dbtopas login
OS Masinės Vilniuje Trečiadieniais → 10 turo, Ež. Akis, Galgiai rezultatai racesults.lt

Trasa: B (5.600 km 20 KP)

VietaNumeris GrupėPavardė, VardasKlubasRezultatas Taškaimin/km
16238 V16 Murėnas KasparasMedeina OK 38:10 16:48
24060 V50 Siudikas KęstutisRudamina OK 38:55 16:56
3204 V45 Rinkevičius DariusGervės 41:12 17:21
491 V60 Ziaziulia IvanasSaulė OK 42:30 17:35
588 V45 Rutkauskas ArvydasOK Ąžuolas 43:29 17:45
6330 M16 Ziaziulytė GodaPerkūnas OK 44:54 18:01
7128 M35 Adomaitienė IrinaKlajūnas OK 45:05 18:03
847 V40 Poznanskas LinasLabirintas OK 45:10 18:03
94379 M40 Grigaliūnaitė AgnėLėvuo OK 45:58 18:12
104375 V65 Vasilevičius JuozasKlajūnas OK 46:59 18:23
11127 V40 Adomaitis RobertasKlajūnas OK 47:13 18:25
1227 V40 Lelkaitis ValdasOK Fortūna 47:31 18:29
136115 M40 Siudikienė DaliaOK Rudamina 50:10 18:57
1478 V65 Zlatkus RičardasDevyni OK 52:32 19:22
154404 V14 Kriukas MartynasOK Ąžuolas 52:34 19:23
16176 V65 Lukaševičius JuozasRudamina OK 52:53 19:26
1726 V55 Leipus RemigijusRudamina OK 53:28 19:32
1814 M40 Ivanauskaitė RasaOK Ąžuolas 53:29 19:33
196233 V40 Cicėnas AudriusRudamina OK 54:36 19:45
206038 M35 Šinkūnienė Dovilėind. 55:55 19:59
216141 V50 Petrauskas AlbertasKlajūnas OK 56:09 110:01
2212 V65 Dūda KostasRudamina OK 56:13 110:02
2361 V65 Sysas AlgirdasLabirintas OK 57:15 110:13
246129 M40 Kumpytė RasaLėvuo OK 58:31 110:26
2552 M60 Ptašekienė VitalijaDevyni OK 59:31 110:37
266195 M35 Pozingytė Ernestaind. 1:03:24 111:19
276198 M40 Šimkonienė AstaMedeina OK 1:03:57 111:25
286041 V40 Šinkūnas Rimvydasind. 1:06:57 111:57
2962 V65 Šimanauskas MindaugasLabirintas OK 1:07:01 111:58
306217 M40 Tamoševičienė DovilėOK Ąžuolas 1:07:03 111:58
316106 V50 Danila ArnasRudamina OK 1:08:04 112:09
32132 V60 Gavėnas GintarasRudamina OK 1:08:52 112:17
3240 V55 Navalinskas TomasDevyni OK 1:08:52 112:17
34211 V65 Bajoriūnas GediminasSaulė OK 1:10:17 112:33
356212 V40 Gudelis Arvydasind, 1:11:22 112:44
366235 M40 Kozlova Jolantaind, 1:16:30 113:39
374376 V18 Bucevičius VakarisKlajūnas OK 1:21:38 114:34
386035 M40 Jautakienė GiedrėOK Rudamina 1:23:47 114:57
39304 M45 Širvinskaitė LidijaRudamina OK 1:26:16 115:24
406153 M45 Ažusienienė Sigitaind, 1:28:48 115:51
416015 M14 Tamoševičiūtė JogailėĄžuolas 1:53:59 120:21
4264 M65 Ulevičienė JūratėLabirintas OK 1:54:00 120:21
 6241 V40 Grašys MindaugasPerkūnas OK dsq 1 
 307 V14 Rutkauskas DomantasOK Ąžuolas dsq 1 

Atgal į turą