dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2021 → 23 turo, Šeškinė rezultatai racesults.lt

Trasa: 3 (3.410 km 12 KP)

VietaNumeris GrupėPavardė, VardasKlubasRezultatas Taškaimin/km
1417 V-21B Statkevičius AugustinasEternia Solar 41:03 6612:02
2167 V-40 Juškevičius ValentinasSwedbank 41:16 6612:06
3761 M-21B Kobec SvetlanaKobec team 41:22 6512:07
4213 M-14 Balčiūnaitė BarboraVilniaus m. SC 41:41 6512:13
5283 V-12 Papreckis PovilasPerkūnas ok 42:06 6512:20
667 M-16 Staišiūnaitė EmilijaĄžuolas ok 42:26 6412:26
7540 V-21B Kobec VasilijKobec team 42:27 6412:26
8223 V-60 Bikelis VytautasMažoji Ragainė 42:46 6412:32
9165 V-12 Jokubauskis TijusTelšė ok 43:15 6312:40
101093 V-50 Madella RemoRem Maps 43:27 6312:44
11214 V-12 Balčiūnas VincasVilniaus m. SC 43:53 6312:52
121092 V-50 Bettin RenatoSwallows 44:46 6213:07
13365 V-50 Urbanas SauliusPerkūnas ok 44:48 6213:08
1462 V-60 Vasilevičius JuozasKlajūnas ok 45:39 6113:23
15141 M-50 Dilė NidaSaulė ok 46:18 6013:34
16753 M-21B Memelava NadeždaBSU OC 46:57 6013:46
17121 V-21B Tolkušinas FaustasPerkūnas ok 47:52 5914:02
18202 M-50 Davidenko NatalijaSaulė ok 48:10 5914:07
19769 V-21B Švetkauskas EdgarasPerkūnas ok 48:20 5914:10
20192 V-16 Temenkovas ArtūrasVilniaus m. SC 48:29 5814:13
2158 V-40 Kriukas DariusPerkūnas ok 48:41 5814:16
22395 V-21B Mikalajūnas Vytautasnuomokauto.lt 48:50 5814:19
23914 V-40 Kurajevas AleksandrasZaria K 48:54 5814:20
24760 V-21B Pleita MatasKlajūnas ok 49:28 5814:30
25359 V-50 Kesa MargusSaulė ok 49:57 5714:38
26138 V-12 Kriukas OskarasPerkūnas ok 50:05 5714:41
27111 V-40 Valatkevičius GiedriusA. V. 51:09 5615:00
2812 V-14 Lazauskas DomasPerkūnas ok 51:28 5615:05
29755 V-50 Zelenis VytautasApuokas osk 52:29 5515:23
301075 V-21B Bajoras TumasSodra 54:31 5415:59
31256 M-21B Aleknaitė AstaVilnius 54:33 5415:59
3218 V-50 Šimkūnas EgidijusOgmios 54:49 5416:04
33252 M-50 Žlabytė SkirmantėRudamina ok 55:27 5316:15
34271 M-16 Paukštytė IevaVilniaus m. SC 56:20 5316:31
35126 M-12 Sriubaitė EvaPerkūnas ok 57:16 5216:47
3683 V-14 Miežinis DominykasVilniaus m. SC 58:08 5217:02
37391 V-50 Danila ArnasRudamina ok 58:31 5117:09
38361 M-40 Archipova Dienienė SaulėPerkūnas ok 59:00 5117:18
3994 M-40 Jautakienė GiedrėRudamina ok 59:02 5117:18
40922 V-40 Pocevičius EvaldasKlajūnas ok 59:30 5117:26
41224 M-14 Kučejevaitė GodaPerkūnas ok 59:52 5117:33
4222 M-60 Krasuckienė EglėLabirintas ok 1:02:04 5018:12
43428 M-70 Ulevičienė JūratėLabirintas ok 1:04:55 4819:02
4426 M-50 Viburytė AstaRudamina ok 1:06:51 4719:36
45116 V-50 Žiliajevas Saulius IgorisA. V. 1:07:56 4719:55
46186 V-70 Bumelis VidasLabirintas ok 1:10:32 4620:41
4740 V-70 Mackevičius VigirdasRudamina ok 1:10:59 4620:48
4887 M-40 Ažusienienė SigitaMiško jazz 1:14:01 4421:42
49109 V-14 Dusevičius TitasVilniaus m. SC 1:19:13 4323:13
5031 V-70 Mažeikis PetrasLabirintas ok 1:20:34 4223:37
51916 M-21B Pažūsė JurgitaLuminor 1:42:08 3729:57
52216 V-70 Klusevič VladimirZaria K 1:44:25 3730:37
53135 M-50 Dusevičienė RimaTito mama 1:46:17 3631:10
 1125 V-60 Taunys VidasSpiritius Artis dsq 10 

Atgal į turą