dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2021 → Suminiai rezultatai grupė M-40 racesults.lt

Grupė: M-40

VietaNumerisPavardė, VardasKlubas TaškaiTurai Gude Mask Nera Viso Pila Nauj Karo Stri Joma Aukš Kara Vala Gulb Riov Šilė Augu Žirm Verk Pūčk Ozas Fabi Kalv Šešk Bukč Gari Lazd Turn Ving
171Traubienė Aistė Fortūna ok120716   79827880 788678828475 80   72  8580  88 0
241Žvinytė Inga Klajūnas ok95113 75727782 73    617068  72      72817177  
373Macijauskė Daiva Perkūnas ok78614  49 57 57  5559 60   5875   6062 56 71670
434Velde Reda Ąžuolas ok76610 78777984   65767283          79  73   
5119Brazauskaitė Leokadija Kadipė75011    67  7262 6869   6958      717465 75 
6301Montvilienė Ieva Ramuma72514   48514861 4653 555244  476950   46    55 
787Ažusienienė Sigita Miško jazz67316 3742403944475043 4443  47 44     454410 54  
8289Paspirgėlytė Agnė Dainava ok6239         69  6767667266    7365    78 
9361Archipova Dienienė Saulė Perkūnas ok54811     52 56495150544442        4751   52 
10315Aleksandraitytė Džiuginta Lėvuo ok5127      69 64 7378   70   78      80  
11820Pakarnienė Raminta Saulės valdos49411    414549424548415539         32   57  
1294Jautakienė Giedrė Rudamina ok4619   4348 63 47     47   47   5651  59  
13331Grigaliūnaitė Agnė Lėvuo ok4146  7069646973      69               
1448Siudikienė Dalia Rudamina ok3788   69   75   72  65  77 10 100      
15313Rinkevičienė Kristina Gervės36812  34103039  27374010     51        46440
16381Goriunova Alla Klajūnas ok3656 59  3966 6465               72    
17247Paužaitė Sandra Dainava ok3474  87   84 86              90     
18920Sriubienė Rasa Perkūnas ok2689         420 3739   52  10 3610  42  
19556Adomaitienė Irina Klajūnas ok2414  62  69       53      57        
20411Noreikienė Diana Perkūnas ok2203    74 74  72                   
21899Pigagienė Iveta Ąžuolas ok2195       45 36 36           46   56 
22762Vieraitytė Jurgita Nepažįstu grybų2016 42404310 56 10                    
23876Kozlova Jolanta Montis Magia1703      65 52 53                  
24156Šalnienė Jonė Fortūna ok1664            0   59  57   50     
25345Ivanauskaitė Rasa Ąžuolas ok1322    69   63                    
26577Bazelienė Olga Fortūna ok1233      4144 38                   
27477Jorudaitė Laura VU ŽK1152     61             54         
28475Jakubėnaitė Inga Vaivorykštė10613   101000 0 00037029 10    10      
29400Karčiauskaitė Dovilė asm.962        50 46                  
301136Vasilevičiūtė Justina Klajūnas ok601                          60  
30646Labenskienė Vaida Jaunystė ok601                 60           
30286Atkočienė Jurgita Bruknės602         10  50                
33961Ulčinaitė Donata VU511          51                  
331031Klebanskaja Žaneta Dviratai511                 51           
331137Balčiūnienė Viktorija Ąžuolaitė511                          51  
361082Amontaitė Agnė S-Sportas381                      38      
37988Ševeliovienė Vitalija BAA training372            37    0           
38945Drazdauskienė Jūratė Lėvuo ok281          28                  
39907Tamulevičienė Aistė Kalnėnai02        00                   
391134Dyšienė Božena Perkūnas ok03                          000
39881Aglinskienė Živilė ARA grybai01      0                      
39858Nausėdaitė Laima Ąžuolas ok04        0 000                


Atgal į varžybas