WMOC and World Cup round 3
LTU, Kaunas, 2016-09-30

Võistleja Gerasko Timofei etappide vaheajad

Päev 3

Klass M40

Raja 6.8 km 31 KP

nrKPAeg Vahekaugus
m
min/km Viga **KohtSupermees
absoluutneintervallparim vahe *
 Sta11:05:30            
15911:07:011:311:31
1:30
-0:02
0:01
-2%
1%
3184:46  1
2
Gerasko T.
Kyyronen S.
27011:07:450:440:44
0:42
-0:01
0:02
-2%
5%
1873:55  1
4
Gerasko T.
Zhurkin M.
37111:09:101:251:25
1:23
-0:04
0:02
-5%
2%
4463:10  1
3
Gerasko T.
Damsgaard T.
49111:10:090:590:59
0:56
-0:03
0:03
-5%
5%
2234:24  1
5
Gerasko T.
Kyyronen S.
54911:10:560:470:33
0:32
0:14
0:15
42%
47%
1475:19  8
29
Hakkinen M.
Forsblom V., Hoffmann B.
67911:12:091:131:01 0:1220% 2305:17  4
14
Hakkinen M.
76411:13:010:520:49
0:45
0:03
0:07
6%
16%
2743:09  3
8
Hakkinen M.
Kalvaitis D.
87711:13:510:500:45
0:40
0:05
0:10
11%
25%
1386:02  6
15
Aibast E.
Abellan J.
94711:14:070:160:14
0:12
0:02
0:04
14%
33%
554:50  7
22
Hakkinen M.
Damsgaard T.
104511:14:550:480:36 0:1233% 1864:18  5
22
Lasmanis M.
114311:16:211:260:51 0:3569% 14110:09 0:2212
37
Lasmanis M.
127611:17:110:500:48
0:36
0:02
0:14
4%
39%
1386:02  3
11
Lasmanis M.
Damsgaard T.
134111:17:370:260:22
0:21
0:04
0:05
18%
24%
785:33  3
5
Hakkinen M.
Kyyronen S.
144011:17:500:130:13
0:10
 
0:03
 
30%
932:19  1
6
Gerasko T., Hakkinen M.
Lomas K.
153811:18:440:540:41 0:1332% 1844:53  8
29
Godiņš M.
Forsblom V., Kyyronen S., Toloch A.
163711:19:410:570:55
0:50
0:02
0:07
4%
14%
1785:20  2
8
Hakkinen M.
Bondarenko I., Zrnik T.
173611:20:340:530:53 -0:10-19% 1934:34  1Gerasko T.
183311:22:091:351:34
1:23
0:01
0:12
1%
14%
3045:12  2
11
Hakkinen M.
Forsblom V., Viitmaa A.
193411:23:121:030:57 0:0611% 3193:17  3
7
Hakkinen M.
205811:24:421:301:01
1:00
0:29
0:30
48%
50%
2895:11 0:1516
46
Lasmanis M.
Lomas K.
218711:26:271:451:07
1:01
0:38
0:44
57%
72%
3025:47 0:287
28
Hakkinen M., Lasmanis M.
Forsblom V.
227411:28:201:531:34 0:1920% 3345:38  4
14
Hakkinen M.
Hoffmann B.
235511:29:000:400:39 0:013% 897:29  2
3
Bang N. M.
Kyyronen S.
245311:30:381:381:29
1:25
0:09
0:13
10%
15%
3314:56  4
13
Lasmanis M.
Lomas K.
257311:31:160:380:27
0:25
0:11
0:13
41%
52%
1155:30  9
32
Dickey J.
Abellan J.
265711:32:090:530:49
0:45
0:04
0:08
8%
18%
2213:59  5
12
Hakkinen M.
Windrum A.
276711:34:021:531:30
1:22
0:23
0:31
26%
38%
3255:47 0:108
30
Dickey J.
Bondarenko I.
 8511:34:45            
283511:35:301:281:28
1:14
-0:01
0:14
-1%
19%
2306:22  1
10
Gerasko T.
Kyyronen S.
295011:36:120:420:31
0:24
0:11
0:18
35%
75%
967:17 0:127
29
Lasmanis M.
Kyyronen S.
306011:37:591:471:03 0:4470% 2616:49 0:2813
42
Hakkinen M.
Bondarenko I., Luks S., Ambrazas S.
3110011:39:001:010:50
0:45
0:11
0:16
22%
36%
2953:26  7
31
Lasmanis M.
Tarassov S.
 Fin11:39:140:140:11 0:0327% 1072:10  11
28
Lasmanis M.
Simmonds P., Swanson D., Abellan J., Windrum A., Ambrazas S.
Tulemus33:4428:30
26:47
5:14
6:57
-0:21
-0:03
18%
26%
-2%
-6%
68274:56 1:552
6

* on positiivseid vahe võistleja aja ja parima aja vahel, on negatiivne vahe võistleja aja, ja teise parima aja vahel, kui võistleja aeg on parim.

** viga salvestatakse, kui võistleja oma graafikust jääb maha üle 10 sekundi. Enam kui üle 1 minuti vead ignoreeritakse graafiku arvutamisel.