Lietuvos taurė
LTU, Giruliai + Kairiai, Klaipėda, 2000-10-07

Rezultatai

Grupė H12

Trasa 2.4 km 7 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, Kaunas 15:35 6:29
2
Puriņš Mārtiņš LATMona OK 16:02 6:40
3
Stupelis Rimvydas LTUVėtra OK, Telšiai 16:47 6:59
4
Vaišvilas Marius LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 16:55 7:02
5
Pečiūra Justinas LTUFortūna OK, Vilnius 17:17 7:12
6
Vilkelis Simas LTULėvuo OK, Panevėžys 17:44 7:23
7
Denims Nils LATAuseklis IK 17:46 7:24
8
Gelbis Ruslans LATAuseklis IK 17:58 7:29
9
Rojus Laimonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 18:08 7:33
10
Keina Linas LTUDevyni OK, Vilnius 19:14 8:00
11
Vidzikauskas Giedrius LTUKauno OSM, Kaunas 20:04 8:21
12
Arvasevičius Žilvinas LTUKauno OSM, Kaunas 20:43 8:37
13
Garčinskas Vytis LTUTrakų JTC, Trakai 20:57 8:43
14
Mikalauskas Andrius LTUSietyno SM, Vilnius 21:01 8:45
15
Yla Egidijus LTUKauno OSM, Kaunas 21:35 8:59
16
Matelis Arūnas LTUJurbarko SM, Jurbarkas 21:54 9:07
17
Zaicev Mikhail RUSKaliningrad 22:04 9:11
18
Ladyga Aivaras LTULėvuo OK, Panevėžys 22:27 9:21
19
Mikšys Julius LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 22:28 9:21
20
Aranskis Artūras LTULJTC, Vilnius 22:41 9:27
21
Vanglikas Julius LTUJurbarko SM, Jurbarkas 22:43 9:27
21
Baranauskas Vytaras LTUTakas OK, Kaunas 22:43 9:27
23
Lankauskas Gytis LTULėvuo OK, Panevėžys 23:24 9:45
24
Gudelis Vytautas LTUKauno OSM, Kaunas 24:38 10:15
25
Tamošaitis Justinas LTUKauno OSM, Kaunas 25:54 10:47
26
Freimanis Andris LATAuseklis IK 27:17 11:22
27
Varkals Oskars LATAuseklis IK 27:19 11:22
28
Bulotas Simonas LTUKauno OSM, Kaunas 27:43 11:32
29
Pažereckas Gytis LTUJurbarko SM, Jurbarkas 28:26 11:50
30
Šimkus Domantas LTUAlytaus SM, Alytus 28:30 11:52
31
Untanas Artūras LTULJTC, Vilnius 29:06 12:07
32
Mihailovs Kalvis LATAuseklis IK 29:40 12:21
33
Levulis Vytautas LTUAlytaus SM, Alytus 30:06 12:32
34
Boreiko Dmitri RUSKaliningrad 31:22 13:04
35
Boduracki Alexand RUSKaliningrad 33:07 13:47
36
Asipauskas Marius LTUJavonis OK, Marijampolė 36:42 15:17
37
Kundelis Kostas LTUOriens OK, Panevėžys 37:17 15:32
38
Rutkauskas Algirdas LTUKauno OSM, Kaunas 37:19 15:32
39
Žilonecas Aistis LTULėvuo OK, Panevėžys 38:31 16:02
40
Jarukas Žilvinas LTUTrakų JTC, Trakai 38:52 16:11
41
Serva Gabrielius LTUOriens OK, Panevėžys 40:14 16:45
42
Urbonas Edvinas LTUKauno OSM, Kaunas 40:48 17:00
43
Suraučius Darius LTUTrakų JTC, Trakai 42:53 17:52
44
Stuglys Valdas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 47:13 19:40
45
Staiko Alexey RUSKaliningrad 48:41 20:17
46
Shuenkov Evgeni RUSKaliningrad 54:58 22:54
47
Gabrulevičius Dainius LTUAlytaus SM, Alytus 59:35 24:49
48
Butkevičius Robertas LTUPrienų SM, Prienai 1:00:33 25:13
49
Simanovich Sergei RUSKaliningrad 1:02:53 26:12
  Laurinavičius Marius LTUŠilalės SM, Šilalė dsq  
  Shumeev Nikita RUSKaliningrad dsq  
  Radzevičius Antanas LTUPrienų SM, Prienai dsq  
  Martynenko Ilia RUSKaliningrad dsq