Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas vidutinėje trasoje
LTU, Mickūnų miškas, Vilniaus r., 2019-06-02

Resultater

Klass V

Bana 6.2 km 19 K

PlatsFamiljenamn, NamnLandKlubb, Stad Tid min/km Även i...
D
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 35:37 5:41  
D
2
Stulgys Donatas LTUDainava OK, Alytus 37:49 6:03  
D
3
Martinkus Mantas LTUŠilas OK, Prienai 39:36 6:20  
D
4
Beliūnas Vytautas LTUŠilas OK, Vilnius 39:42 6:21  
D
5
Sabaliauskas Giedrius LTUVersmė OK, Vilnius 40:00 6:24  
D
6
Aleliūnas Vilius LTUIgtisa SK, Panevėžys 40:56 6:32  
7
Paužas Henrikas LTUDainava OK, Alytus 41:29 6:38  
8
Dulius Dominykas LTUArboro OK, Krekenava 41:47 6:41 V23 1
9
Olišauskis Kevinas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 42:51 6:51 V23 2
10
Germanavičius Pranas LTUĄžuolas OK, Vilnius 43:06 6:53 V20 1
11
Gipas Marijonas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 44:02 7:02  
12
Alminas Rimvydas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 44:06 7:03  
13
Mitrikas Darius LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 44:31 7:07 V20 2
14
Janušis Gediminas LTULabirintas OK, VU, Vilnius 45:02 7:12  
15
Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 45:16 7:14 V23 3
16
Šulčys Nerijus LTUPerkūnas OK, Vilnius 45:43 7:18  
17
Nakvosas Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 46:33 7:26  
18
Voveris Edgaras LTUDevyni OK, Vilnius 48:53 7:49  
19
Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilnius 49:37 7:56 V20 3
20
Bacys Modestas LTUIgtisa SK, Vilnius 49:54 7:59  
21
Ščerbavičius Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 50:41 8:06  
22
Vaitkus Rokas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 51:03 8:10 V23 4
23
Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 52:10 8:20 V20 4
24
Radzivonas Benas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 52:18 8:22 V20 5
25
Vaitkus Lukas LTUVersmė OK, Plungė 52:33 8:24  
26
Kantautas Marius LTULėvuo OK, Vilnius 56:06 8:58  
27
Limantas Karolis LTUSakas OK, Šiauliai 56:25 9:01  
27
Dambrauskas Simas LTUĄžuolas OK, Kaunas 56:25 9:01  
29
Valantinas Giedrius LTUArboro OK, Krekenava 56:33 9:02  
30
Misiūnas Justas LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas 57:00 9:07  
31
Repšys Adomas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 57:40 9:13 V20 6
32
Šteinys Rytis LTUJavonis OK, Marijampolė 58:34 9:22 V20 7
33
Stankevič Robertas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 59:08 9:27  
34
Mockaitis Rėjus LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas 1:00:15 9:38 V23 5
35
Saulėnas Paulius LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:00:59 9:45 V23 6
36
Banėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 1:03:40 10:11 V20 8
37
Petravičius Rokas LTUSakas OK, Šiauliai 1:04:57 10:23  
  Romančikas Gediminas LTUTakas OK, Kaunas 1:05:19 10:27  
38
Jemeljanenko Andrejus LTUTakas OK, Kaunas 1:05:48 10:31  
39
Stankevičius Kristis LTUArboro OK, Krekenava 1:12:45 11:38 V23 7
40
Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:12:53 11:39 V20 9
41
Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 1:13:20 11:44 V20 10
42
Janulynas Audrius LTUJavonis OK, Vilnius 1:18:32 12:33  
43
Juknevičius Simas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:22:52 13:15 V20 11
44
Lažaunikas Rytis LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:24:12 13:28 V20 12
45
Stonys Daugirdas LTUSakas OK, Šiauliai 1:29:53 14:22  
46
Gurklys Lukas LTUKlajūnas OK, Molėtai 2:11:02 20:57 V23 8
  Krasko Pavel BLRKamvol, Grodno dsq    
  Vidžiūnas Paulius LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai dsq    
  Rimkus Gedas LTUVersmė OK, Plungė dsq    

Sträcktider