Daugiadienės TAKAS
LTU, Druskininkai, 2006-07-04

Rezultatai

Grupė H18

Trasa 5.3 km 17 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Mikšys Julius LTUKopa OK, Klaipėda 32:55 6:12
2
Sparāns Edgars LATOgre OK 33:13 6:16
3
Pranckaitis Vytautas LTUArboro OK, Krekenava 34:14 6:27
4
Laine Jaakko FINDelta 34:47 6:33
5
Laveiķis Andis LATOK Kapa 34:53 6:34
6
Liukkonen Kalle FINDelta 35:08 6:37
7
Krukov Dzmitry BLRMayak Orientir 35:09 6:37
8
Raubickas Vytenis LTUOriens OK, SM Gaja, Kaunas 35:13 6:38
9
Valantinas Giedrius LTUArboro OK, Krekenava 36:48 6:56
10
Dišlers Kārlis LATIK Auseklis 37:11 7:00
11
Reijonen Jussi FINTampereen Pyrintö 37:21 7:02
12
Raugevičius Martynas LTUPrienų KKSC, Prienai 38:08 7:11
13
Stankevič Robertas LTUŠvyturys OK, Sietyno SM, Vilnius 38:19 7:13
14
Ziemelis Ivars LATOK Ogre 38:25 7:14
15
Laurinavičius Marius LTUŠilalės SM, Šilalė 38:53 7:20
16
Nielsen Folino Rasmus DENFIF Hillerd 39:10 7:23
17
Kokanka Tomas LTUZarasų SM, Zarasai 39:43 7:29
18
Tambasov Yuri BLRwww.obelarus.net 40:30 7:38
19
Coombs Calum GBRMAROC 40:32 7:38
20
Vaišvilas Marius LTUKopa OK, Klaipėda 40:53 7:42
21
Keina Linas LTUĄžuolas OK, LJTC, Vilnius 41:05 7:45
22
Aranskis Artūras LTULJTC, Vilnius 41:07 7:45
23
Mockus Vaidas LTUŠilalės SM, Šilalė 41:30 7:49
24
Nakvosas Mindaugas LTUSM Gaja, Kaunas 42:51 8:05
25
Juknevičius Mantas LTUArboro OK, Krekenava 43:26 8:11
26
Kantauskas Paulius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 43:51 8:16
27
Libar Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 44:54 8:28
28
Kantautas Marius LTULJTC, Vilnius 45:40 8:36
29
Dzedavets Andrei BLRBelaya Rus 46:04 8:41
30
Munukka Eki FINTampereen Pyrintö 46:13 8:43
31
Mockūnas Leonas LTUVersmė OK, Plungė 46:29 8:46
32
Totilas Mantas LTUKopa OK, Klaipėda 47:47 9:00
32
Stančikas Raimondas LTULJTC, Vilnius 47:47 9:00
34
Kusas Kęstutis LTUVersmė OK, Plungė 51:11 9:39
35
Jakštys Motiejus LTULJTC, Vilnius 51:59 9:48
36
Kamarevcevas Eduardas LTUSM Gaja, Kaunas 54:02 10:11
37
Makeienka Mihail BLRwww.obelarus.net 54:26 10:16
38
Padervinskas Šarūnas LTULJTC, Vilnius 57:09 10:46
39
Anderson Robbie CANOttawa Orienteering Club 59:04 11:08
40
Bedwell Alex GBRASS OK 59:37 11:14
41
Jieznys Oskaras LTUAlytaus SRC, Alytus 1:03:33 11:59
42
Rutkauskas Algirdas LTUOriens OK, SM Gaja, Kaunas 1:15:45 14:17
  Urbanietz Florian GERLippe dsq  
  Dzedavets Yauheni BLRBelaya Rus dsq  
  Limantas Justinas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai dsq  

Tarpiniai laikai