Auksinės kopos (neoficialūs)
LTU, Klaipėda, 2012-05-24

Rezultatai

Grupė M18

Trasa 1 d. 3.0 km, 2 d. 107.1 km, 3 d. 21.5 km 2 ratai, 4 d. 86.0 km, 5 d. 65.0 km 25 ratai

Rinktis  suma  prologas  grupinės  komandinės  grupinės  gatvėmis  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma prologas grupinės komandinės grupinės gatvėmis
1
Petrusevičius Mantas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 6:25:263:51 (  4)2:27:48 (18)26:30 (  1)1:57:30 (22)1:29:47 (26)
2
Lazarewicz Marek POLPoland, Warszawa 6:25:293:48 (  1)2:27:36 (  1)26:48 (  8)1:57:30 (  2)1:29:47 (  6)
3
Ūsas Titas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 6:25:323:55 (  8)2:27:48 (51)26:31 (  4)1:57:30 (33)1:29:47 (46)
4
Videika Airidas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 6:25:333:57 (16)2:27:48 (  6)26:31 (  3)1:57:30 (  7)1:29:47 (  3)
5
Neilands Krists LATLatvia, Riga 6:25:383:48 (  2)2:27:42 (  3)26:51 (18)1:57:30 (  1)1:29:47 (  4)
6
Vyšniauskas Julius LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 6:25:414:05 (40)2:27:48 (55)26:30 (  2)1:57:30 (27)1:29:47 (52)
7
Kuncevičius Šarūnas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 6:25:433:57 (15)2:27:48 (45)26:40 (  6)1:57:30 (  4)1:29:47 (17)
8
Klasinski Lukasz POLPoland, Warszawa 6:25:503:57 (17)2:27:48 (59)26:48 (  7)1:57:30 (56)1:29:47 (58)
9
Madrak Tomasz POLPoland, Warszawa 6:25:554:00 (24)2:27:48 (36)26:49 (11)1:57:30 (29)1:29:47 (14)
10
Riabushenko Aliaksandr BLRMinsk, Minsk 6:25:574:02 (30)2:27:48 (30)26:49 (13)1:57:30 (  3)1:29:47 (  1)
11
Dubovski Vladislav BLRMinsk, Minsk 6:25:594:05 (37)2:27:48 (17)26:49 (10)1:57:30 (53)1:29:47 (59)
12
Shnyrko Alexsei BLRMinsk, Minsk 6:25:594:05 (36)2:27:48 (47)26:49 (12)1:57:30 (51)1:29:47 (50)
13
Krumins Kristups LATLatvia, Riga 6:26:004:04 (35)2:27:48 (  7)26:51 (18)1:57:30 (14)1:29:47 (  7)
14
Degutis Rimvydas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 6:26:004:03 (32)2:28:00 (69)26:40 (  5)1:57:30 (54)1:29:47 (40)
15
Kubiak Patryk POLPoland, Warszawa 6:26:024:03 (31)2:27:48 (46)26:54 (20)1:57:30 (40)1:29:47 (60)
16
Piatrovich Anton BLRMinsk, Minsk 6:26:044:09 (55)2:27:48 (25)26:50 (15)1:57:30 (46)1:29:47 (57)
17
Shumov Nikolai BLRMinsk, Minsk 6:26:054:10 (56)2:27:48 (48)26:50 (17)1:57:30 (34)1:29:47 (  5)
18
Nisu Oskar ESTCFC Sportclub, Tallinn 6:26:073:51 (  5)2:27:48 (  8)27:11 (25)1:57:30 (58)1:29:47 (  9)
19
Baikštys Žygimantas LTUGediminas Gruodis DK 6:26:113:53 (  6)2:27:48 (26)27:12 (32)1:57:30 (10)1:29:47 (22)
20
Mickevičius Matas LTUGediminas Gruodis DK 6:26:133:56 (11)2:27:48 (40)27:12 (27)1:57:30 (  9)1:29:47 (23)
21
Talačka Lukas LTUGediminas Gruodis DK 6:26:143:57 (18)2:27:48 (22)27:12 (27)1:57:30 (47)1:29:47 (42)
22
Kalf Stefers ESTCFC Sportclub, Tallinn 6:26:174:00 (21)2:27:48 (  9)27:12 (27)1:57:30 (28)1:29:47 (56)
23
Račiūnas Mykolas LTUGediminas Gruodis DK 6:26:224:05 (38)2:27:48 (44)27:12 (27)1:57:30 (57)1:29:47 (39)
24
Podans Andrejs LATLatvia, Riga 6:26:234:13 (63)2:27:48 (19)27:04 (22)1:57:30 (20)1:29:47 (29)
25
Popovas Vladislavas LTUGediminas Gruodis DK 6:26:244:07 (47)2:27:48 (29)27:11 (24)1:57:30 (  5)1:29:47 (10)
26
Sarkans Raivis LATLatvia, Riga 6:26:244:14 (65)2:27:48 (54)27:05 (23)1:57:30 (25)1:29:47 (54)
27
Vaidem Josten ESTCFC Sportclub, Tallinn 6:26:314:09 (52)2:27:48 (13)27:17 (33)1:57:30 (26)1:29:47 (45)
28
Zvirbulis Pauls LATRigas Ritenbraukšanas skola 6:26:513:57 (14)2:27:48 (23)27:49 (37)1:57:30 (23)1:29:47 (33)
29
Ivanovs Maksims LATRigas Ritenbraukšanas skola 6:26:594:05 (42)2:27:48 (60)27:48 (36)1:57:30 (49)1:29:47 (30)
30
Beitans Krišjanis LATRigas Ritenbraukšanas skola 6:26:594:06 (43)2:27:48 (57)27:48 (35)1:57:30 (21)1:29:47 (48)
31
Nidodirav Maksim BLRBelarus DC, Minsk 6:27:054:05 (39)2:27:48 (20)27:55 (39)1:57:30 (59)1:29:47 (25)
32
Kozachenko Sergii UKRUkraina, Kiiv 6:27:053:56 (13)2:27:46 (  5)28:06 (47)1:57:30 (24)1:29:47 (16)
33
Gorohovik Vladzimir BLRMinsk, Minsk 6:27:085:12 (90)2:27:48 (42)26:50 (16)1:57:30 (18)1:29:47 (51)
34
Yanachkin Uladzislau BLRBelarus DC, Minsk 6:27:104:09 (54)2:27:48 (27)27:55 (40)1:57:30 (11)1:29:47 (21)
35
Akhramenka Yauheni BLRBelarus DC, Minsk 6:27:104:09 (53)2:27:48 (35)27:56 (42)1:57:30 (35)1:29:47 (28)
36
Smirnovs Andrejs LATRigas Ritenbraukšanas skola 6:27:104:08 (51)2:27:48 (64)27:56 (43)1:57:30 (45)1:29:47 (35)
37
Zubenko Mykyta UKRUkraina, Kiiv 6:27:124:00 (25)2:27:48 (15)28:06 (48)1:57:30 (42)1:29:47 (36)
38
Budiak Anatolii UKRUkraina, Kiiv 6:27:234:12 (60)2:27:48 (14)28:05 (46)1:57:30 (15)1:29:47 (15)
39
Brovarnyk Pavlo UKRUkraina, Kiiv 6:27:244:13 (64)2:27:48 (50)28:05 (45)1:57:30 (36)1:29:47 (12)
40
Madrak Pawel POLPoland, Warszawa 6:27:533:57 (19)2:27:40 (  2)26:49 (  9)1:59:40 (61)1:29:47 (  2)
41
Puttonen Max FINFinland, Helsinki 6:28:004:05 (41)2:27:48 (31)28:49 (52)1:57:30 (  8)1:29:47 (41)
42
Luostarinen Henrik FINFinland, Helsinki 6:28:014:07 (46)2:27:48 (21)28:48 (50)1:57:30 (16)1:29:47 (19)
43
Balčiūnas Ovidijus LTUPanevėžys 6:28:224:02 (29)2:27:48 (37)29:15 (53)1:57:30 (12)1:29:47 (11)
44
Bikinas Dominykas LTUPanevėžys 6:28:234:02 (27)2:27:48 (11)29:16 (55)1:57:30 (  6)1:29:47 (18)
45
Pelaitis Arnas LTUPanevėžys 6:28:284:07 (45)2:27:48 (16)29:16 (55)1:57:30 (17)1:29:47 (24)
46
Borkertas Karolis LTUPanevėžys 6:28:294:08 (50)2:27:48 (32)29:16 (55)1:57:30 (32)1:29:47 (13)
47
Gasiorowski Mariusz POLStal Elpa Ebar AKKS, Grudziądz 6:28:333:56 (  9)2:27:48 (28)29:32 (59)1:57:30 (31)1:29:47 (34)
48
Rinkevičius Tauras LTUVelomanija Niskama, Kaunas 6:28:493:59 (20)2:27:48 (10)29:45 (62)1:57:30 (30)1:29:47 (  8)
49
Maculevičius Evaldas LTUPanevėžys 6:28:534:15 (68)2:28:05 (72)29:16 (55)1:57:30 (44)1:29:47 (53)
50
Rumšas Rolandas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 6:29:034:13 (62)2:27:48 (41)29:45 (62)1:57:30 (60)1:29:47 (20)
51
Kalm Keijo ESTCFC Sportclub, Tallinn 6:29:394:14 (66)2:27:48 (56)27:22 (34)2:00:28 (63)1:29:47 (55)
52
Turskis Ričardas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 6:30:114:18 (70)2:28:46 (74)29:50 (67)1:57:30 (39)1:29:47 (32)
53
Croitor Vadim MDAMoldova, Kishinev 6:30:344:26 (77)2:27:48 (38)31:03 (69)1:57:30 (38)1:29:47 (43)
54
Ciudin Vladimir MDAMoldova, Kishinev 6:30:384:29 (80)2:27:48 (53)31:03 (70)1:57:30 (48)1:29:47 (44)
55
Riekstinš Janis LATRigas Ritenbraukšanas skola 6:30:464:08 (48)2:31:24 (75)27:57 (44)1:57:30 (50)1:29:47 (62)
56
Hiltunen Ilpo FINFinland, Helsinki 6:31:094:02 (26)2:27:48 (39)28:49 (51)2:00:43 (66)1:29:47 (38)
57
Pylak Lukasz POLStal Elpa Ebar AKKS, Grudziądz 6:31:114:19 (73)2:27:48 (24)31:46 (72)1:57:30 (43)1:29:47 (37)
58
Jonušas Vaidas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 6:32:114:18 (69)2:27:48 (66)29:50 (66)2:00:28 (64)1:29:47 (47)
59
Brėmanis Ansis LATLatvia, Riga 6:33:063:56 (10)2:27:48 (65)26:50 (14)2:04:45 (68)1:29:47 (49)
60
Endels Toms LATLatvia, Riga 6:33:214:03 (33)2:27:48 (58)26:57 (21)2:04:45 (67)1:29:47 (31)
61
Zielinski Manceh POLStal Elpa Ebar AKKS, Grudziądz 6:33:464:28 (78)2:28:05 (71)33:56 (74)1:57:30 (52)1:29:47 (60)
62
Korczynski Borys POLPoland, Warszawa 6:33:493:56 (12)2:27:48 (12)34:48 (75)1:57:30 (19)1:29:47 (27)
63
Šemetov Michail LTUGediminas Gruodis DK 4:56:233:53 (  6)2:27:48 (43)27:12 (27)1:57:30 (55)1:07:30
64
Tsishchanka Ihardzei BLRBelarus DC, Minsk 4:57:384:12 (61)2:28:00 (70)27:55 (38)1:57:30 (41)1:07:30
65
Lendel Vasilijus LTUPanevėžys 4:58:424:08 (49)2:27:48 (62)29:15 (54)1:57:30 (13)27:03
66
Covalciuc Andrei MDAMoldova, Kishinev 5:00:424:21 (75)2:27:48 (52)31:02 (68)1:57:30 (37)38:37
67
Wasilewski Michai POLStal Elpa Ebar AKKS, Grudziądz 5:01:004:00 (23)2:27:48 (33)29:32 (61)1:59:40 (62)38:10
68
Kareiva Emilis LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 5:02:064:00 (22)2:27:48 (67)29:50 (65)2:00:28 (65)35:56
69
Sas Blažej POLStal Elpa Ebar AKKS, Grudziądz 5:06:074:02 (28)2:27:48 (34)29:32 (60)2:04:45 (69)49:19
70
Jagielski Daniel POLStal Elpa Ebar AKKS, Grudziądz 5:08:384:19 (72)2:27:48 (49)31:46 (71)2:04:45 (70)1:27:34
71
Nommela Aksel ESTCFC Sportclub, Tallinn 2:58:483:51 (  3)2:27:46 (  4)27:11 (26)dsqdnf
72
Budzilovich Ilya BLRBelarus DC, Minsk 3:00:024:19 (71)2:27:48 (61)27:55 (41)dnfdnf
73
Radzkov Pavel BLRBelarus DC, Minsk 3:00:544:33 (84)2:28:08 (73)28:13 (49)dnfdnf
74
Gudauskas Mantas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 3:01:374:04 (34)2:27:48 (68)29:45 (62)dsqdnf
75
Kanerva Hiski FINFinland, Helsinki 3:04:034:15 (67)2:27:48 (63)32:00 (73)dnfdnf
76
Pundurs Gatis LATRigas Ritenbraukšanas skola 4:064:06 (44)dnfdnsdnfdnf
77
Žylė Liudvikas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 4:104:10 (57)dnfdnsdnfdnf
78
Parfeniuk Taras UKRUkraina, Kiiv 4:104:10 (58)dnfdnsdnfdnf
79
Dumčius Matas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 4:124:12 (59)dnfdnsdnfdnf
80
Globinski Bogusz LTUJungtinė 4:194:19 (74)dnfdnsdnfdnf
81
Rauba Kristijonas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 4:214:21 (76)dnfdnsdnfdnf
82
Vaitoška Dovydas LTUJungtinė 4:294:29 (79)dnfdnsdnfdnf
83
Noreika Marius LTUVelomanija Niskama, Kaunas 4:304:30 (81)dnfdnsdnfdnf
84
Valinčius Nedas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 4:304:30 (82)dnfdnsdnfdnf
85
Kuzminskas Mantas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 4:324:32 (83)dnfdnsdnfdnf
86
Grigelevičius Hubertas LTUJungtinė 4:384:38 (85)dnfdnsdnfdnf
87
Berezutchi Evgenii MDAMoldova, Kishinev 4:414:41 (86)dnfdnsdnfdnf
88
Halca Constantin MDAMoldova, Kishinev 4:414:41 (87)dnfdnsdnfdnf
89
Lisnic Evgen MDAMoldova, Kishinev 4:424:42 (88)dnfdnsdnfdnf
90
Michinas Aidas LTUJungtinė 4:474:47 (89)dnfdnsdnfdnf
91
Ragauskas Audrius LTUJungtinė 5:315:31 (91)dnfdnsdnfdnf