) 68418:34 (  7) 48715:41 (19) 47619:59 (19)
16M12Godina AnnaLAT LATB3, Riga 1854  50623:14 (20) 38543:02 (19) 62015:01 (15) 72817:50 (14)
17V12Kruša EdvinasLTU LTUŠilalės SM, Šilalė 1825  68414:08 (12) 65219:28 (  8) 48915:36 (17) 47520:01 (20)
18M12Krapauskaitė GustėLTU LTUOriens OK, Panevėžio KKSC 1817  52222:33 (19) 2651:02:29 (22) 59515:40 (18) 70018:33 (17)
19M12Mačinskaitė MėtaLTU LTUOriens OK, Panevėžio KKSC 1670  58520:06 (17) 60227:30 (15) 48319:18 (24) 44828:59 (24)
20V12Cicėnas BenasLTU LTURudamina OK, Vilnius 1647  61515:43 (13) 42729:44 (16) 51814:44 (14) 51418:31 (16)
21V12Denisovas EimantasLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1535  70713:40 (  8) 24052:54 (21)  dsq 58816:11 (12)
22V12Barauskas AndriusLTU LTUŠilalės SM, Šilalė 1429  26636:24 (23) 60021:09 (12) 41418:26 (22) 41522:57 (23)
23V12Paulius MantasLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1270   dsq 25250:18 (20) 52414:34 (13) 49419:16 (18)
24V12Danila ViliusLTU LTURudamina OK, Vilnius 1173  43622:11 (18)  dsq 42418:00 (21) 31330:22 (25)
25V12Jokubauskis TijusLTU LTUTelšiai OK, Vilnius 1006  29632:42 (22)  dnf 40119:03 (23) 30930:48 (26)
26V12Sturys MartynasLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 560   dnf  dnf  dnf 56017:00 (13)
27V12Cicėnas LeonasLTU LTURudamina OK, Rudamina 435   dnf  dnf  dnf 43521:52 (22)
28V12Šlėgus BernardasLTU LTUOriens OK, Panevėžys 370   dsq 37034:17 (18)  dsq  dnf
29V12Zaveckas MindaugasLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 360  36026:51 (21)  dsq  dnf  dnf