Sacensību skaits: 62
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2010-08-15 | WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Canada | 16 | 2:27:37 | 3 etaps | 56:43 (18) |
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W1 | Canada | 16 | 55:44 | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W1 | Canada | 16 | 33:55 | ||
2008-07-19 | WOC long final Skripov, Olomouc | W | Canada | 26 | 1:40:03 | ||
2008-07-17 | WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc | W2 | Canada | 15 | 31:22 | ||
2008-07-17 | WOC middle final Stara Ves, Olomouc | W | Canada | 26 | 41:22 | ||
2008-07-15 | WOC long qualification Dalov, Olomouc | W2 | Canada | 13 | 56:58 | ||
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | W | Canada | 24 | 3:08:45 | 1 etaps | 45:49 (19) |
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | W3 | Canada | 29 | 22:52 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | W2 | Canada | 17 | 36:24 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | W3 | Canada | 19 | 35:44 | ||
2005-08-14 | WOC relay Tsukude, Aichi | W | Canada | 16 | 2:46:37 | 1 etaps | 53:11 (17) |
2005-08-11 | WOC middle final Mikawa Kogen, Aichi | W | Canada | 9 | 38:18 | ||
2005-08-07 | WOC middle qualification Suganuma, Aichi | W1 | Canada | 3 | 30:53 | ||
2004-09-19 | WOC relay Tortuna, Västerås | W | Canada | 18 | 2:32:44 | 1 etaps | 45:44 (18) |
2004-09-17 | WOC middle final Tortuna, Västerås | W | Canada | 41 | 47:25 | ||
2004-09-15 | WOC sprint qualification Rocklunda, Västerås | W1 | Canada | 13 | 13:30 | ||
2004-09-15 | WOC sprint final Rocklunda, Västerås | W | Canada | 30 | 15:08 | ||
2004-09-13 | WOC middle qualification Tortuna, Västerås | W3 | Canada | 8 | 30:43 | ||
2004-09-12 | WOC long qualification Västervåla, Västerås | W1 | Canada | 18 | 58:36 | ||
2004-07-16 | EOC long final Klinteskoven | WB | Canada | 19 | 1:09:52 | ||
2004-07-14 | EOC sprint qualification Roskilde City Nord | W1 | Canada | 23 | 17:04 | ||
2004-07-14 | EOC sprint final Roskilde city | WB | Canada | 12 | 13:37 | ||
2004-07-13 | EOC middle final Grønholt Hegn | WB | Canada | 9 | 36:18 | ||
2004-07-11 | EOC middle qualification Bidstrup | W1 | Canada | 26 | 35:52 | ||
2004-07-10 | EOC long qualification Bidstrup | W3 | Canada | 19 | 57:38 | ||
2003-08-09 | WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil | W | Canada | 25 | 2:55:38 | 2 etaps | 1:05:02 (24) |
2003-08-08 | WOC middle qualification Trin, Rapperswil/Jona | W3 | Canada | 19 | 32:01 | ||
2003-08-06 | WOC long final Eschenberg - Rossberg | W | Canada | 44 | 1:59:39 | ||
2003-08-04 | WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona | W3 | Canada | 16 | 59:44 | ||
2003-05-04 | NOC relay Flen | W | ROU-CAN-RUS | 11 | 2:23:36 | 2 etaps | 49:49 (16) |
2003-05-01 | NOC sprint + classic + short Hosjöbadet, Harpsund, Dunker | W21 | Canada | 1 diena 2 diena 3 diena | 13:43 (42) 1:36:24 (68) 42:02 (64) | ||
2002-10-02 | World cup, event 15 sprint qualification Brno | D1 | Canada | 20 | 13:20 | ||
2002-09-30 | EOC long final Sümeg | WB | Canada | 10 | 51:26 | ||
2002-09-29 | EOC long qualification Sümeg | W1 | Canada | 26 | 56:06 | ||
2002-09-28 | EOC sprint qualification Sümeg | W1 | Canada | 24 | 16:21 | ||
2002-09-25 | EOC middle qualification Sümeg | W1 | Canada | 32 | 31:16 | ||
2002-09-25 | EOC middle final Sümeg | WB | Canada | 26 | 35:22 | ||
2002-06-09 | World cup, event 5 long Fribourg | D | Canada | 53 | 1:05:10 | ||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay Fribourg | D | CAN-IRL-IRL | 3:12:13 | 1 etaps | 46:41 (26) | |
2002-06-03 | World cup, event 2 long Chiny | DA | Canada | 49 | 1:22:50 | ||
2002-06-02 | World cup, event 1 middle Arlon | D | Canada | 38 | 30:14 | ||
2002-06-01 | World cup, event 1 middle qual. Arlon | D1 | Canada | 10 | 24:56 | ||
2001-08-03 | WOC short qual Tampere | W2 | Canada | 18 | 36:41 | ||
2001-08-02 | WOC relay Pulesjärvi, Tampere | W | Canada | 17 | 3:33:27 | 1 etaps | 41:04 (17) |
2001-07-30 | WOC classic qual Tampere | W1 | Canada | 35 | 58:30 | ||
2001-07-27 | WOC sprint Kauppi, Tampere | W | Canada | 38 | 15:37 | ||
2001-06-08 | NOC long and short Mikkeli | D21 | Canada | 1 diena 2 diena | 1:45:44 (89) 28:26 (65) | ||
2000-07-18 | World cup, event 8 Heinola | D | Canada | 79 | 2:59:57 | 1 diena 2 diena 3 diena | 46:07 (83) S 46:19 (69) S 1:27:31 (80) |
2000-07-04 | EOC short Truskavets | WB | Canada | dsq | |||
2000-07-03 | EOC classic final Truskavets | WB | Canada | 22 | 1:11:00 | ||
2000-07-01 | EOC classic qualification Truskavets | W3 | Canada | 28 | 58:06 | ||
2000-06-30 | EOC relay Truskavets | M | USA-USA-CAN | dsq | 3 etaps | 1:18:20 (34) | |
1999-08-08 | WOC relay Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness | W | Canada | 18 | 4:06:23 | 2 etaps | 55:42 (14) |
1999-08-06 | WOC short qual. Inverness, SCO | W1 | Canada | 16 | 44:10 | ||
1999-08-02 | WOC classic qual. Inverness, SCO | W1 | Canada | 39 | 1:08:05 | ||
1997-08-16 | WOC relay Omholt, Grimstad | W | Canada | 20 | 4:27:43 | 1 etaps | 46:23 (18) |
1997-08-14 | WOC short qualification Grimstad | W3 | Canada | 11 | 28:31 | ||
1997-08-14 | WOC short final Omholt, Grimstad | W | Canada | 51 | 36:44 | ||
1997-08-11 | WOC classic qualification Grimstad | W1 | Canada | 34 | 58:57 | ||
1996-07-30 | World cup, event 4, qualification Mölndal | D2 | Canada | 33 | 1:01:06 | ||
1996-07-30 | World cup, event 4, final short Mölndal | DB | Canada | 46 | 51:16 |