WMOC and World Cup round 3
LTU, Kaunas, 2016-09-30

Võistleja Aibast Erik etappide vaheajad

Päev 3

Klass M40

Raja 6.8 km 31 KP

nrKPAeg Vahekaugus
m
min/km Viga **KohtSupermees
absoluutneintervallparim vahe *
 Sta10:45:00            
15910:46:391:391:31
1:30
0:08
0:09
9%
10%
3185:11  4
9
Gerasko T.
Kyyronen S.
27010:47:240:450:44
0:42
0:01
0:03
2%
7%
1874:00  2
6
Gerasko T.
Zhurkin M.
 3110:47:51            
37110:49:011:371:25
1:23
0:12
0:14
14%
17%
4463:37  4
21
Gerasko T.
Damsgaard T.
49110:50:031:020:59
0:56
0:03
0:06
5%
11%
2234:38  2
10
Gerasko T.
Kyyronen S.
54910:50:390:360:33
0:32
0:03
0:04
9%
13%
1474:04  2
8
Hakkinen M.
Forsblom V., Hoffmann B.
67910:51:501:111:01 0:1016% 2305:08  3
12
Hakkinen M.
76410:52:450:550:49
0:45
0:06
0:10
12%
22%
2743:20  5
18
Hakkinen M.
Kalvaitis D.
87710:53:300:450:45
0:40
-0:01
0:05
-2%
13%
1385:26  1
3
Aibast E.
Abellan J.
94710:53:450:150:14
0:12
0:01
0:03
7%
25%
554:32  2
9
Hakkinen M.
Damsgaard T.
104510:54:350:500:36 0:1439% 1864:28  6
26
Lasmanis M.
114310:55:361:010:51 0:1020% 1417:12  3
7
Lasmanis M.
 4410:56:10            
 6410:56:42            
127610:57:151:390:48
0:36
0:51
1:03
106%
175%
13811:57 0:4913
46
Lasmanis M.
Damsgaard T.
134110:57:450:300:22
0:21
0:08
0:09
36%
43%
786:24  7
16
Hakkinen M.
Kyyronen S.
144010:58:000:150:13
0:10
0:02
0:05
15%
50%
932:41  5
13
Gerasko T., Hakkinen M.
Lomas K.
153810:58:430:430:41 0:025% 1843:53  3
6
Godiņš M.
Forsblom V., Kyyronen S., Toloch A.
163710:59:481:050:55
0:50
0:10
0:15
18%
30%
1786:05  6
29
Hakkinen M.
Bondarenko I., Zrnik T.
173611:01:031:150:53 0:2242% 1936:28  8
25
Gerasko T.
183311:02:381:351:34
1:23
0:01
0:12
1%
14%
3045:12  2
11
Hakkinen M.
Forsblom V., Viitmaa A.
193411:03:561:180:57 0:2137% 3194:04  12
40
Hakkinen M.
205811:05:211:251:01
1:00
0:24
0:25
39%
42%
2894:54  9
37
Lasmanis M.
Lomas K.
218711:07:272:061:07
1:01
0:59
1:05
88%
107%
3026:57 0:4111
35
Hakkinen M., Lasmanis M.
Forsblom V.
227411:09:292:021:34 0:2830% 3346:05  7
25
Hakkinen M.
Hoffmann B.
235511:10:140:450:39 0:0615% 898:25  7
15
Bang N. M.
Kyyronen S.
245311:12:462:321:29
1:25
1:03
1:07
71%
79%
3317:39 0:3315
44
Lasmanis M.
Lomas K.
257311:13:200:340:27
0:25
0:07
0:09
26%
36%
1154:55  3
11
Dickey J.
Abellan J.
265711:14:211:010:49
0:45
0:12
0:16
24%
36%
2214:36  8
30
Hakkinen M.
Windrum A.
276711:16:282:071:30
1:22
0:37
0:45
41%
55%
3256:30 0:1316
46
Dickey J.
Bondarenko I.
 5111:17:25            
2835  1:28
1:14
   230    Gerasko T.
Kyyronen S.
2950  0:31
0:24
   96    Lasmanis M.
Kyyronen S.
306011:21:00 1:03    261    Hakkinen M.
Bondarenko I., Luks S., Ambrazas S.
 9711:21:28            
3110011:22:311:310:50
0:45
0:41
0:46
82%
102%
2955:08 0:2814
47
Lasmanis M.
Tarassov S.
 Fin11:23:100:390:11 0:28255% 1076:04 0:2416
51
Lasmanis M.
Simmonds P., Swanson D., Abellan J., Windrum A., Ambrazas S.
Tulemus28:30
26:47
8:10
9:32
-0:01
32%
40%
-1%
6827  3:08 

* on positiivseid vahe võistleja aja ja parima aja vahel, on negatiivne vahe võistleja aja, ja teise parima aja vahel, kui võistleja aeg on parim.

** viga salvestatakse, kui võistleja oma graafikust jääb maha üle 10 sekundi. Enam kui üle 1 minuti vead ignoreeritakse graafiku arvutamisel.