Valgevene: rahvuskoondis

Maailmameistrivõistlused
Orienteerumisjooks

Andmeid ei ole. Kui Teil on puuduvaid võistlustulemusi, kirjutage orienteering on dbtopas punkt lt

1993-1995, 2001-2003, 2006-2007, 2009-2018

Isiklike startide arv on jaotatud kolme lahtrisse:

  • F finaali pääses ilma eeljooksuta;
  • K+F finaali pääses eeljooksust;
  • K võistles eeljooksus ja finaali ei pääsenud.
Perekonnanimi, EesnimiStartsTeatevõistlus IndividuaalvõistlusAastat
FK+FK
Naised
Aleksiayonak Maria931 52012, 2013, 2014
Aleksiayonak Valentina31  21995
Balabanova Irina2  112007
Denisova Anastasia10343 2016, 2017, 2018
Yakubkina Kristina8332 2017, 2018
Yurok Irina (Boozhan Irina)41  32012
Kondrateva Aleksandra921242003, 2006, 2007
Kruglenia Anastasia (Klopovskaia Anastasia)931142012, 2013, 2014
Lapitskaya Irina53  22016, 2017
Leanovich Ala31  21995
Mironava Hanna31  21995
Polekshanova Daria1   12007
Poliakova Tatiana11   1995
Vaskaboinikava Tatsiana73 132003, 2007, 2014
Voverienė Tatsiana (Hodan Tatiana, Zhuravleva Tatsiana)1343242006, 2007, 2016, 2017, 2018
Zhuravleva Oksana (Kshanovskaia Oksana)31  22003
Mehed
Alekseyonok Aleksandr51  41995, 2001
Alekseyonok Aleksei29118462009, 2010, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018
Alekseyonok Aleksei31  21995
Bespalov Roman52  31995, 2001
Fedaryshkin Aliaksandr1   12017
Iakavkin Igor21  11993
Korolewitch Andrey21  11993
Krapivko Dmitri21  12017
Mihalkin Dmitri1961572001, 2003, 2007, 2009, 2010, 2012, 2018
Mironov Dmitri73 312001, 2003, 2007
Monich Dzianis1 1  2016
Natalevich Viacheslav21  11993
Ryzhkov Yuri31  21995
Ryzhkov Sergei2   22007, 2012
Salin Andrey2297152012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018
Salodkin Siarhei93  62006, 2010, 2017
Straltsou Vasili832 32015, 2016, 2018
Tambasov Yuri1651732009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
Zhuravlev Andrei94 412001, 2003, 2006, 2007
Zhuravlev Viacheslav921 62001, 2003, 2006
Zlobin Denis3   32007
Zvontsov Igor311 11993

Autahvel

KohtPerekonnanimi, EesnimiKuupäevVõistlusedRiik
Naised
3Denisova Anastasia2016-08-20WOC sprint final SWE
5Denisova Anastasia2017-07-01WOC sprint final EST
6Denisova Anastasia2016-08-25WOC long SWE
7Denisova Anastasia2018-08-04WOC sprint final LAT
8Denisova Anastasia2016-08-23WOC middle SWE
14Denisova Anastasia2017-07-04WOC long EST
Mehed
11Tambasov Yuri2012-07-19WOC long final SUI
14Tambasov Yuri2010-08-12WOC long final NOR
14Salin Andrey2014-07-12WOC relay ITA
Tambasov Yuri
Alekseyonok Aleksei
14Salin Andrey2017-07-07WOC relay EST
Salodkin Siarhei
Alekseyonok Aleksei
16Alekseyonok Aleksei2009-08-21WOC relay HUN
Mihalkin Dmitri
Tambasov Yuri
16Salin Andrey2018-08-09WOC relay LAT
Mihalkin Dmitri
Alekseyonok Aleksei
17Mihalkin Dmitri2007-08-22WOC middle final UKR
Segamine
15Yakubkina Kristina2018-08-05WOC sprint relay LAT
Salin Andrey
Alekseyonok Aleksei
Denisova Anastasia