Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupės M20, M35, W, W23

Trasa 1 d. 3.7 km 25 KP, 2 d. 9.9 km 16 KP, 3 d. 7.2 km 22 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M35Mironov Dmitri BLRKamvol, Minsk 2:14:08 22:51 (  1)1:07:43 (  1)43:34 (  1)
2M35Kudriavcevas Paulius LTUVersmė OK, Vilnius 2:23:56 23:05 (  2)1:11:17 (  2)49:34 (  9)
3WRažaitytė Gabija LTUIgtisa SK, Kaunas 2:26:22 24:06 (  4)1:14:59 (  4)47:17 (  3)
4M35Astrauskas Marius LTUSakas OK, Vilnius 2:27:46 26:24 (16)1:14:57 (  3)46:25 (  2)
5WPaužaitė Sandra LTUDainava OK, Alytus 2:32:11 26:13 (15)1:17:17 (  5)48:41 (  6)
6M35Laukaitis Andrius LTUMedeina OK, Vilnius 2:34:47 25:32 (12)1:21:08 (11)48:07 (  4)
7M35Volungevičius Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:35:54 24:56 (  9)1:22:35 (12)48:23 (  5)
8WVoverienė Tatsiana BLRDevyni OK, Minsk 2:35:57 25:37 (13)1:21:02 (  9)49:18 (  8)
9W23Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:36:14 25:00 (10)1:20:36 (  7)50:38 (12)
10M35Pogorelovas Ruslanas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:37:50 25:59 (14)1:21:05 (10)50:46 (13)
11WGvildytė Teklė Emilija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:38:43 24:17 (  5)1:25:12 (14)49:14 (  7)
12M35Buožys Egidijus LTUTelšiai OK, Vilnius 2:41:45 24:24 (  7)1:23:22 (13)53:59 (18)
13M35Drūlia Mantas LTUMedeina OK, Kaunas 2:41:47 24:04 (  3)1:27:13 (16)50:30 (11)
14M20Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:43:21 24:46 (  8)1:25:42 (15)52:53 (16)
15WAleliūnienė Vesta LTUSakas OK, Šiauliai 2:46:03 25:14 (11)1:29:03 (18)51:46 (14)
16WValaitė Indrė LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:47:59 26:36 (19)1:28:57 (17)52:26 (15)
17W23Gineikaitė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:54:00 26:36 (19)1:33:21 (21)54:03 (19)
18WMasevičiūtė Kristina LTUDainava OK, Alytus 2:57:18 27:12 (24)1:32:11 (20)57:55 (22)
19WRevaitė Vilija LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas 2:59:06 29:42 (31)1:34:22 (22)55:02 (21)
20M20Banėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 3:03:17 28:23 (26)1:40:56 (25)53:58 (17)
21M35Saldžiūnas Viktoras LTUDevyni OK, Vilnius 3:07:59 29:17 (28)1:36:47 (24)1:01:55 (23)
22M20Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 3:14:01 26:58 (22)1:35:29 (23)1:11:34 (27)
23M35Šumskas Gytis LTUSakas OK, Kaunas 3:14:32 26:26 (17)1:53:13 (29)54:53 (20)
24M35Baleišis Šarūnas LTUDevyni OK, Vilnius 3:26:10 26:33 (18)1:48:45 (26)1:10:52 (26)
25M35Mednikovas Justinas LTULabirintas OK, Vilnius 3:34:08 32:54 (36)1:52:15 (27)1:08:59 (25)
26WBaushevich Hanna BLRBSU, Minsk 3:40:33 31:50 (35)1:53:47 (30)1:14:56 (29)
27M20Radzivonas Benas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 3:40:36 31:30 (34)1:52:59 (28)1:16:07 (31)
28M35Kalvaitis Romandas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 3:40:41 30:03 (32)1:54:45 (31)1:15:53 (30)
29WDiržiūtė Gedvilė LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:55:47 28:26 (27)2:05:06 (32)1:22:15 (33)
30WBuyakova Aksana BLRMeta, Mogilev 4:03:05 27:05 (23)2:16:41 (35)1:19:19 (32)
31M35Stulgys Mindaugas LTUDainava OK, Alytus 1:41:54 24:23 (  6)1:17:31 (  6)dnf
32M35Janonis Saulius LTUDainava OK, Žiežmariai 1:48:11 27:27 (25)1:20:44 (  8)dns
33WRadzivonaitė Milda LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 1:56:49 26:38 (21)1:30:11 (19)dns
34W23Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:42:05 33:29 (37)2:08:36 (33)dns
35M35Davidovich Dzmitry BLRBSU, Minsk 3:27:33 dns2:13:03 (34)1:14:30 (28)
36M35Petrevičius Aras LTUFortūna OK, Vilnius 29:24 29:24 (29)dnsdns
37WLukošienė Sandra LTUĄžuolas OK, Vilnius 29:33 29:33 (30)dnsdns
38WVolungevičienė Judita LTULėvuo OK, Vilnius 31:17 31:17 (33)dnsdns
39WBalčiūnaitė Lina LTUTakas OK, Kaunas 33:34 33:34 (38)dnsdns
40WLaužadytė Justina LTUDainava OK, Alytus 38:36 38:36 (39)dnsdsq
41M35Murėnas Aurimas LTUMedeina OK, Kaunas 49:42 dnsdns49:42 (10)
42M35Grabauskas Tomas LTURudamina OK, Vilnius 1:05:16 dnsdns1:05:16 (24)