dbtopas login
Vilniaus sprintų taurė → Rezultatai racesults.lt

Vilniaus sprintų taurė

LTU
LTU, Vilnius, 2020-06-30

Grupė V1

Trasa 3.5 km 22 KP

Rinktis  suma  Naujininkai  Užupis  Piromontas  Naujininkai  Skansenas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas min/km
1
Gedminas Teodoras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1000 22:34 6:26
1
Sausaitis Arnas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 1000 22:34 6:26
3
Dienys Algirdas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 890 25:22 7:14
4
Papreckis Povilas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 884 25:31 7:17
5
Maksimov Danielius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 880 25:39 7:19
6
Aleksiejūnas Martynas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 801 28:11 8:03
7
Pečiulis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 778 29:01 8:17
8
Koroliovas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 775 29:08 8:19
9
Biržinis Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 769 29:20 8:22
10
Murėnas Aleksas
LTU
LTU
SM Gaja, Medeina OK, Kaunas 768 29:24 8:24
11
Juška Vasaris
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 746 30:16 8:38
12
Janavičius Matas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 734 30:44 8:46
13
Sriubas Vainius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 699 32:16 9:13
14
Jakštys Jonas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 674 33:29 9:34
15
Budrys Džiugas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 653 34:35 9:52
16
Kalvaitis Oskaras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 636 35:30 10:08
17
Raugas Jogaila
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 635 35:31 10:08
18
Radvilavičius Nauris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 623 36:15 10:21
19
Stankevičius Rytas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 565 39:56 11:24
20
Šveikauskas Dovas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 557 40:29 11:34
21
Tarėla Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 537 42:03 12:00
22
Bačkis Liudvikas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 527 42:49 12:14
23
Lazauskas Domas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 524 43:06 12:18
24
Skripkauskas Dominykas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Kretinga 514 43:52 12:32
25
Vasilevičius Simas
LTU
LTU
Kunigaikščio Gedimino progimnazija, Vilnius 505 44:41 12:46
26
Judzinskas Kristupas
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 494 45:42 13:03
27
Stankūnas Matas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 488 46:12 13:12
28
Juozumas Vilius
LTU
LTU
Vilniaus lietuvių namai, Vilnius 456 49:29 14:08
29
Klimaševski Karolis
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 443 50:56 14:33
30
Urbanovič Dariuš
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 398 56:41 16:11
31
Rudys Adrijus
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 385 58:35 16:44
32
Saveikis Orestas
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 370 1:00:55 17:24
33
Tautvydas Eivinas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 346 1:05:17 18:39
34
Dusevičius Titas
LTU
LTU
Vilnaius m. SC, Sausio 13-osios progimnazija, Vilnius 324 1:09:41 19:54
35
Drazdauskas Feliksas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 319 1:10:38 20:10
36
Kedys Povilas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 274 1:22:19 23:31
37
Montvila Mykolas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 268 1:24:20 24:05
38
Danila Vilius
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 242 1:33:17 26:39
  Kriukas Martynas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius   dsq  
  Učkuronis Aleksandras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsq  
  Švaikauskas Vilius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq  
  Liubartas Edvinas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsq  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui