Daugiadienės TAKAS
LTU, Nemunaitis, 2001-08-08

Rezultatai

Grupė H14A

Trasa 3.0 km 9 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 24:12 7:56
2
Mačionis Jonas LTUŠaltinėlis OK, Jonava 25:54 8:29
3
Pečiūra Justinas LTULJTC, Vilnius 28:37 9:22
4
Čiupas Marius LTUDainava OK, Alytus 29:13 9:34
5
Puriņš Mārtiņš LATMona OK 29:22 9:37
6
Aleliūnas Vilius LTUOriens OK, Panevėžys 29:57 9:49
7
Keina Linas LTUDevyni OK, Vilnius 30:44 10:04
8
Draučiūnas Aurimas LTUSM Gaja, Kaunas 33:18 10:55
9
Vilkelis Simas LTULėvuo OK, Panevėžys 34:02 11:09
10
Wensław Mateusz POLWKS Flota Gdynia, Gdynia 34:50 11:25
11
Szatkowski Jan POLWKS Flota Gdynia, Gdynia 35:06 11:30
12
Pikturna Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 35:10 11:31
13
Raubickas Vytenis LTUSM Gaja, Kaunas 38:26 12:36
14
Szymaski Pawel POLWKS Flota Gdynia, Gdynia 38:46 12:42
15
Aranskis Artūras LTULJTC, Vilnius 38:53 12:44
16
Venckūnas Juozas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 39:17 12:52
17
Stankevič Robertas LTUŠvyturys OK, Vilnius 40:04 13:08
18
Vilkauskas Tomas LTUSakas OK, Šiauliai 40:46 13:21
19
Repečka Aurimas LTUSietyno SM, Vilnius 40:47 13:22
20
Untanas Artūras LTULJTC, Vilnius 41:28 13:35
21
Zaleckas Tomas LTUPrienų SM, Prienai 42:49 14:02
22
Mikšys Julius LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 43:02 14:06
23
Mikalauskas Andrius LTUSaulė OK, Vilnius 44:24 14:33
24
Panas Jaromir POLUWKS WAT Warszawa, Warszawa 45:56 15:03
25
Kozlovas Aleksandras LTULJTC, Vilnius 46:28 15:14
26
Rojus Laimonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 48:33 15:55
27
Zubka Domantas LTUVilnius 48:53 16:01
28
Teresius Šarūnas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 49:58 16:22
29
Skripačiov Dmitrijus LATAzimut OK 50:41 16:37
30
Smalinskas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 52:00 17:02
31
Talandis Tomas LTUSietyno SM, Vilnius 52:05 17:04
32
Kobryn Grzegorz POLWKS Flota Gdynia, Gdynia 53:14 17:27
33
Mačiulevičius Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 53:52 17:39
34
Stupelis Rimvydas LTUVėtra OK, Telšiai 54:45 17:57
35
Žalkauskas Gediminas LTUSM Gaja, Kaunas 54:56 18:00
36
Rutkauskas Algirdas LTUSM Gaja, Kaunas 58:51 19:17
37
Zubowicz Piotr POLWKS Flota Gdynia, Gdynia 59:37 19:32
38
Truklickas Ramūnas LTUOriens OK, Panevėžys 59:41 19:34
39
Katulski Dominik POLWKS Flota Gdynia, Gdynia 1:11:29 23:26

Tarpiniai laikai