dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2021 → 8 turo, Strielčiukai rezultatai racesults.lt

Trasa: 3 (3.350 km 13 KP)

VietaNumeris GrupėPavardė, VardasKlubasRezultatas Taškaimin/km
167 M-16 Staišiūnaitė EmilijaĄžuolas ok 34:45 6210:22
2158 V-18 Bucevičius VakarisKlajūnas ok 35:38 6110:38
3193 V-14 Učkuronis AleksandrasPerkūnas ok 37:44 5911:15
412 V-14 Lazauskas DomasPerkūnas ok 40:28 5612:04
5769 V-21B Švetkauskas EdgarasPerkūnas ok 40:45 5512:09
6417 V-21B Statkevičius Augustinasasm. 41:18 5512:19
7214 V-12 Balčiūnas VincasVilniaus m. SC 41:38 5412:25
8213 M-14 Balčiūnaitė BarboraVilniaus m. SC 41:39 5412:25
9283 V-12 Papreckis PovilasPerkūnas ok 42:13 5412:36
1070 V-60 Sokolovič ČeslavVisinčia 42:44 5312:45
11540 V-21B Kobec VasilijKobec team 42:46 5312:45
12365 V-50 Urbanas SauliusPerkūnas ok 43:03 5312:51
13821 V-40 Liogė UgniusTamsos Citadelė 43:07 5312:52
14252 M-50 Žlabytė SkirmantėRudamina ok 43:17 5312:55
15777 V-50 Valeika RimasAsstra 43:40 5313:02
16521 M-21B Tautvydaitė NeringaRASKK sk 43:46 5313:03
17445 V-60 Krasuckis RimantasLabirintas ok 44:10 5213:11
1822 M-60 Krasuckienė EglėLabirintas ok 44:21 5213:14
19319 V-60 Kubaitis ArūnasĄžuolas ok 45:01 5113:26
20330 V-14 Montvila MykolasRASKK sk 45:14 5113:30
21761 M-21B Kobec SvetlanaKobec team 45:25 5113:33
22753 M-21B Memelava NadeždaBSU OC 46:08 5113:46
23111 V-40 Valatkevičius GiedriusA. V. 47:14 5014:05
24500 V-50 Sabataitis KristijonasA. V. 47:18 5014:07
25400 M-40 Karčiauskaitė Dovilėasm. 47:28 5014:10
26200 V-16 Gružinskas PauliusRASKK sk 47:56 4914:18
27202 M-50 Davidenko NatalijaSaulė ok 48:00 4914:19
28361 M-40 Archipova Dienienė SaulėPerkūnas ok 48:56 4914:36
29174 M-60 Ptašekienė VitalijaDevyni ok 48:57 4914:36
30121 V-21B Tolkušinas FaustasPerkūnas ok 49:27 4814:45
3194 M-40 Jautakienė GiedrėRudamina ok 50:39 4715:07
3214 V-70 Kondratas RomualdasDevyni ok 50:42 4715:08
33756 V-40 Dumšė PauliusAgurkėlis 51:35 4715:23
34441 V-16 Aleksiejūnas MartynasPerkūnas ok 51:58 4715:30
3527 V-70 Šimėnas AlbertasDevyni ok 52:22 4615:37
36495 V-21B Nairanauskas PauliusVelnio duobė 52:44 4615:44
37301 M-40 Montvilienė IevaRamuma 53:16 4615:54
38820 M-40 Pakarnienė RamintaSaulės valdos 55:12 4516:28
39755 V-50 Zelenis VytautasApuokas osk 55:53 4416:40
4083 V-14 Miežinis DominykasVilniaus m. SC 55:57 4416:42
41186 V-70 Bumelis VidasLabirintas ok 56:23 4416:49
4261 V-21B Giedraitis TomasVU 57:16 4417:05
4387 M-40 Ažusienienė SigitaMiško jazz 57:55 4317:17
4431 V-70 Mažeikis PetrasLabirintas ok 59:31 4317:45
45384 V-40 Šiupšinskas GiedriusVGTU 1:04:14 4119:10
46860 V-40 Valančius KęstutisVGTU 1:04:16 4019:11
47428 M-70 Ulevičienė JūratėLabirintas ok 1:04:21 4019:12
48866 V-40 Leliūga MindaugasPavilnio ežiukai 1:09:18 3920:41
49287 V-12 Cicėnas BenasRudamina ok 1:13:26 3721:55
50216 V-70 Klusevič VladimirZaria K 1:16:00 3722:41
51845 M-21B Šulžickytė SimonaVU 1:30:26 3326:59
52846 M-21B Budzevičiūtė UgnėVU 1:30:31 3327:01
 291 V-14 Jakštys JonasVilniaus m. SC dsq 10 
 26 M-50 Viburytė AstaRudamina ok dsq 10 
 910 V-21B Šimkevičius KarolisPelkių planktonas dsq 10 

Atgal į turą