WOC, JWOC, EYOC middle
SWE, Piteå, 2019-03-23

Deltagare Bruns Rieke sträcktider

Dag 1

Klass W

Bana 9.3 km 29 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta10:10:00         
13310:12:502:501:52 0:5852%  11Koskela S.
23410:16:153:251:08 2:17201% 1:3333Kechkina M., Alexandersson T.
36210:19:132:581:52 1:0659%  28Kechkina M.
43510:22:193:061:48 1:1872%  31Oborina T.
56510:25:213:021:43 1:1977% 0:1332Alexandersson T.
64410:27:191:581:17 0:4153%  25Kechkina M.
75910:29:522:331:26 1:0778% 0:1230Alexandersson T.
83110:33:153:232:05 1:1862%  20Alexandersson T.
96410:34:491:341:04 0:3047%  25Koskela S.
1013810:37:182:291:45 0:4442%  32Alexandersson T.
113510:39:302:121:35 0:3739%  25Kechkina M., Oborina T.
126710:42:092:391:42 0:5756%  32Trapeznikova A.
134610:43:471:381:04 0:3453%  30Alexandersson T.
145910:46:262:391:32 1:0773%  32Alexandersson T.
157210:50:133:472:08 1:3977% 0:1721Alexandersson T.
166310:51:211:080:44 0:2455%  27Lindkvist L.
175410:55:564:352:35 2:0077% 0:2031Alexandersson T.
183511:01:115:151:45 3:30200% 2:2335Oborina T.
194711:03:292:181:07 1:11106% 0:2832Kechkina M.
205011:04:551:260:48 0:3879%  30Reponen M.
214911:06:371:421:06 0:3655%  30Trapeznikova A.
225911:09:062:291:16 1:1396% 0:2432Alexandersson T.
2323511:12:022:562:00 0:5647%  27Neumannova K.
246111:12:560:540:44 0:1023%  15Koskela S., Farnes H. T.
259311:15:122:161:45 0:3130%  23Oborina T.
268511:16:461:341:01 0:3354%  29Kechkina M.
2710311:17:360:500:35 0:1543%  27Farnes H. T.
285311:19:071:310:58 0:3357%  31Eriksson H.
2910011:19:340:270:18 0:0950%  31Kechkina M., Alexandersson T., Oborina T., Corradini S., Farnes H. T.
 Mål11:21:041:301:06 0:2436%  31Corradini S.
Resultat1:11:0441:49 29:15 70%  5:5030

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.