Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupės M12, W12

Trasa 1 d. 1.5 km 12 KP, 2 d. 2.5 km 7 KP, 3 d. 1.9 km 6 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M12Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 51:45 9:49 (  2)27:47 (  2)14:09 (  2)
2W12Dienytė Margarita LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 53:14 10:30 (  5)28:36 (  3)14:08 (  1)
3W12Siudikaitė Junda LTURudamina OK, Vilnius 56:46 12:09 (13)27:41 (  1)16:56 (  5)
4M12Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda, Palanga 1:03:02 9:19 (  1)34:43 (  7)19:00 (  8)
5M12Tervydavičius Domas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:03:13 11:27 (  8)36:34 (  9)15:12 (  3)
6M12Tarulis Deividas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:03:19 9:49 (  2)33:56 (  5)19:34 (  9)
7W12Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:04:02 11:16 (  6)31:22 (  4)21:24 (15)
8W12Šimkutė Beatričė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:04:23 12:48 (17)34:04 (  6)17:31 (  6)
9M12Ivanovs Artjoms LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:06:48 9:58 (  4)36:10 (  8)20:40 (12)
10W12Nevedomska Polina LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:10:37 15:35 (40)39:11 (12)15:51 (  4)
11W12Larionova Alisa LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:10:44 13:47 (30)38:55 (11)18:02 (  7)
12W12Kalvaitytė Patricija LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:11:51 11:23 (  7)39:33 (13)20:55 (13)
13W12Bajorinaitė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:14:53 15:53 (43)37:21 (10)21:39 (16)
14M12Papreckis Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:15:50 13:33 (24)41:54 (16)20:23 (11)
15W12Šimkonytė Greta LTUMedeina OK, SM Gaja, Šlienava 1:17:36 12:51 (18)43:31 (20)21:14 (14)
16M12Bogužinskas Kasparas LTUMedeina OK, Kaunas 1:18:28 14:28 (32)42:03 (17)21:57 (17)
17W12Žiupkaitė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 1:21:48 11:31 (10)47:40 (24)22:37 (18)
18M12Juknevičius Domas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:22:08 16:16 (44)40:52 (15)25:00 (22)
19W12Ivanova Veronika LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:26:07 16:24 (45)40:22 (14)29:21 (28)
20M12Mihalkin Igor BLREridan, Novopolotsk 1:26:08 15:10 (37)43:20 (19)27:38 (26)
21W12Grigorjeva Arina LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:26:20 14:03 (31)52:15 (27)20:02 (10)
22W12Karelina Polina BLRVariant, Zaslavl 1:28:03 15:38 (41)45:34 (22)26:51 (25)
23M12Jumatovas Eimantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:29:41 12:58 (20)45:47 (23)30:56 (29)
24W12Jasūdaitė Karina LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:30:06 13:45 (28)51:29 (25)24:52 (21)
25M12Koroliovas Joris LTUSM Gaja, Kaunas 1:30:15 12:36 (16)45:12 (21)32:27 (30)
26M12Kalvaitis Oskaras LTUO! Klaipėda, Palanga 1:30:22 12:29 (15)53:48 (28)24:05 (19)
27W12Kučejevaitė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:34:08 15:27 (39)52:08 (26)26:33 (24)
28M12Sriubas Vainius LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:34:41 13:37 (25)56:53 (31)24:11 (20)
29M12Rogožins Maksims LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:40:55 13:45 (28)53:53 (29)33:17 (32)
30M12Miežinis Dominykas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:43:23 14:35 (34)55:58 (30)32:50 (31)
31W12Matulionytė Erika LTUSM Gaja, Kaunas 1:46:08 15:00 (36)1:05:42 (33)25:26 (23)
32M12Vasilevičius Simas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:00:54 15:15 (38)1:03:30 (32)42:09 (34)
33W12Mockaitytė Žemyna LTUMedeina OK, Kaunas 2:03:52 11:49 (11)1:07:33 (34)44:30 (36)
34M12Učkuronis Aleksandras LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:38:51 15:39 (42)1:54:30 (36)28:42 (27)
35M12Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Vilnius 53:30 11:27 (  8)42:03 (17)dns
36W12Motiejūnė Smiltė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 57:54 24:29 (49)dsq33:25 (33)
37W12Liukaitytė Dorotėja LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:17:14 53:47 (53)1:23:27 (35)dns
38M12Dubinka Titas LTUSM Gaja, Kaunas 11:50 11:50 (12)dnsdns
39M12Bindokas Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 12:21 12:21 (14)dnsdns
40M12Janavičius Matas LTUSM Gaja, Kaunas 12:54 12:54 (19)dnsdns
41M12Litvaitis Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 13:05 13:05 (21)dnsdns
42M12Buinevičius Matas LTUSM Gaja, Kaunas 13:06 13:06 (22)dnsdns
43W12Petronė Meda LTUSM Gaja, Kaunas 13:31 13:31 (23)dnsdns
44W12Diedonytė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 13:37 13:37 (25)dnsdns
45M12Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja, Kaunas 13:38 13:38 (27)dnsdns
46W12Traubaitė Saulė LTUFortūna OK, Vilnius 14:31 14:31 (33)dnsdns
47M12Litvaitis Simas LTUSM Gaja, Kaunas 14:40 14:40 (35)dnsdns
48M12Tamošiūnas Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 17:56 17:56 (46)dnsdns
49M12Vilutis Karolis LTUSM Gaja, Kaunas 22:50 22:50 (47)dnsdns
50M12Stupak Aleksandr LTUFortūna OK, Vilnius 23:07 23:07 (48)dnsdns
51W12Koženiauskaitė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 30:10 30:10 (50)dnsdns
52W12Pukštaitė Aistė LTUPerkūnas OK, Vilnius 43:39 43:39 (51)dnsdns
53M12Bačkis Liudvikas LTUPerkūnas OK, Vilnius 43:47 dnsdns43:47 (35)
54W12Rosovska Aleksandra LTUKyviškių mokykla, VJTC, Vilniaus r. 44:31 44:31 (52)dnsdns
55M12Aleksiukaitis Karolis LTUKyviškių mokykla, VJTC, Vilniaus r. 1:07:29 1:07:29 (54)dnsdns