Varžybų skaičius: 58
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-08-11 | WOC long Sigulda | M | Australia | 60 | 2:31:48 | ||
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Australia | 50 | 41:32 | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Australia | 18 | 1:59:54 | 3 etapas | 38:23 (19) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Australia | 42 | 41:49 | ||
2017-07-04 | WOC long Rõuge | M | Australia | 45 | 2:26:39 | ||
2011-08-20 | WOC relay La Féclaz | M | Great Britain | 15 | 2:19:06 | 1 etapas | 50:56 (28) |
2011-08-19 | WOC middle final La Féclaz | M | Great Britain | 31 | 44:34 | ||
2011-08-14 | WOC middle qualification Saint Francois de Sales | M2 | Great Britain | 10 | 30:38 | ||
2010-08-14 | WOC middle final Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Great Britain | 26 | 36:11 | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M3 | Great Britain | 8 | 26:34 | ||
2009-08-20 | WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc | M1 | Great Britain | 18 | 16:19 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M1 | Great Britain | 19 | 30:07 | ||
2008-06-01 | EOC relay Piejūras camping, Ventspils | M | Great Britain 2 | dsq | 1 etapas | 46:56 (23) | |
2008-05-31 | EOC middle final Ventspils | MB | Great Britain | 19 | 36:11 | ||
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | M3 | Great Britain | 28 | 34:44 | ||
2008-05-27 | EOC long qualification Ventspils | M1 | Great Britain | 23 | 1:01:24 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | M2 | Great Britain | 9 | 12:38 | ||
2008-05-26 | EOC sprint final Ventspils | M | Great Britain | 42 | 14:49 | ||
2007-08-22 | WOC middle final Bortnichi, Kyiv | M | Great Britain | 26 | 38:34 | ||
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | M3 | Great Britain | 14 | 30:25 | ||
2006-08-19 | WUOC relay Soroška | M | Great Britain | 10 | 2:40:57 | 3 etapas | 39:58 (14) |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint Plešivec, Herlany, Košice | M | Great Britain | 1 diena 2 diena | 1:25:18 (34) 36:06 ( 9) | ||
2006-08-04 | WOC middle final Gjern Bakker, Århus | M | Great Britain | 39 | 43:22 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | M3 | Great Britain | 8 | 29:02 | ||
2006-05-13 | EOC relay Otepää | M | Great Britain 1 | 11 | 2:26:42 | 2 etapas | 50:34 (20) |
2006-05-12 | EOC long final Otepää | M | Great Britain | 40 | 1:54:37 | ||
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | M1 | Great Britain | 10 | 1:07:51 | ||
2006-05-09 | EOC middle final Haanja | MB | Great Britain | 18 | 37:16 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | M2 | Great Britain | 26 | 33:55 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | M3 | Great Britain | 20 | 15:32 | ||
2005-07-17 | World games relay Bottrop, Duisburg | X | Great Britain | 5 | 1:31:20 | 3 etapas | |
2005-07-16 | World games middle Bottrop, Duisburg | M | Great Britain | 14 | 40:17 | ||
2005-06-26 | Vilniaus čemp. vidutinė Salininkai, Vilnius | V | Great Britain | 40:32 | T | ||
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga Burbiškės, Vilnius | V | Great Britain | 1:46:47 | T | ||
2004-06-26 | WUOC relay Klabava | M | Great Britain | 4 | 2:36:03 | 2 etapas | 38:36 ( 2) |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle Žihle, Plzen | M | Great Britain | 1 diena 3 diena | 1:33:55 (23) 40:33 (12) | ||
2003-08-08 | WOC middle qualification Trin, Rapperswil/Jona | M3 | Great Britain | 21 | 27:59 | ||
2002-08-24 | WUOC relay Slanchevo | M | Great Britain | 9 | 3:34:05 | 2 etapas | 49:25 ( 6) |
2002-08-23 | WUOC short final Kamchia | M | Great Britain | 16 | 32:55 | ||
2002-08-22 | WUOC short qualification Zdravets | M1 | Great Britain | 3 | 27:22 | ||
2002-08-21 | WUOC classic Pobiti Kamani | M | Great Britain | 27 | 1:38:42 | ||
2002-06-09 | World cup, event 5 long Fribourg | H | Great Britain | 74 | 1:35:59 | ||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay Fribourg | H | Great Britain 2 | 2:28:21 | 2 etapas | 1:01:44 (30) | |
2002-06-03 | World cup, event 2 long Chiny | HB | Great Britain | 27 | 1:08:30 | ||
2002-06-02 | World cup, event 1 middle Arlon | HB | Great Britain | 33 | 32:17 | ||
2002-06-01 | World cup, event 1 middle qual. Arlon | H2 | Great Britain | 31 | 28:53 | ||
2001-07-14 | JWOC relay Miskolc | M | Great Britain | 13 | 2:30:02 | 2 etapas | 47:50 (13) |
2001-07-13 | JWOC classic Miskols | M | Great Britain | 133 | 1:35:11 | ||
2001-07-12 | JWOC short final Miskolc | M | Great Britain | 30 | 31:17 | ||
2001-07-11 | JWOC short qualification Miskolc | M3 | Great Britain | 16 | 28:16 | ||
2000-07-14 | JWOC relay Nove Mesto na Morave | M | Great Britain | 2:09:42 | 2 etapas | 45:30 (32) | |
2000-07-13 | JWOC short final Nove Mesto na Morave | M | Great Britain | 28 | 29:48 | ||
2000-07-12 | JWOC short qualification Nove Mesto na Morave | M1 | Great Britain | 10 | 28:33 | ||
2000-07-11 | JWOC classic Nove Mesto na Morave | M | Great Britain | 42 | 1:20:13 | ||
1999-07-10 | JWOC relay Poda, Varna | M | Great Britain 2 | 19 | 3:01:14 | 1 etapas | 54:37 (29) |
1999-07-09 | JWOC short final Cerno more, Varna | MB | Great Britain | 10 | 28:16 | ||
1999-07-08 | JWOC short qualification Varna | M2 | Great Britain | 40 | 45:46 | ||
1999-07-07 | JWOC classic Skorpilovci - Samotino, Varna | M | Great Britain | 75 | 1:33:58 |