WMOC and World Cup round 3
LTU, Kaunas, 2016-09-30

Võistleja Swanson Dave etappide vaheajad

Päev 3

Klass M45

Raja 6.8 km 31 KP

nrKPAeg Vahekaugus
m
min/km Viga **KohtSupermees
absoluutneintervallparim vahe *
 Sta10:37:00            
15910:39:472:471:30 1:1786% 3188:45 0:3035
51
Kyyronen S.
 3810:40:36            
27010:40:531:060:42 0:2457% 1875:52  25
34
Zhurkin M.
37110:42:451:521:23 0:2935% 4464:11  26
40
Damsgaard T.
49110:43:581:130:56 0:1730% 2235:27  23
31
Kyyronen S.
54910:44:470:490:32 0:1753% 1475:33  23
34
Forsblom V., Hoffmann B.
67910:46:091:221:07
1:01
0:15
0:21
22%
34%
2305:56  27
35
Žilinskas T., Klicner T., Lomas K.
Hakkinen M.
76410:47:101:010:45 0:1636% 2743:42  20
27
Kalvaitis D.
 4710:47:41            
87710:48:060:560:40 0:1640% 1386:45  19
28
Abellan J.
94710:48:210:150:12 0:0325% 554:32  8
9
Damsgaard T.
104510:49:100:490:37
0:36
0:12
0:13
32%
36%
1864:23  19
24
Kyyronen S.
Lasmanis M.
114310:50:521:420:56
0:51
0:46
0:51
82%
100%
14112:03 0:2430
44
Bondarenko I.
Lasmanis M.
127610:52:091:170:36 0:41114% 1389:17 0:2229
41
Damsgaard T.
134110:52:510:420:21 0:21100% 788:58 0:1027
40
Kyyronen S.
144010:53:080:170:10 0:0770% 933:02  17
24
Lomas K.
 4010:53:37            
153810:54:141:060:41 0:2561% 1845:58  25
39
Forsblom V., Kyyronen S., Toloch A.
Godiņš M.
 7010:54:39            
163710:55:191:050:50 0:1530% 1786:05  24
29
Bondarenko I., Zrnik T.
173610:56:561:370:56
0:53
0:41
0:44
73%
83%
1938:22 0:1628
41
Kyyronen S., Bondarenko I.
Gerasko T.
183310:58:521:561:23 0:3340% 3046:21  26
37
Forsblom V., Viitmaa A.
193410:59:561:040:58
0:57
0:06
0:07
10%
12%
3193:20  7
10
Kyyronen S.
Hakkinen M.
205811:01:231:271:00 0:2745% 2895:01  29
40
Lomas K.
218711:03:111:481:01 0:4777% 3025:57 0:1522
30
Forsblom V.
 7511:05:20            
227411:06:012:501:34 1:1681% 3348:28 0:2730
44
Hoffmann B.
Hakkinen M.
235511:07:071:060:39 0:2769% 8912:21  32
47
Kyyronen S.
Bang N. M.
245311:09:051:581:25 0:3339% 3315:56  24
34
Lomas K.
257311:09:550:500:25 0:25100% 1157:14 0:1228
43
Abellan J.
265711:10:561:010:45 0:1636% 2214:36  23
30
Windrum A.
276711:12:592:031:22 0:4150% 3256:18  29
42
Bondarenko I.
 8511:13:52            
283511:14:511:521:14 0:3851% 2308:06  23
33
Kyyronen S.
295011:15:270:360:24 0:1250% 966:15  16
17
Kyyronen S.
306011:16:361:091:03 0:0610% 2614:24  9
11
Bondarenko I., Luks S., Ambrazas S.
Hakkinen M.
3110011:17:300:540:45 0:0920% 2953:03  16
17
Tarassov S.
Tulemus40:4126:52
26:36
13:38
13:54
51%
52%
67206:03 2:3618
25

* on positiivseid vahe võistleja aja ja parima aja vahel, on negatiivne vahe võistleja aja, ja teise parima aja vahel, kui võistleja aeg on parim.

** viga salvestatakse, kui võistleja oma graafikust jääb maha üle 10 sekundi. Enam kui üle 1 minuti vead ignoreeritakse graafiku arvutamisel.