dbtopas login
Vilniaus sprintų taurė → Rezultatai racesults.lt

Vilniaus sprintų taurė

LTU
LTU, Vilnius, 2020-06-30

Grupė V1

Trasa 3.0 km 15 KP

Rinktis  suma  Naujininkai  Užupis  Piromontas  Naujininkai  Skansenas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas min/km
1
Mackevičius Tadas
LTU
LTU
Vilnius 1000 22:30 7:37
2
Gedminas Teodoras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 968 23:14 7:52
3
Kriukas Martynas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 958 23:29 7:57
4
Maksimov Danielius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 844 26:40 9:02
5
Pečiulis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 816 27:35 9:21
6
Dienys Algirdas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 754 29:51 10:07
7
Bindokas Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 718 31:20 10:37
8
Adomaitis Mykolas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 702 32:04 10:52
9
Učkuronis Aleksandras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 686 32:49 11:07
10
Biržinis Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 679 33:07 11:13
11
Keleckas Šarūnas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 663 33:56 11:30
12
Unikas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 659 34:08 11:34
13
Koroliovas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 657 34:14 11:36
14
Radvilavičius Nauris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 639 35:14 11:56
15
Švaikauskas Vilius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 631 35:40 12:05
16
Vasilevičius Simas
LTU
LTU
Kunigaikščio Gedimino progimnazija, Vilnius 610 36:52 12:29
17
Buinevičius Matas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 608 36:59 12:32
18
Vilutis Karolis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 599 37:33 12:43
19
Dubinka Titas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 565 39:51 13:30
20
Judzinskas Kristupas
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 562 40:02 13:34
21
Šveikauskas Dovas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 547 41:08 13:56
22
Kalvaitis Oskaras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 538 41:48 14:10
23
Papreckis Povilas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 531 42:22 14:21
24
Murėnas Aleksas
LTU
LTU
SM Gaja, Medeina OK, Kaunas 530 42:29 14:24
25
Lazauskas Domas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 529 42:33 14:25
26
Burneikis Simonas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 520 43:18 14:40
27
Raugas Jogaila
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 508 44:19 15:01
28
Marcinkevičius Nojus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 506 44:30 15:05
29
Valavičius Matas
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 504 44:41 15:08
30
Sausaitis Arnas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 495 45:27 15:24
31
Kubilius Ainius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 489 46:01 15:35
32
Sriubas Vainius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 485 46:24 15:43
33
Bruzgulis Bernardas
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 481 46:46 15:51
34
Stankevičius Rytas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 480 46:52 15:53
35
Zinkevičius Vitauras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 473 47:35 16:07
36
Miežinis Dominykas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m.SC, Šv. Juozapo mokykla, Vilnius 469 47:58 16:15
37
Jakštys Jonas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 429 52:27 17:46
38
Juozumas Vilius
LTU
LTU
Vilniaus lietuvių namai, Vilnius 429 52:29 17:47
39
Grašys Algirdas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 426 52:48 17:53
40
Bačkis Liudvikas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 423 53:14 18:02
41
Kedys Povilas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 404 55:43 18:53
42
Urbanovič Dariuš
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 398 56:31 19:09
43
Danila Vilius
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 325 1:09:08 23:26
44
Montvila Mykolas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 323 1:09:42 23:37
  Čaplikas Herkus Pijus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq  
  Žvirblis Rokas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq  
  Aleksiejūnas Martynas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsq  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui