dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2021 → Suminiai rezultatai grupė M-14 racesults.lt

Grupė: M-14

VietaNumerisPavardė, VardasKlubas TaškaiTurai Gude Mask Nera Viso Pila Nauj Karo Stri Joma Aukš Kara Vala Gulb Riov Šilė Augu Žirm Verk Pūčk Ozas Fabi Kalv Šešk Bukč Gari Lazd Turn Ving
1159Dienytė Margarita Perkūnas ok86114  49 5771 74 626661 61        70 667383680
288Traubaitė Saulė Fortūna ok80214    58606765 6263675549 56   6472 64     0
3213Balčiūnaitė Barbora Vilniaus m. SC80013     57676554575762          646559547465 
4224Kučejevaitė Goda Perkūnas ok65814 4146 51 6150 414555          555155 64430
5830Dyšaitė Vytenė Perkūnas ok61619     00 344130 291029   304836504552343362530
6134Siudikaitė Junda Rudamina ok58510   555755 61         76 66495354 59    
7265Gudelytė Saulė Perkūnas ok47712 414346443454   463446411038             
8298Lukošiūtė Mantė Klajūnas ok1877 322124   39 30        31  10       
9338Sipavičiūtė Rasa Klajūnas ok542   24     30                   
10812Daugirdaitė Liepa VJTC - Perkūnas101    10                        
10814Vidžiūnaitė Liepa VJTC - Perkūnas101    10                        
10813Kvedarauskaitė Izabelė VJTC - Perkūnas101    10                        
10811Verseckaitė Saulė VJTC - Perkūnas101    10                        
10799Malevskytė Gabrielė VJTC - Perkūnas107    01000 00                 0
15939Užkuraitė Sandra VJTC - Perkūnas01         0                   
151158Kunickaitė Beatričė VJTC - Perkūnas01                            0
151129Vasilevičiūtė Saulė Klajūnas ok02                        0  0 
151089Bakanaitė Austėja Perkūnas ok01                       0     
151088Vasilevičiūtė Saulė Perkūnas ok01                       0     
151080Virbauskaitė Adelija Saulės gim.03                      000    
151159Bagdonavičiūtė Miglė VJTC - Perkūnas01                            0
151063Grucyrtė Laura Pliaterytės mok.01                    0        
15944Jackevič Emilija VJTC - Perkūnas01         0                   
15942Bružaitė Karolina VJTC - Perkūnas01         0                   
15941Dunauskaitė Gerda VJTC - Perkūnas01         0                   
15940Buzaitė Adrija VJTC - Perkūnas01         0                   
15857Andriuškevičiūtė Greta VJTC - Perkūnas03      00 0                   
15938Puronaitė Tėja VJTC - Perkūnas01         0                   
15935Daugirdaitė Liepa VJTC - Perkūnas01         0                   
15934Gudonytė Karolina VJTC - Perkūnas01         0                   
15933Vidžiūnaitė Liepa VJTC - Perkūnas01         0                   
15932Alasauskaitė Mėja VJTC - Perkūnas01         0                   
15885Kliukaitė Adrijana Naujininkų mok.01      0                      
15874Grigalevičiūtė Patricija Naujininkų mok.01      0                      
15856Počikovskytė Dominyka Sofi VJTC - Perkūnas01      0                      
15855Zavackaitė Gabija VJTC - Perkūnas01      0                      
15839Čepurovaitė Greta VJTC - Perkūnas01     0                       
15838Kuzmickaitė Greta VJTC - Perkūnas01     0                       
15274Šalnaitė Eglė Fortūna ok01            0                
15209Sukovaticyna Jekaterina A. Puškino gimnazija02         0                  0
151160Jonušaitė Milda VJTC - Perkūnas01                            0


Atgal į varžybas