WOC, JWOC, EYOC middle
SWE, Piteå, 2019-03-23

Deltagare Sakai Yoshiko sträcktider

Dag 1

Klass W

Bana 9.3 km 29 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta10:10:00         
17210:13:053:052:31 0:3423%  6Olsson M.
26310:14:511:460:44 1:02141% 0:4131Lindkvist L.
35410:18:393:482:35 1:1347%  25Alexandersson T.
43510:20:562:171:45 0:3230%  23Oborina T.
56710:23:152:191:42 0:3736%  27Trapeznikova A.
64610:24:501:351:04 0:3148%  29Alexandersson T.
75910:27:432:531:32 1:2188% 0:3733Alexandersson T.
83110:31:193:362:05 1:3173% 0:3123Alexandersson T.
96410:32:361:171:04 0:1320%  16Koskela S.
1013810:34:522:161:45 0:3130%  27Alexandersson T.
113510:36:542:021:35 0:2728%  21Kechkina M., Oborina T.
126510:39:543:001:43 1:1775% 0:2831Alexandersson T.
134410:41:572:031:17 0:4660%  27Kechkina M.
145910:44:012:041:26 0:3844%  27Alexandersson T.
153310:46:472:461:55 0:5144%  18Lindkvist L.
163410:48:231:361:08 0:2841%  24Kechkina M., Alexandersson T.
176210:50:532:301:52 0:3834%  27Kechkina M.
183510:53:533:001:48 1:1267% 0:2030Oborina T.
194710:55:261:331:07 0:2639%  22Kechkina M.
205010:56:431:170:48 0:2960%  25Reponen M.
214910:58:261:431:06 0:3756%  31Trapeznikova A.
225911:00:141:481:16 0:3242%  25Alexandersson T.
2323511:03:253:112:00 1:1159% 0:1330Neumannova K.
246111:04:551:300:44 0:46105% 0:2530Koskela S., Farnes H. T.
259311:07:172:221:45 0:3735%  27Oborina T.
268511:08:351:181:01 0:1728%  27Kechkina M.
2710311:09:250:500:35 0:1543%  27Farnes H. T.
285311:10:471:220:58 0:2441%  28Eriksson H.
2910011:11:100:230:18 0:0528%  26Kechkina M., Alexandersson T., Oborina T., Corradini S., Farnes H. T.
 Mål11:12:301:201:06 0:1421%  22Corradini S.
Resultat1:02:3042:15 20:15 48%  3:1528

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.