dbtopas login
BDAR
Sidan är inte tillgänglig på svenska språk. Försök med google översättning

Kokius duomenis renkame

https://dbsportas.lt svetainė registracijos į renginį metu renka tokius dalyvių duomenis: pavardė, vardas, gimimo metai, klubas, miestas, šalis, el.pašto adresas, atsižymėjimo kortelės numeris. Priklausomai nuo sporto, gali būti renkama papildoma informacija: pvz. dalyvio šuns vardas ar dalyvio identifikatorius IOF sportininkų bazėje. Galime rinkti ir duomenis, kuriuos rinkti įpareigoja valdžios nutarimai. Pvz. vienu metu rinkome ir organizatoriams pateikdavome dalyvio telefoną ir adresą COVID-19 užsikrėtimų atsekamumo užtikrinimui.

Kam duomenis pateikiame

Duomenis pateikiam varžybų organizatoriui.

Kam naudojame duomenis mes

Pavardę ir vardą naudojame varžybų starto protokolų, rezultatų, dalyvių statistikos pateikimui https://dbsportas.lt puslapyje. Duomenys taip pat naudojami rezultatų archyvavimui. Nuasmeninta duomenų statistika analizuojama moksliniuose straipsniuose, publikuojama konferencijose ir mokslo leidiniuose. Jūsų asmens duomenys yra saugomi mūsų serveryje neribotą laiką.

Kur kreiptis dėl klausimų apie Jūsų asmens duomenimis

Pagal Bendrąjį Duomenų Apsaugos Reglamentą, Jūs turite teises ir dėl klausimų susijusių su Jūsų duomenų apsauga kreipkitės el. paštu: