WMOC and World Cup round 3
LTU, Kaunas, 2016-09-30

Võistleja Zrnik Tomas etappide vaheajad

Päev 3

Klass M45

Raja 6.8 km 31 KP

nrKPAeg Vahekaugus
m
min/km Viga **KohtSupermees
absoluutneintervallparim vahe *
 Sta10:22:00            
15910:23:411:411:30 0:1112% 3185:17  11
16
Kyyronen S.
 3810:24:28            
27010:24:441:030:42 0:2150% 1875:36 0:1024
33
Zhurkin M.
37110:26:131:291:23 0:067% 4463:19  6
7
Damsgaard T.
49110:27:171:040:56 0:0814% 2234:46  14
17
Kyyronen S.
 9710:27:38            
 9710:27:58            
54910:28:391:220:32 0:50156% 1479:17 0:4135
51
Forsblom V., Hoffmann B.
67910:29:591:201:07
1:01
0:13
0:19
19%
31%
2305:47  26
34
Žilinskas T., Klicner T., Lomas K.
Hakkinen M.
76410:30:510:520:45 0:0716% 2743:09  6
8
Kalvaitis D.
87710:31:460:550:40 0:1538% 1386:38  17
26
Abellan J.
94710:32:010:150:12 0:0325% 554:32  8
9
Damsgaard T.
 8010:32:34            
104510:32:490:480:37
0:36
0:11
0:12
30%
33%
1864:18  18
22
Kyyronen S.
Lasmanis M.
114310:33:511:020:56
0:51
0:06
0:11
11%
22%
1417:19  6
9
Bondarenko I.
Lasmanis M.
127610:34:400:490:36 0:1336% 1385:55  7
8
Damsgaard T.
134110:35:140:340:21 0:1362% 787:15  16
25
Kyyronen S.
144010:35:380:240:10 0:14140% 934:18 0:1127
40
Lomas K.
153810:36:220:440:41 0:037% 1843:59  7
10
Forsblom V., Kyyronen S., Toloch A.
Godiņš M.
163710:37:120:500:50    1784:40  1Zrnik T., Bondarenko I.
173610:38:241:120:56
0:53
0:16
0:19
29%
36%
1936:13  14
20
Kyyronen S., Bondarenko I.
Gerasko T.
183310:40:061:421:23 0:1923% 3045:35  18
24
Forsblom V., Viitmaa A.
193410:41:131:070:58
0:57
0:09
0:10
16%
18%
3193:30  15
20
Kyyronen S.
Hakkinen M.
205810:42:331:201:00 0:2033% 2894:36  26
32
Lomas K.
218710:43:501:171:01 0:1626% 3024:14  9
11
Forsblom V.
227410:45:451:551:34 0:2122% 3345:44  12
16
Hoffmann B.
Hakkinen M.
235510:46:330:480:39 0:0923% 898:59  17
27
Kyyronen S.
Bang N. M.
245310:48:201:471:25 0:2226% 3315:23  20
27
Lomas K.
257310:48:530:330:25 0:0832% 1154:46  6
8
Abellan J.
265710:49:531:000:45 0:1533% 2214:31  19
26
Windrum A.
276710:51:271:341:22 0:1215% 3254:49  11
12
Bondarenko I.
 8510:52:08            
283510:53:001:331:14 0:1926% 2306:44  16
19
Kyyronen S.
295010:53:320:320:24 0:0833% 965:33  11
12
Kyyronen S.
306010:54:521:201:03 0:1727% 2615:06  20
25
Bondarenko I., Luks S., Ambrazas S.
Hakkinen M.
3110010:55:500:580:45 0:1329% 2953:16  20
25
Tarassov S.
Tulemus34:0426:52
26:36
6:58
7:14
26%
27%
67205:04 1:025
7

* on positiivseid vahe võistleja aja ja parima aja vahel, on negatiivne vahe võistleja aja, ja teise parima aja vahel, kui võistleja aeg on parim.

** viga salvestatakse, kui võistleja oma graafikust jääb maha üle 10 sekundi. Enam kui üle 1 minuti vead ignoreeritakse graafiku arvutamisel.