Varžybų skaičius: 46
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Germany | 23 | 2:09:42 | 2 etapas | 47:17 (27) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Germany | 51 | 41:44 | ||
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | M1 | Germany | 22 | 12:50 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Germany | 23 | 2:11:51 | 3 etapas | 45:05 (20) |
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MB | Germany | 30 | 35:01 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | M3 | Germany | 20 | 14:39 | ||
2016-08-04 | WUOC relay Miskolc | M | Germany | 6 | 1:46:23 | 2 etapas | 36:53 (19) |
2016-07-31 | WUOC sprint + long + middle Miskolc | M | Germany | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:58 (30) 1:47:45 (55) 38:28 (28) | ||
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | MB | Germany | 31 | 32:06 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M3 | Germany | 38 | 37:37 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M3 | Germany | 21 | 1:26:29 | ||
2016-05-22 | EOC sprint qualification Jesenik | M1 | Germany | 23 | 14:41 | ||
2016-05-22 | EOC sprint final Jesenik | MB | Germany | 16 | 15:33 | ||
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Germany | 54 | 45:26 | ||
2015-08-01 | WOC sprint relay Nairn | X | Germany | 23 | 1:10:05 | 3 etapas | 17:13 (23) |
2014-08-16 | WUOC relay Protivanov | M | Germany | dsq | 1 etapas | 35:15 (26) | |
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle Olomouc | M | Germany | 2 diena 3 diena | 16:40 (40) 39:22 (57) | ||
2014-07-05 | WOC sprint qualification Burano | M1 | Germany | 24 | 14:09 | ||
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | M | Germany | 37 | 47:16 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M3 | Germany | 10 | 30:30 | ||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | M1 | Germany | 17 | 14:12 | ||
2012-07-13 | JWOC relay Jahodna, Košice | M | Germany | 22 | 1:52:47 | 3 etapas | 37:14 (32) |
2012-07-12 | JWOC middle Izra, Košice | M | Germany | 50 | 33:53 | ||
2012-07-11 | JWOC middle qual. Herlany, Košice | M2 | Germany | 11 | 27:11 | ||
2012-07-09 | JWOC long Brazda, Košice | M | Germany | 23 | 1:23:34 | ||
2012-07-08 | JWOC sprint Dolna Brana, Košice | M | Germany | 40 | 15:21 | ||
2011-07-08 | JWOC relay Rumia - Wejherowo | M | Germany | 17 | 2:05:39 | 1 etapas | 27:59 (12) |
2011-07-07 | JWOC middle final Wejherowo, Sport stadium | M | Germany | 37 | 29:13 | T | |
2011-07-06 | JWOC middle qualification Wejherowo, Sport stadium | M1 | Germany | 2 | 20:05 | T | |
2011-07-04 | JWOC long Wejherowo amphitheater | M | Germany | 39 | 1:20:01 | T | |
2011-07-03 | JWOC sprint Lębork, Plac Pokoju | M | Germany | 52 | 16:53 | T | |
2010-07-10 | JWOC relay Rebild | M | Germany | 14 | 2:46:57 | 1 etapas | 1:08:07 (36) |
2010-07-09 | JWOC middle final Kollerup | M | Germany | 25 | 27:55 | ||
2010-07-08 | JWOC middle qualification Kollerup | M2 | Germany | 11 | 24:05 | ||
2010-07-06 | JWOC long Svinkløv | M | Germany | dsq | |||
2010-07-05 | JWOC sprint Aalborg University | M | Germany | 54 | 14:56 | ||
2009-07-11 | JWOC relay Val Canali, Trentino | M | GER-GER-RSA | 2:34:14 | 1 etapas | 45:51 (19) | |
2009-07-10 | JWOC middle final San Martino, Trentino | M | Germany | 43 | 34:20 | ||
2009-07-09 | JWOC middle qualification San Martino, Trentino | M1 | Germany | 14 | 30:07 | ||
2009-07-07 | JWOC long Passo Rolle, Trentino | M | Germany | 53 | 1:33:30 | ||
2009-07-06 | JWOC sprint Mezzano, Trentino | M | Germany | 49 | 16:48 | ||
2008-10-11 | EYOC relay Langenthal Ost | M16 | Germany | 9 | 2:13:19 | 2 etapas | 41:38 ( 2) |
2008-10-10 | EYOC long + sprint Ruttenen, Solothurn | M16 | Germany | 1 diena 2 diena | 48:51 (19) 11:22 ( 1) | ||
2007-06-24 | EYOC relay Eger | M16 | Germany | 5 | 2:04:09 | 2 etapas | 43:49 ( 7) |
2007-06-22 | EYOC sprint + long Eger | M16 | Germany | 1 diena 2 diena | 12:55 ( 5) 49:37 (18) | ||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS Druskininkai | H14 | Lippe | 1:41:50 | 1 diena 3 diena 4 diena | 21:23 ( 1) T 38:14 ( 7) T 42:13 ( 7) T |