EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint
LAT, Gaizinkalns, 2013-02-13

Rezultatai

Grupė M

Trasa 3.9 km 18 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 14:53 3:48
2
Arnesson Peter SWESweden 14:54 3:49
3
Kvåle Hans Jørgen NORNorway 15:12 3:53
4
Rost Erik SWESweden 15:13 3:54
5
Barchukov Vladimir RUSRussia 15:19 3:55
6
Tunis Staffan FINFinland 15:25 3:57
7
Sætra Ove NORNorway 15:28 3:57
8
Lamov Andrey RUSRussia 15:29 3:58
8
Moholdt Lars Hol NORNorway 15:29 3:58
10
Hammarberg Martin SWESweden 15:36 4:00
11
Tolstopiatov Vadim RUSRussia 15:41 4:01
12
Granath Johan SWESweden 15:43 4:01
12
Khrennikov Eduard RUSRussia 15:43 4:01
14
Häkkinen Janne FINFinland 15:50 4:03
15
Haverstad Sindre Jansson NORNorway 15:51 4:03
16
Kivlenieks Andris LATLatvia 15:55 4:04
17
Saarela Ville Petteri FINFinland 15:58 4:05
18
Veselov Kirill RUSRussia 16:08 4:08
19
Toomas Even ESTEstonia 16:16 4:10
19
Truttmann Sandro SUISwitzerland 16:16 4:10
21
Keskinarkaus Matti FINFinland 16:21 4:11
22
Holmberg Andreas SWESweden 16:27 4:13
23
Schnyder Gion SUISwitzerland 16:28 4:13
24
Spörry Christian SUISwitzerland 16:33 4:14
25
Blomgren Erik SWESweden 16:46 4:17
26
Parkkinen Jarno FINFinland 16:55 4:20
27
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 16:56 4:20
28
Škoda Jakub CZECzech Republic 16:58 4:21
29
Linnainmaa Tero FINFinland 17:12 4:24
30
Grigoriev Andrey RUSRussia 17:14 4:25
31
Drobnik Michal CZECzech Republic 17:26 4:28
32
Erm Tõnis ESTEstonia 17:27 4:28
33
Laciga Radek CZECzech Republic 17:33 4:30
34
Toomas Tiit ESTEstonia 17:43 4:32
35
Pukema Hannu Pekka FINFinland 17:49 4:34
36
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 17:54 4:35
37
Csucs Klaus ROURomania 17:56 4:35
38
Petrulis Vitalijus LTULithuania 17:59 4:36
39
Jubelis Andris LATLatvia 18:05 4:38
40
Šulčys Nerijus LTULithuania 18:11 4:39
41
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 18:17 4:41
42
Kivlenieks Raivo LATLatvia 18:18 4:41
43
Randman Priit ESTEstonia 18:42 4:47
44
Canella Gabriele ITAItaly 19:11 4:55
44
Stryzhak Artem UKRUkraine 19:11 4:55
46
Kalinkin Oleksandr UKRUkraine 20:00 5:07
47
Andrašiūnas Petras LTULithuania 21:20 5:28
48
Barrable Nick GBRGreat Britain 28:24 7:16
49
Cumpstey Ian GBRGreat Britain 38:28 9:51
  Neimanis Nauris LATLatvia dnf