Mängd av tävlingar: 64
Datum | Tävling Distrikt | Sport Klass | Klubb, Stad | Plats | Resultat | Dag Sträcka | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-12 | Vilnius city race Naujamiestis, Vilnius | M16 | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 40:16 | S | |
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė Mikniškės | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 16 | 50:44 | S | |
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė Vilnius | M16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 1:56:22 | 1 dag 2 dag 3 dag | 19:01 (16) S 50:51 ( 8) S 46:30 (15) S |
2024-05-03 | Lietuvos čemp. super sprintas VIlnius | M | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 22 | 2:16 | S | |
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE Aukštadvaris, Rangava | W16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 17 | 2:09:14 | 1 dag 2 dag | 46:52 (10) S 1:22:22 (19) S |
2024-03-30 | Kauno estafetė Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | M16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:54:26 | 3 sträcka | 50:16 ( 4) S |
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė Pilaitė, Vilnius | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 10 | 25:04 | S | |
2023-11-18 | Vilnius city race Vilnius | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 19 | 20:29 | S | |
2023-10-21 | Lietuvos taurė Gražutė, Zarasų raj. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 8 | 52:22 | 1 dag 2 dag | 22:54 ( 8) S 29:28 (11) S |
2023-10-14 | Rudaminos taurė Šveicarai, Vilniaus r. | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 38:09 | S | |
2023-10-07 | Vilniaus taurė Kirzinė, Bražuolė | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:10:48 | 1 dag 2 dag | 34:03 ( 4) S 36:45 ( 2) S |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Šventininkai , Vilniaus r. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 24 | 1:49:55 | S | |
2023-08-20 | Klajūno taurė Alnė, Molėtų r. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 28:15 | S | |
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla Alnės ežeras | C | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 dag 2 dag 3 dag 5 dag 6 dag 7 dag | 21:15 (24) S 40:57 (19) S 52:00 (49) S 28:14 (48) S 1:02:00 (32) S 25:00 (17) S | ||
2023-08-20 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Alnė, Molėtų r. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 28:15 | S | |
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS Gėsalai, Papė | W14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 13 | 1:56:59 | 1 dag 2 dag 3 dag | 32:19 ( 4) S 42:23 ( 8) S 42:17 (20) S |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šilutė | MV14 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 50:33 | 4 sträcka | 14:45 (12) S |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas Šilutė | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 15 | 15:55 | S | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė Onuškis | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 2:11:51 | 2 sträcka | 37:52 ( 3) S |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė Onuškis | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 40:04 | S | |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 1:26:00 | 1 dag 2 dag 3 dag | 15:10 (16) S 43:09 ( 5) S 27:41 (14) S |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas Vilnius | M | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 27 | 1:54 | S | |
2023-03-26 | Kauno estafetė Buktos miškas | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:36:35 | 3 sträcka | 33:32 ( 3) S |
2022-10-15 | Rudaminos taurė, Lietuvos studentų OS... Rakonys, Vilniaus r. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 37:50 | S | |
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 15 | 1:20:10 | S | |
2022-08-18 | Labirintas Pieva | B | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 37 | 1:06 | S | |
2022-08-16 | LOSF vasaros stovykla Dringis | B | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag 6 dag 7 dag 8 dag | 54:00 (59) S 53:29 (52) S 1:04:44 (47) S 1:02:47 (38) S 35:01 (43) S 57:05 (37) S 1:25:22 (28) S 57:07 (46) S | ||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS Merkinė | W14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 11 | 2:40:30 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 42:37 (18) S 51:19 (18) S 32:37 ( 5) S 33:57 ( 5) S |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | MV14 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 51:53 | 1 sträcka | 13:43 ( 8) S |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas Šiauliai | M14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 13 | 14:53 | S | |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | W14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 9 | 1:31:17 | 1 dag 2 dag 3 dag | 12:20 ( 6) S 39:39 ( 6) S 39:18 (16) S |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė Moluvėnų k., Lentvario sen. | M14 | Sostinės SC 2, Vilnius | dsq | 1 sträcka | 38:38 ( 4) S | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė Dirkliškių miškas, Trakų r. | M14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 5 | 30:48 | S | |
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė Spindžiaus miškas | M14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 10 | 1:39:51 | 1 dag 2 dag | 48:03 ( 9) S 51:48 (14) S |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M1 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 45 | 5 dag | 15:55 S | |
2021-10-16 | Lietuvos taurė Palanga | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 36:52 | 1 dag 2 dag | 20:23 ( 2) S 16:29 ( 1) S |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga Subartonių miškas, Varėnos r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 36:24 | S | |
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė Subartonių miškas, Varėnos r. | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:23:12 | 3 sträcka | 33:12 ( 1) S |
2021-09-05 | Vilniaus taurė Bireliai, Vilnius | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 30:07 | S | |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS Vilnius | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:10:45 | 1 dag 2 dag 3 dag | 33:52 ( 8) S 19:22 ( 2) S 17:31 ( 2) S |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:05:33 | 1 dag 2 dag 3 dag | 15:00 ( 2) S 33:22 ( 1) S 17:11 ( 3) S |
2021-07-19 | LOSF vasaros stovykla Gražutės reg. parkas | C | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag 6 dag 7 dag | 55:57 (68) S 48:01 (66) S 28:26 (27) S 42:14 (19) S 25:22 ( 7) S 8:49 ( 4) S 34:53 (18) S | ||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... Kaukinės miškas | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 23:54 | 1 dag | 23:54 ( 5) S | |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Tiltiškių k. Zarasų r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 29:48 | S | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Panevėžys | MV12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 43:50 | 4 sträcka | 10:28 ( 1) S |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 12:22 | S | |
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė Rykantai | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 3:33:49 | 2 sträcka | 1:09:15 ( 2) S |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:19:24 | 1 dag 2 dag 3 dag | 16:01 ( 9) S 36:06 ( 5) S 27:17 (10) S |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė Kibyšių miškas | M12 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 4 | 1:22:34 | 2 sträcka | 32:53 ( 5) S |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga Kibyšių miškas | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 34:34 | S | |
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose Telšiai | OS3 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 20:51 ( 5) S 11:28 (11) S 23:24 ( 3) S 12:15 (11) S 22:25 (22) S | ||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė Germanto vila | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 58:53 | 1 dag 2 dag | 34:28 (13) S 24:25 ( 2) S |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M1 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 12 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 35:48 (13) S 29:23 (17) S 21:09 ( 9) S 23:43 (25) S 19:45 (11) S | |
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... Anykščiai | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 16:28 | 1 dag | 16:28 ( 6) S | |
2020-06-14 | Alytaus čempionatas Muiželėnų miškas (I Alytus) | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 25:48 | S | |
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Juodkrantė | D10 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 32:55 | 1 dag 2 dag | 15:05 ( 2) S 17:50 ( 5) S |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 20 | 1:31:09 | S | |
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 5 | 5:39:13 | 2 sträcka | 1:23:06 ( 6) S |
2019-09-07 | Alytaus taurė Alytus | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 32:17 | S | |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W10 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:09:05 | 1 dag 2 dag 3 dag | 8:26 ( 2) S 20:20 ( 1) S 40:19 ( 4) S |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Trakai | X12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 1:14:07 | 1 sträcka | 15:08 ( 8) S |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas Trakai | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 14 | 18:05 | S | |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė Vilniaus | M1 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 26:05 (13) S 22:46 ( 9) S 29:54 (14) S 39:27 (22) S 30:08 (12) S | |
1990-01-01 | Demo estafetė Kaunas, Laisvės al. 6-2 | MV14 | Sostinės SC, Vilnius | 4 sträcka |