Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Alytaus ir LKSK taur
LTU, Alytus, 2018-09-15

Resultater

Klass KARYS

Bana 5.8 km 16 K

PlatsFamiljenamn, NamnLandKlubb, Stad Tid min/km
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUKASP 2 rinktinė, Kaunas 30:27 5:15
2
Beliūnas Vytautas LTUKASP 2 rinktinė, Kaunas 31:43 5:28
3
Tamošaitis Simonas LTUKASP 2 rinktinė, Kaunas 32:05 5:32
4
Barkauskas Aidas LTUKASP 8 rinktinė, Vilnius 33:29 5:46
5
Kvedaravičius Mindaugas LTUKASP 2 rinktinė, Kaunas 34:29 5:57
6
Kokanka Tomas LTUKASP 5 rinktinė 35:21 6:06
7
Gipas Marijonas LTUKASP 2 rinktinė, Kaunas 35:54 6:12
8
Gerasimov Andrej LTUKASP 5 rinktinė 36:25 6:17
9
Buožys Egidijus LTUKASP 6 rinktinė 38:56 6:43
10
Kilbauskas Darius LTUKASP 5 rinktinė 38:58 6:43
11
Kavaliauskas Regimantas LTUKASP 6 rinktinė 39:05 6:45
12
Šulčys Nerijus LTULKSK, Vilnius 39:09 6:45
13
Vaitkus Rokas LTUKASP 6 rinktinė 40:14 6:56
14
Petrulis Vitalijus LTUKASP 6 rinktinė 43:01 7:25
15
Juozulevičius Mantas LTULogistikos valdyba 44:09 7:37
16
Ambrazaitė Vesta LTUKASP 6 rinktinė 45:53 7:55
17
Truncė Audrius LTULogistikos valdyba 47:49 8:15
18
Grabauskas Tomas LTUKASP 8 rinktinė, Vilnius 48:34 8:23
19
Pajaujis Svajūnas LTULogistikos valdyba 48:58 8:27
20
Džiaugys Algirdas LTUKASP 2 rinktinė, Kaunas 51:52 8:57
21
Keleberda Vadim LTUKASP 5 rinktinė 52:46 9:06
22
Paulauskienė Renata LTUKASP 2 rinktinė, Kaunas 54:20 9:23
23
Mažuolis Vitalis LTUKaraliaus Mindaugo husarų batalionas 56:23 9:44
24
Daukšaitė Lauryna LTUKASP 8 rinktinė, Vilnius 1:01:13 10:34
25
Babrauskaitė Patricija Joana LTUKASP 8 rinktinė, Vilnius 1:05:07 11:14
26
Nevinskas Mantas LTUKunigaikštienės Birutės ulonų batalionas, Alytus 1:06:07 11:25
27
Zalagaitis Nerijus LTULogistikos valdyba 1:08:46 11:52
28
Jakubauskas Artūras LTUKunigaikštienės Birutės ulonų batalionas, Alytus 1:10:36 12:11
29
Kūlokas Donatas LTUKOP OESKV 1:16:22 13:11
30
Rasymas Gintaras LTUKunigaikštienės Birutės ulonų batalionas, Alytus 1:16:49 13:16
31
Jaruševičius Ramūnas LTUKunigaikštienės Birutės ulonų batalionas, Alytus 1:21:00 13:59
32
Tautavičiūtė Rasa LTUMPB Žemaitija 1:21:45 14:07
33
Stulginskas Mindaugas LTUKJP, Klaipėda 1:23:50 14:28
34
Romoslavskaja Juliana LTUArtilerijos batalionas 1:39:58 17:15
35
Spalvys Antanas LTUKJP, Klaipėda 1:44:36 18:03
36
Slanys Saulius LTUKOP OESKV 1:46:28 18:23
37
Stabrauskas Tautvydas LTUKJP, Klaipėda 1:50:36 19:06
38
Gardžiulis Arūnas LTUKOP OESKV 1:56:11 20:03
39
Džiaugienė Laima LTUKASP 2 rinktinė, Kaunas 2:06:14 21:48
  Plūkas Irmantas LTUKJP, Klaipėda dsq  
  Permings Jonas LTUKJP, Klaipėda dsq  
  Gečiauskaitė Marta LTUKunigaikščio Algirdo MPB dsq  
  Gudzinevičius Vytautas LTUKASP 8 rinktinė, Vilnius dsq  

Sträcktider