Lietuvos čemp. kariuomenės
LTU, Mickūnų gelž. stotis, Vilniaus r, 2012-04-26

Resultater

Klass KARYS

Bana 6.7 km 13 K

PlatsFamiljenamn, NamnLandKlubb, Stad Tid min/km
1
Sadeckas Darius LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 35:46 5:20
2
Ambrazas Svajūnas LTUKASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 38:56 5:48
3
Pajaujis Svajūnas LTULK Logistikos valdyba 44:00 6:34
4
Čaplikas Laimonas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 44:21 6:37
5
Krėpšta Simonas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 48:09 7:11
6
Genys Daivaras LTULDK Butigeidžio dragūnų SP MPB 48:35 7:15
7
Kvedaravičius Mindaugas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 48:41 7:15
8
Liberis Povilas LTUKOP aviacijos bazė 50:46 7:34
9
Buožys Egidijus LTUKASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 51:14 7:38
10
Juozulevičius Mantas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 53:38 8:00
11
Kavaliauskas Regimantas LTUKASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 55:04 8:13
12
Mockus Vaidas LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 58:03 8:39
13
Petrulis Vitalijus LTUKASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 1:00:59 9:06
14
Mažuolis Vitalis LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:01:03 9:06
15
Skupas Arūnas LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:01:20 9:09
16
Girčys Antanas LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 1:02:55 9:23
17
Šimanskas Ramūnas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 1:04:19 9:35
18
Boiko Robertas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 1:04:54 9:41
19
Zaleckas Donatas LTUKarinės jūrų pajėgos 1:05:20 9:45
20
Beleckij Dmitrij LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas 1:05:22 9:45
21
Jurčenkonis Martynas LTULDK Butigeidžio dragūnų SP MPB 1:06:54 9:59
22
Paulauskienė Renata LTUGeležinis vilkas MPB 1:07:10 10:01
23
Miškinis Mykolas LTUGenerolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas 1:09:19 10:20
24
Radzevičius Vytautas LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:09:21 10:21
25
Urbutis Benediktas LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 1:09:46 10:24
26
Meldaikis Martynas LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:10:35 10:32
27
Ambrazaitė Vesta LTUKASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 1:11:39 10:41
28
Juozulevičius Andrius LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas 1:14:33 11:07
29
Pudžemis Antanas LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 1:17:50 11:37
30
Vitkevičius Marius LTUMDV 1:18:07 11:39
31
Nikanovas Audrius LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 1:18:37 11:44
32
Truncė Audrius LTULK Logistikos valdyba 1:20:18 11:59
33
Maskeliūnas Ramūnas LTUMDV 1:23:05 12:24
34
Klimenko Andrejus LTULDK Algirdo MPB 1:25:49 12:48
35
Juozapaitis Gediminas LTUKOP aviacijos bazė 1:29:55 13:25
36
Raupelis Darius LTUKarinės jūrų pajėgos 1:30:04 13:26
37
Romaška Petras LTULK Logistikos valdyba 1:31:45 13:41
38
Rimkus Žydrūnas LTUKOP aviacijos bazė 1:31:56 13:43
39
Genevičius Juozas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 1:32:10 13:45
40
Gauronskas Tomas LTULDK Gedimino štabo batalionas 2 1:32:12 13:45
41
Tautavičiūtė Rasa LTUMDV 1:33:11 13:54
42
Lapienė Kęstutis LTUMDV 1:37:15 14:30
43
Juškys Mindaugas LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 1:40:04 14:56
44
Jarmalavičius Rimantas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 1:49:27 16:20
45
Baltrukovič Vitalij LTULDK Gedimino štabo batalionas 2 1:52:01 16:43
46
Šneideris Marius LTUKarinės jūrų pajėgos 1:52:18 16:45
47
Jegelevičius Justas LTUGenerolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas 1:54:25 17:04
48
Norvilas Egidijus LTULDK Butigeidžio dragūnų SP MPB 1:55:29 17:14
49
Butkus Dainius LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 2:08:23 19:09
50
Bendoraitis Artūras LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 2:08:42 19:12
51
Gelžinis Mantas LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 2:11:19 19:35
52
Šmitas Martynas LTUKOP aviacijos bazė 2:24:00 21:29
53
Krisikaitis Artūras LTULDK Butigeidžio dragūnų SP MPB 2:34:02 22:59
54
Sužiedėlis Stasys LTULDK Gedimino štabo batalionas 2 2:34:37 23:04
55
Šegžda Gytis LTUKOP aviacijos bazė 2:34:55 23:07
56
Kabelis Igor LTULDK Gedimino štabo batalionas 2 2:48:41 25:10
57
Pinevičius Evaldas LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 3:00:39 26:57
  Brusokas Algirdas LTULK Logistikos valdyba dsq  
  Vorošinskas Darius LTULK Logistikos valdyba dsq  
  Degutis Raimondas LTUKarinės jūrų pajėgos dsq  
  Mikolaitytė Ieva LTUKarinės jūrų pajėgos dsq  
  Taroza Gediminas LTUKarinės jūrų pajėgos dsq  
  Bingelis Justinas LTULDK Vaidoto MPB dsq  
  Kundrotas Laurynas LTULDK Butigeidžio dragūnų SP MPB dsq  
  Bliūdys Edvinas LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas dsq  
  Jasinskas Dominykas LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas dsq  

Sträcktider