WOC, JWOC, EYOC middle
SWE, Piteå, 2019-03-23

Deltagare Grigorova Antoniya sträcktider

Dag 1

Klass W

Bana 9.3 km 29 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta10:10:00         
13310:14:484:481:52 2:56157% 2:2413Koskela S.
23410:16:111:231:08 0:1522%  21Kechkina M., Alexandersson T.
36210:18:342:231:52 0:3128%  24Kechkina M.
43510:20:412:071:48 0:1918%  13Oborina T.
54710:22:091:281:07 0:2131%  15Kechkina M.
65010:23:131:040:48 0:1633%  12Reponen M.
74910:24:291:161:06 0:1015%  19Trapeznikova A.
85910:26:161:471:16 0:3141% 0:1024Alexandersson T.
97210:29:493:332:08 1:2566% 0:4920Alexandersson T.
106310:30:450:560:44 0:1227%  17Lindkvist L.
115410:34:233:382:35 1:0341% 0:1922Alexandersson T.
123510:36:382:151:45 0:3029%  22Oborina T.
136710:38:532:151:42 0:3332%  26Trapeznikova A.
144610:40:371:441:04 0:4063% 0:2231Alexandersson T.
155910:42:432:061:32 0:3437%  27Alexandersson T.
163110:45:012:182:05 0:1310%  7Alexandersson T.
176410:46:161:151:04 0:1117%  11Koskela S.
1813810:48:202:041:45 0:1918%  21Alexandersson T.
193510:50:191:591:35 0:2425%  20Kechkina M., Oborina T.
206510:52:262:071:43 0:2423%  17Alexandersson T.
214410:54:221:561:17 0:3951% 0:1724Kechkina M.
225910:56:171:551:26 0:2934%  25Alexandersson T.
2323510:58:332:162:00 0:1613%  18Neumannova K.
246110:59:290:560:44 0:1227%  19Koskela S., Farnes H. T.
259311:01:271:581:45 0:1312%  13Oborina T.
268511:02:331:061:01 0:058%  19Kechkina M.
2710311:03:170:440:35 0:0926%  21Farnes H. T.
285311:04:241:070:58 0:0916%  14Eriksson H.
2910011:04:440:200:18 0:0211%  13Kechkina M., Alexandersson T., Oborina T., Corradini S., Farnes H. T.
 Mål11:06:021:181:06 0:1218%  19Corradini S.
Resultat56:0241:49 14:13 34%  4:2125

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.