dbtopas login
Vilniaus sprintų taurė → Rezultatai racesults.lt

Vilniaus sprintų taurė

LTU
LTU, Vilnius, 2020-06-30

Grupė V1

Trasa 3.5 km 18 KP

Rinktis  suma  Naujininkai  Užupis  Piromontas  Naujininkai  Skansenas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas min/km
1
Kriukas Martynas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 1000 17:45 5:04
2
Sausaitis Arnas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 959 18:31 5:17
3
Rutkauskas Domantas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, J. Basanavičiaus progimnazija 935 18:59 5:25
4
Maksimov Danielius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 920 19:17 5:30
5
Pečiulis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 869 20:25 5:50
6
Dubinka Titas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 849 20:55 5:58
7
Papreckis Povilas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 828 21:26 6:07
8
Biržinis Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 817 21:44 6:12
9
Bindokas Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 815 21:46 6:13
10
Učkuronis Aleksandras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 784 22:39 6:28
11
Vilutis Karolis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 763 23:16 6:38
12
Kalvaitis Oskaras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 757 23:26 6:41
13
Kučejevas Nojus
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, M.Mažvydo progimnazija, Vilnius 743 23:53 6:49
14
Stankūnas Matas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 727 24:25 6:58
15
Radvilavičius Nauris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 693 25:37 7:19
16
Marcinkevičius Nojus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 692 25:40 7:20
17
Babarskas Danielius
LTU
LTU
Javonis OK, Marijampolė 676 26:16 7:30
18
Keleckas Šarūnas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 672 26:26 7:33
19
Švaikauskas Vilius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 658 26:58 7:42
20
Judzinskas Kristupas
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 648 27:24 7:49
21
Šveikauskas Dovas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 647 27:27 7:50
22
Vasilevičius Simas
LTU
LTU
Kunigaikščio Gedimino progimnazija, Vilnius 643 27:37 7:53
22
Raugas Jogaila
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 643 27:37 7:53
24
Jakštys Jonas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 641 27:41 7:54
25
Bruzgulis Bernardas
LTU
LTU
A. Kulviečio klasikinė gimnazija, Vilnius 597 29:45 8:30
26
Sriubas Vainius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 574 30:56 8:50
27
Stankevičius Rytas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 555 31:58 9:08
28
Lazauskas Domas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 537 33:02 9:26
29
Juozumas Vilius
LTU
LTU
Vilniaus lietuvių namai, Vilnius 519 34:13 9:46
30
Mikalajūnas Matas
LTU
LTU
Neringos SM, Neringa 501 35:24 10:06
31
Montvila Mykolas
LTU
LTU
RASSK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 496 35:46 10:13
32
Balčiūnas Vincas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Gerosios Vilties progimnazija, Vilnius 482 36:50 10:31
33
Jegorovas Pijus
LTU
LTU
Neringos SM, Neringa 468 37:55 10:50
34
Krasuckis Nauris
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 460 38:33 11:00
35
Panavas Valdemaras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Ąžuolyno progimnazija, Vilnius 455 39:01 11:08
36
Dusevičius Titas
LTU
LTU
Vilnaius m. SC, Sausio 13-osios progimnazija, Vilnius 443 40:03 11:26
37
Denisovas Eimantas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 442 40:12 11:29
38
Danila Vilius
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 231 1:16:54 21:58
  Tarėla Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq  
  Drazdauskas Feliksas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsq  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui