Lietuvos taurė
LTU, Giruliai + Kairiai, Klaipėda, 2000-10-07

Rezultatai

Grupė H12

Trasa 2.5 km 7 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, Kaunas 15:53 6:21
2
Mihailovs Kalvis LATAuseklis IK 17:16 6:54
3
Puriņš Mārtiņš LATMona OK 18:02 7:12
4
Vilkelis Simas LTULėvuo OK, Panevėžys 18:09 7:15
5
Denims Nils LATAuseklis IK 19:02 7:36
6
Stupelis Rimvydas LTUVėtra OK, Telšiai 19:13 7:41
7
Untanas Artūras LTULJTC, Vilnius 19:27 7:46
8
Vaišvilas Marius LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 19:51 7:56
9
Vidzikauskas Giedrius LTUKauno OSM, Kaunas 20:07 8:02
9
Kundelis Kostas LTUOriens OK, Panevėžys 20:07 8:02
11
Gelbis Ruslans LATAuseklis IK 20:42 8:16
12
Varkals Oskars LATAuseklis IK 21:10 8:28
13
Vanglikas Julius LTUJurbarko SM, Jurbarkas 21:12 8:28
14
Laurinavičius Marius LTUŠilalės SM, Šilalė 21:23 8:33
15
Yla Egidijus LTUKauno OSM, Kaunas 21:38 8:39
16
Rutkauskas Algirdas LTUKauno OSM, Kaunas 21:46 8:42
17
Tamošaitis Justinas LTUKauno OSM, Kaunas 22:08 8:51
18
Pečiūra Justinas LTUFortūna OK, Vilnius 22:12 8:52
19
Keina Linas LTUDevyni OK, Vilnius 22:32 9:00
20
Aranskis Artūras LTULJTC, Vilnius 23:02 9:12
21
Rojus Laimonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 23:19 9:19
22
Matelis Arūnas LTUJurbarko SM, Jurbarkas 24:12 9:40
23
Mikalauskas Andrius LTUSietyno SM, Vilnius 24:19 9:43
24
Asipauskas Marius LTUJavonis OK, Marijampolė 24:57 9:58
25
Gudelis Vytautas LTUKauno OSM, Kaunas 26:08 10:27
26
Pažereckas Gytis LTUJurbarko SM, Jurbarkas 26:13 10:29
27
Šimkus Domantas LTUAlytaus SM, Alytus 27:11 10:52
28
Baranauskas Vytaras LTUTakas OK, Kaunas 27:48 11:07
29
Zaicev Mikhail RUSKaliningrad 27:55 11:10
30
Mikšys Julius LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 28:16 11:18
31
Ladyga Aivaras LTULėvuo OK, Panevėžys 28:17 11:18
32
Freimanis Andris LATAuseklis IK 28:55 11:34
32
Bulotas Simonas LTUKauno OSM, Kaunas 28:55 11:34
34
Simanovich Sergei RUSKaliningrad 29:02 11:36
35
Boreiko Dmitri RUSKaliningrad 30:44 12:17
36
Garčinskas Vytis LTUTrakų JTC, Trakai 31:49 12:43
37
Butkevičius Robertas LTUPrienų SM, Prienai 32:39 13:03
38
Staiko Alexey RUSKaliningrad 32:56 13:10
39
Levulis Vytautas LTUAlytaus SM, Alytus 36:37 14:38
40
Lankauskas Gytis LTULėvuo OK, Panevėžys 38:56 15:34
41
Urbonas Edvinas LTUKauno OSM, Kaunas 40:49 16:19
42
Arvasevičius Žilvinas LTUKauno OSM, Kaunas 42:10 16:52
43
Žilonecas Aistis LTULėvuo OK, Panevėžys 42:55 17:10
44
Suraučius Darius LTUTrakų JTC, Trakai 44:55 17:58
45
Gabrulevičius Dainius LTUAlytaus SM, Alytus 45:51 18:20
46
Shuenkov Evgeni RUSKaliningrad 50:35 20:14
47
Shumeev Nikita RUSKaliningrad 59:34 23:49
48
Jarukas Žilvinas LTUTrakų JTC, Trakai 1:02:59 25:11
49
Serva Gabrielius LTUOriens OK, Panevėžys 1:07:06 26:50
50
Radzevičius Antanas LTUPrienų SM, Prienai 1:23:00 33:12
  Boduracki Alexand RUSKaliningrad dsq  
  Stuglys Valdas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai dsq  
  Martynenko Ilia RUSKaliningrad dsq