WMOC and World Cup round 3
LTU, Kaunas, 2016-09-30

Võistleja Abellan Juanfran etappide vaheajad

Päev 3

Klass M45

Raja 6.8 km 31 KP

nrKPAeg Vahekaugus
m
min/km Viga **KohtSupermees
absoluutneintervallparim vahe *
 Sta10:20:00            
15910:21:451:451:30 0:1517% 3185:30  16
23
Kyyronen S.
 3810:22:41            
 3810:23:21            
27010:23:391:540:42 1:12171% 18710:09 0:5836
52
Zhurkin M.
 7010:24:04            
37110:25:341:551:23 0:3239% 4464:17  28
44
Damsgaard T.
49110:26:361:020:56 0:0611% 2234:38  9
10
Kyyronen S.
54910:27:220:460:32 0:1444% 1475:12  17
24
Forsblom V., Hoffmann B.
67910:28:371:151:07
1:01
0:08
0:14
12%
23%
2305:26  15
20
Žilinskas T., Klicner T., Lomas K.
Hakkinen M.
76410:29:591:220:45 0:3782% 2744:59 0:2230
43
Kalvaitis D.
87710:30:390:400:40 -0:01-3% 1384:49  1Abellan J.
94710:30:570:180:12 0:0650% 555:27  23
33
Damsgaard T.
104510:31:520:550:37
0:36
0:18
0:19
49%
53%
1864:55  27
37
Kyyronen S.
Lasmanis M.
114310:33:051:130:56
0:51
0:17
0:22
30%
43%
1418:37  19
27
Bondarenko I.
Lasmanis M.
127610:33:540:490:36 0:1336% 1385:55  7
8
Damsgaard T.
134110:34:340:400:21 0:1990% 788:32 0:1224
36
Kyyronen S.
144010:34:500:160:10 0:0660% 932:52  11
18
Lomas K.
 8110:35:44            
153810:36:191:290:41 0:48117% 1848:03 0:3434
49
Forsblom V., Kyyronen S., Toloch A.
Godiņš M.
163710:37:170:580:50 0:0816% 1785:25  9
11
Bondarenko I., Zrnik T.
173610:38:171:000:56
0:53
0:04
0:07
7%
13%
1935:10  4
5
Kyyronen S., Bondarenko I.
Gerasko T.
183310:40:111:541:23 0:3137% 3046:15  25
35
Forsblom V., Viitmaa A.
193410:41:211:100:58
0:57
0:12
0:13
21%
23%
3193:39  21
28
Kyyronen S.
Hakkinen M.
205810:42:301:091:00 0:0915% 2893:58  15
18
Lomas K.
218710:44:271:571:01 0:5692% 3026:27 0:3524
32
Forsblom V.
227410:46:121:451:34 0:1112% 3345:14  5
6
Hoffmann B.
Hakkinen M.
235510:46:520:400:39 0:013% 897:29  2
3
Kyyronen S.
Bang N. M.
245310:48:251:331:25 0:089% 3314:40  5
7
Lomas K.
257310:48:500:250:25 -0:02-8% 1153:37  1Abellan J.
 5310:49:20            
265710:50:061:160:45 0:3169% 2215:43 0:1631
46
Windrum A.
276710:51:351:291:22 0:079% 3254:33  7Bondarenko I.
 8510:52:13            
283510:53:021:271:14 0:1318% 2306:18  9Kyyronen S.
295010:53:350:330:24 0:0938% 965:43  13
14
Kyyronen S.
306010:54:501:151:03 0:1219% 2614:47  17
20
Bondarenko I., Luks S., Ambrazas S.
Hakkinen M.
3110010:55:430:530:45 0:0818% 2952:59  12
13
Tarassov S.
 Fin10:55:540:110:11    1071:42  1Abellan J., Simmonds P., Swanson D., Windrum A., Ambrazas S.
, Lasmanis M.
Tulemus35:5427:03
26:47
8:51
9:07
-0:03
33%
34%
-2%
-4%
68275:15 2:5711
13

* on positiivseid vahe võistleja aja ja parima aja vahel, on negatiivne vahe võistleja aja, ja teise parima aja vahel, kui võistleja aeg on parim.

** viga salvestatakse, kui võistleja oma graafikust jääb maha üle 10 sekundi. Enam kui üle 1 minuti vead ignoreeritakse graafiku arvutamisel.