Vieta | Pavardė, Vardas | Šalis | Klubas, Miestas | Laikas | Kvalifikacija | min/km | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ødum Miri Thrane | DEN | Denmark | 25:05 | W2 | 23:45 ( 5) | 8:21 |
2 |
Risby Lisa | SWE | Sweden | 25:36 | W2 | 22:32 ( 1) | 8:32 |
3 |
Rundhaug Mathilde | NOR | Norway | 25:45 | W3 | 22:52 ( 3) | 8:35 |
4 |
Haataja Anna | FIN | Finland | 25:51 | W1 | 24:07 (11) | 8:37 |
5 |
Basset Isia | FRA | France | 26:13 | W1 | 21:48 ( 1) | 8:44 |
6 |
Høydal Gunvor Hov | NOR | Norway | 26:14 | W1 | 25:43 (15) | 8:44 |
7 |
Hulkkonen Johanna | FIN | Finland | 26:20 | W1 | 23:51 ( 7) | 8:46 |
8 |
Chroma Katerina | CZE | Czech Republic | 26:52 | W1 | 22:55 ( 3) | 8:57 |
9 |
Roggo Andrea | SUI | Switzerland | 26:54 | W1 | 25:51 (16) | 8:58 |
10 |
Sandberg Frida | SWE | Sweden | 27:04 | W1 | 23:18 ( 5) | 9:01 |
11 |
Horčičkova Vendula | CZE | Czech Republic | 27:13 | W2 | 23:32 ( 4) | 9:04 |
12 |
Hagström Sara | SWE | Sweden | 27:17 | W3 | 23:06 ( 4) | 9:05 |
13 |
Tesarova Markéta | CZE | Czech Republic | 27:22 | W3 | 25:13 (10) | 9:07 |
14 |
Haniszewska Angelika | POL | Poland | 27:47 | W3 | 25:45 (12) | 9:15 |
15 |
Benjaminsen Andrine | NOR | Norway | 27:50 | W3 | 26:51 (17) | 9:16 |
16 |
Arbter Anja | AUT | Austria | 27:55 | W1 | 24:35 (12) | 9:18 |
17 |
Johansson Tilda | SWE | Sweden | 28:01 | W1 | 23:51 ( 7) | 9:20 |
18 |
Knapova Lenka | CZE | Czech Republic | 28:24 | W3 | 26:36 (16) | 9:28 |
19 |
Butt Lucy Jane | GBR | Great Britain | 28:27 | W3 | 21:40 ( 1) | 9:29 |
20 |
Nilsson Simkovics Anna | AUT | Austria | 28:50 | W3 | 25:06 ( 9) | 9:36 |
21 |
Watson Charlotte Barbara | GBR | Great Britain | 28:58 | W1 | 22:51 ( 2) | 9:39 |
22 |
Svobodova Lenka | CZE | Czech Republic | 29:00 | W2 | 26:03 (16) | 9:40 |
23 |
Gross Lilly | SUI | Switzerland | 29:04 | W2 | 24:49 (10) | 9:41 |
23 |
Morawska Anna | POL | Poland | 29:04 | W3 | 24:11 ( 6) | 9:41 |
25 |
Lösch Susen | GER | Germany | 29:41 | W3 | 26:14 (14) | 9:53 |
26 |
Peltomäki Elli | FIN | Finland | 29:53 | W2 | 24:25 ( 7) | 9:57 |
27 |
Olaussen Kamilla | NOR | Norway | 30:02 | W2 | 25:27 (12) | 10:00 |
28 |
Haikonen Henna Riikka | FIN | Finland | 30:21 | W3 | 24:28 ( 7) | 10:07 |
29 |
Grosberga Sandra | LAT | Latvia | 30:27 | W2 | 23:31 ( 3) | 10:09 |
30 |
Klingenberg Ita | DEN | Denmark | 30:56 | W2 | 22:44 ( 2) | 10:18 |
31 |
Robertson Laura | NZL | New Zealand | 30:59 | W2 | 24:43 ( 9) | 10:19 |
32 |
Müller Dorothea | GER | Germany | 31:04 | W2 | 24:11 ( 6) | 10:21 |
33 |
Svensson Andrea | SWE | Sweden | 31:11 | W3 | 23:50 ( 5) | 10:23 |
34 |
Savkina Ekaterina | RUS | Russia | 31:34 | W1 | 25:29 (14) | 10:31 |
35 |
Valdmane Līga | LAT | Latvia | 32:00 | W1 | 23:54 ( 9) | 10:40 |
36 |
Harding Zoe | GBR | Great Britain | 32:25 | W2 | 25:50 (14) | 10:48 |
37 |
Polishchuk Maria | UKR | Ukraine | 32:51 | W1 | 22:58 ( 4) | 10:57 |
38 |
Gross Paula | SUI | Switzerland | 33:06 | W2 | 26:35 (17) | 11:02 |
39 |
Szuromi Luca | HUN | Hungary | 33:09 | W1 | 26:43 (19) | 11:03 |
40 |
Stankiewicz Agata | POL | Poland | 33:10 | W2 | 25:58 (15) | 11:03 |
41 |
Bertschinger Thalia | SUI | Switzerland | 33:12 | W1 | 23:57 (10) | 11:04 |
42 |
Postelnyak Olena | UKR | Ukraine | 33:26 | W2 | 26:50 (19) | 11:08 |
43 |
Joonas Laura | EST | Estonia | 33:36 | W3 | 26:20 (15) | 11:12 |
44 |
Poirot Delphine | FRA | France | 33:49 | W1 | 26:59 (20) | 11:16 |
45 |
Radzivonaitė Milda | LTU | Lithuania | 34:00 | W1 | 26:18 (18) | 11:20 |
46 |
Kaasiku Evely | EST | Estonia | 34:22 | W2 | 24:39 ( 8) | 11:27 |
47 |
Hummel Azais Margaux | FRA | France | 34:24 | W2 | 26:41 (18) | 11:28 |
48 |
Neverova Anastasia | RUS | Russia | 35:09 | W2 | 25:24 (11) | 11:43 |
49 |
Hruškova Barbora | CZE | Czech Republic | 36:18 | W1 | 24:47 (13) | 12:06 |
50 |
Anghel Andra Cecilia | ROU | Romania | 36:25 | W3 | 27:49 (19) | 12:08 |
51 |
Müller Hanna | GER | Germany | 37:54 | W3 | 27:41 (18) | 12:38 |
52 |
Klysner Cecilie Friberg | DEN | Denmark | 38:13 | W3 | 22:20 ( 2) | 12:44 |
53 |
Muir Heather | AUS | Australia | 38:22 | W3 | 28:05 (20) | 12:47 |
54 |
Tomashevskaya Veronica | RUS | Russia | 39:38 | W3 | 26:10 (13) | 13:12 |
55 |
Ambrazaitė Vesta | LTU | Lithuania | 40:26 | W2 | 27:45 (20) | 13:28 |
56 |
Krasilnikova Daria | RUS | Russia | 40:46 | W3 | 25:30 (11) | 13:35 |
57 |
Garcia Castro Marina | ESP | Spain | 48:09 | W2 | 25:32 (13) | 16:03 |
Gustafsson Jannina | FIN | Finland | dsq | W3 | 24:41 ( 8) | ||
Klysner Nicoline Friberg | DEN | Denmark | dsq | W1 | 23:33 ( 6) | ||
Cych Weronika | POL | Poland | dsq | W1 | 26:06 (17) |