dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2021 → 26 turo, Lazdynai rezultatai racesults.lt

Trasa: 3 (2.730 km 15 KP)

VietaNumeris GrupėPavardė, VardasKlubasRezultatas Taškaimin/km
1159 M-14 Dienytė MargaritaPerkūnas ok 16:38 836:05
2165 V-12 Jokubauskis TijusTelšė ok 17:09 816:16
3395 V-21B Mikalajūnas Vytautasnuomokauto.lt 18:38 756:49
4213 M-14 Balčiūnaitė BarboraVilniaus m. SC 18:52 746:54
5214 V-12 Balčiūnas VincasVilniaus m. SC 19:48 717:15
662 V-60 Vasilevičius JuozasKlajūnas ok 20:10 707:23
7126 M-12 Sriubaitė EvaPerkūnas ok 20:37 697:33
8271 M-16 Paukštytė IevaVilniaus m. SC 20:39 697:33
9256 M-21B Aleknaitė AstaVilnius 21:04 687:43
10202 M-50 Davidenko NatalijaSaulė ok 21:33 677:53
11116 V-50 Žiliajevas Saulius IgorisA. V. 21:53 668:00
12877 M-21B Ražinskaitė JūratėLėvuo ok 22:26 648:13
13224 M-14 Kučejevaitė GodaPerkūnas ok 22:33 648:15
141075 V-21B Bajoras TumasSodra 22:37 648:17
15155 M-12 Motiejūnaitė UgnėPerkūnas ok 22:58 638:24
16830 M-14 Dyšaitė VytenėPerkūnas ok 23:24 628:34
17424 V-12 Tolkušinas GabrieliusPerkūnas ok 23:50 618:43
1861 V-21B Giedraitis TomasVU 23:51 618:44
19821 V-40 Liogė UgniusTamsos Citadelė 24:01 618:47
201136 M-40 Vasilevičiūtė JustinaKlajūnas ok 24:32 608:59
21871 M-16 Dyšaitė MedaPerkūnas ok 24:55 599:07
2118 V-50 Šimkūnas EgidijusOgmios 24:55 599:07
23229 V-12 Tankeliavičius LukasPerkūnas ok 25:26 589:18
2422 M-60 Krasuckienė EglėLabirintas ok 25:49 579:27
25241 M-50 Avinaitė VitaSaulė ok 26:08 579:34
26259 V-50 Arust AldisKusačius 26:51 569:50
27293 V-12 Jurevičius VincentasVilniaus m. SC 26:53 559:50
28519 V-12 Šapranauskas JonasPerkūnas ok 27:44 5410:09
29246 V-14 Navaslauskas PauliusPerkūnas ok 27:45 5410:09
3087 M-40 Ažusienienė SigitaMiško jazz 27:49 5410:11
31251 M-12 Šinkūnaitė ViltėRudamina ok 27:51 5410:12
32203 M-16 Macijauskaitė NidaPerkūnas ok 28:04 5410:16
33951 V-16 Užpalis VincasPerkūnas ok 28:10 5310:19
34971 V-40 Užpalis VaidotasPerkūnas ok 28:13 5310:20
35182 V-50 Čuprinskas GiedriusA. V. 29:34 5110:49
361130 M-18 Mangevičiūtė MedaLėvuo ok 29:35 5110:50
371137 M-40 Balčiūnienė ViktorijaĄžuolaitė 29:37 5110:50
38844 M-21B Sindikevičienė RūtaThermo Fisher 29:47 5110:54
391140 M-21B Bielickaitė ŠarūnėThermo Fisher 29:54 5110:57
401139 M-21B Matukaitė EvelinaThermo Fisher 29:55 5110:57
41752 V-12 Lukošius OskarasPerkūnas ok 30:11 5111:03
42927 M-50 Busilienė JurgaKalnėnai 30:36 5011:12
43892 V-60 Naudžius KęstutisAgnostikas 30:55 5011:19
4440 V-70 Mackevičius VigirdasRudamina ok 31:06 4911:23
4520 V-60 Gylys EdmundasDainava ok 31:34 4911:33
46746 V-70 Tuomenas VytautasLazdynai 31:46 4911:38
471143 V-50 Dusevičius AlbertasKariuomenė 31:57 4811:42
48109 V-14 Dusevičius TitasVilniaus m. SC 32:01 4811:43
4924 M-70 Skaisgirytė OnaLabirintas ok 32:02 4811:44
50802 V-12 Pakarnis VytautasSaulės valdos 32:08 4811:46
51226 V-12 Stankevičius RytasPerkūnas ok 32:29 4811:53
52135 M-50 Dusevičienė RimaTito mama 32:39 4811:57
53313 M-40 Rinkevičienė KristinaGervės 34:11 4612:31
54920 M-40 Sriubienė RasaPerkūnas ok 37:58 4213:54
55284 V-12 Šinkūnas GaudenisRudamina ok 40:33 4014:51
56264 M-60 Gylienė TeresėDainava ok 45:31 3716:40
5717 M-70 Tomaševskaja MarijaRudamina ok 54:57 3320:07
58765 V-12 Umbrasas GediminasPerkūnas ok 1:00:04 3122:00
 160 M-21A Pozingytė ErnestaArcus dsq 10 
 326 M-12 Jadevičiūtė BarboraPerkūnas ok dsq 10 

Atgal į turą