dbtopas login
Vilniaus sprintų taurė → Rezultatai racesults.lt

Vilniaus sprintų taurė

LTU
LTU, Vilnius, 2020-06-30

Grupė V1

Trasa 2.6 km 19 KP

Rinktis  suma  Naujininkai  Užupis  Piromontas  Naujininkai  Skansenas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas min/km
1
Sausaitis Arnas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 1000 20:06 7:43
2
Dienys Algirdas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 995 20:12 7:46
3
Biržinis Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 953 21:05 8:06
4
Kriukas Martynas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 918 21:54 8:25
5
Pečiulis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 905 22:13 8:32
6
Koroliovas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 882 22:47 8:45
7
Aleksiejūnas Martynas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 861 23:20 8:58
8
Rutkauskas Domantas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, J. Basanavičiaus progimnazija 833 24:08 9:16
9
Kučejevas Nojus
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, M.Mažvydo progimnazija, Vilnius 767 26:12 10:04
10
Učkuronis Aleksandras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 755 26:38 10:14
11
Adomaitis Mykolas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 739 27:12 10:27
12
Budrys Džiugas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 734 27:22 10:31
13
Vasilevičius Simas
LTU
LTU
Kunigaikščio Gedimino progimnazija, Vilnius 717 28:03 10:47
14
Papreckis Povilas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 690 29:07 11:11
15
Tarėla Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 678 29:38 11:23
16
Mikalajūnas Matas
LTU
LTU
Neringos SM, Neringa 678 29:40 11:24
17
Keleckas Šarūnas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 644 31:14 12:00
18
Judzinskas Kristupas
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 633 31:44 12:12
19
Baltrušaitis Emilis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 627 32:04 12:20
20
Jakštys Jonas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 620 32:25 12:28
21
Sriubas Vainius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 592 33:57 13:03
22
Bruzgulis Bernardas
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 579 34:44 13:21
23
Stankevičius Rytas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 557 36:05 13:52
24
Montvila Mykolas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 541 37:08 14:16
25
Juozumas Vilius
LTU
LTU
Vilniaus lietuvių namai, Vilnius 506 39:42 15:16
26
Miežinis Dominykas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m.SC, Šv. Juozapo mokykla, Vilnius 490 41:00 15:46
27
Drazdauskas Feliksas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 487 41:15 15:51
28
Stankūnas Matas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 454 44:16 17:01
29
Krasuckis Nauris
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 435 46:10 17:45
30
Kedys Povilas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 433 46:26 17:51
31
Jegorovas Pijus
LTU
LTU
Neringos SM, Neringa 424 47:23 18:13
32
Tautvydas Eivinas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 417 48:11 18:31
33
Dusevičius Titas
LTU
LTU
Vilnaius m. SC, Sausio 13-osios progimnazija, Vilnius 391 51:26 19:46
34
Pūtys Mykolas
LTU
LTU
Perkūnas OK, E. Pliaterytės progimnazija, Vilnius 362 55:35 21:22
35
Skripkauskas Dominykas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Kretinga 334 1:00:08 23:07
36
Danila Vilius
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 256 1:18:32 30:12
  Jakštys Jokūbas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Antano Vienuolio progimnazija, Vilnius   dsq  
  Maksimov Danielius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq  
  Radvilavičius Nauris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq  
  Balčiūnas Vincas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Gerosios Vilties progimnazija, Vilnius   dsq  
  Vilutis Karolis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui