Start times and won places statistics in orienteering

Voverienė Tatsiana

Also known as: Zhuravleva Tatsiana, Hodan Tatiana

Country: LTU
Club, City:Devyni OK, Vilnius
Year of birth:1986
SI :8643977
IOF id:6621

DateEventStart time graphPlace graph
2020-02-15 Vilniaus sprintai Piromontas
n/p
2020-02-09 Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 etapas No start times n/p
2019-12-07 Vilniaus sprintai Užupis
2019-11-16 Vilniaus sprintai Naujininkai
2019-10-19 50 KP No start times n/p
2019-10-13 Lietuvos taurė, Lithuanian cup
2019-10-12 Lietuvos taurė, Lithuanian cup
2019-10-05 Lietuvos čemp. labai ilga No start times
2019-09-22 Lietuvos čemp. ilga
2019-09-07 Alytaus taurė
2019-08-24 Klajūno taurė
2019-08-13 WOC middle qualification middle q
2019-07-01 Neringa cup Middle/Vidutinė
2019-06-30 Neringa cup Middle/Vidutinė
2019-06-29 Neringa cup Long/Ilga
2019-06-24 Daugiadienės TAKAS
2019-06-23 Daugiadienės TAKAS
2019-06-22 Daugiadienės TAKAS
2019-06-21 Daugiadienės TAKAS
2019-06-08 Vieno žmogaus estafetė Vieno žmogaus estafetė
dsq
2019-05-12 Daugiadienės VILNIUS Persekiojimo lenktynės
2019-05-11 Daugiadienės VILNIUS Ilga trasa
2019-05-10 Daugiadienės VILNIUS Sprintas
2019-04-14 Pavasario taurė Spring cup WRE ilga
2019-04-13 Pavasario taurė Spring cup WRE vidutinė
2019-03-24 Sezono atidarymo taurė 2 diena
2019-03-23 Sezono atidarymo taurė 1 diena
2018-11-18 Vilniaus sprintų taurė Senamiestis
2018-10-14 Lietuvos taurė, Lithuanian cup middle
2018-10-13 Lietuvos taurė, Lithuanian cup long
2018-09-09 Neringos taurė
2018-09-08 Neringos taurė
2018-08-11 WOC long No start times
2018-08-07 WOC middle No start times
2018-06-24 Daugiadienės TAKAS
2018-06-23 Daugiadienės TAKAS
2018-06-22 Daugiadienės TAKAS
2018-06-21 Daugiadienės TAKAS
2018-05-26 Baltic championship long No start times
2018-05-13 Daugiadienės VILNIUS Uždelstas startas
2018-05-12 Daugiadienės VILNIUS Prailginta vidutinė
2018-05-11 Daugiadienės VILNIUS Prailgintas sprintas
2018-04-22 Pavasario taurė Spring cup WRE
2018-04-21 Pavasario taurė Spring cup WRE
2018-04-08 Sportuok miške varžybos Vidutinė. Handikapas
2018-04-07 Sportuok miške varžybos Prailginta vidutinė. Reljefinis.
2018-03-25 Sezono atidarymo taurė 2 diena
2018-03-24 Sezono atidarymo taurė 1 diena
2017-10-15 Lietuvos taurė
2017-10-14 Lietuvos taurė
2017-09-24 Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Perkūno
2017-09-23 Alytaus taurė
2017-07-06 WOC middle No start times
2017-06-25 Daugiadienės TAKAS
2017-06-24 Daugiadienės TAKAS
2017-06-23 Daugiadienės TAKAS
2017-06-22 Daugiadienės TAKAS
2017-05-20 Baltic championship
2017-04-30 Pavasario taurė Spring cup WRE
2017-04-29 Pavasario taurė Spring cup WRE
2016-11-12 Vilniaus rogaining No start times
2016-10-16 Lietuvos taurė
2016-10-15 Lietuvos taurė
2016-08-20 WOC sprint final No start times
2016-08-20 WOC sprint qualification No start times
2016-06-26 Daugiadienės TAKAS
2016-06-25 Daugiadienės TAKAS
2016-06-24 Daugiadienės TAKAS
2016-06-23 Daugiadienės TAKAS
2016-06-11 Baltic championship long No start times
2016-05-15 Daugiadienės VILNIUS
2016-05-14 Daugiadienės VILNIUS
2016-05-13 Daugiadienės VILNIUS
2016-03-26 Lietuvos čemp. labai ilga Labai ilga
dsq
2015-10-18 Lietuvos taurė
2015-10-17 Lietuvos taurė
2015-08-30 Vilniaus taurė Prailginta vidutinė
2015-08-29 Vilniaus taurė Vidutinė
2015-06-21 Daugiadienės TAKAS
2015-06-20 Tako supersprintas
2015-06-20 Daugiadienės TAKAS
2015-06-19 Daugiadienės TAKAS
2015-06-18 Daugiadienės TAKAS
2015-05-10 Daugiadienės VILNIUS
2015-05-09 Daugiadienės VILNIUS
2015-05-08 Daugiadienės VILNIUS
2015-03-29 Sezono atidarymas
2015-03-28 Sezono atidarymas
2014-10-19 Lietuvos taurė
2014-10-11 Klaipėdiečių varžybos vidutinė Hagenas
2014-05-31 Baltic championship
2014-05-24 Lietuvos čemp. vidutinė vidutinė
n/p
2014-05-18 Pavasario taurė Spring cup WRE
2014-05-17 Pavasario taurė Spring cup WRE
2013-06-23 Daugiadienės TAKAS
2013-06-22 Daugiadienės TAKAS
2013-06-21 Daugiadienės TAKAS
2013-06-20 Daugiadienės TAKAS
2008-08-01 WUOC sprint, long, middle No start times
2008-07-31 WUOC sprint, long, middle No start times
2008-07-30 WUOC sprint, long, middle No start times
2008-05-31 EOC middle final No start times
2008-05-30 EOC middle qualification No start times
2008-05-26 EOC sprint qualification No start times
2008-05-26 EOC sprint final No start times
2007-08-26 WOC sprint final No start times
2007-08-20 WOC middle qualification No start times
2007-08-18 WOC sprint qualification No start times
2007-07-07 Daugiadienės TAKAS
dsq
2007-07-06 Daugiadienės TAKAS
2007-07-05 Daugiadienės TAKAS
2007-07-04 Daugiadienės TAKAS
2007-07-03 Daugiadienės TAKAS
2006-08-01 WOC sprint qualification No start times
2006-07-30 WOC long qualification No start times
2006-07-29 WOC middle qualification No start times
2006-07-07 JWOC middle
2006-07-06 JWOC middle qual.
2006-07-04 JWOC long
2006-07-03 JWOC sprint
2006-05-21 Daugiadienės VILNIUS
2006-05-20 Daugiadienės VILNIUS
2006-05-19 Daugiadienės VILNIUS
2005-10-16 Lietuvos taurė
2005-10-15 Lietuvos taurė
2003-06-21 EYOC sprint + long No start times
2003-06-20 EYOC sprint + long No start times
2003-02-21 JWOC EYOC classic + short No start times
2003-02-19 JWOC EYOC classic + short No start times
2002-05-12 Daugiadienės VILNIUS
2002-05-11 Daugiadienės VILNIUS
2002-05-10 Daugiadienės VILNIUS
 Average

Correlation between start times and the place is -0.05. A negative number means that a later start affects a better place, and the positive - vice versa.