Varžybų skaičius: 34
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-01-24 | EOC and U23 WOC middle Chepelare | M | Bulgaria | 27 | 1:13:18 | ||
2022-01-22 | EOC and U23 WOC sprint Chepelare | M | Bulgaria | 32 | 26:26 | ||
2020-02-25 | World cup, JWOC, EYOC middle Umeå | M | Bulgaria | 46 | 55:11 | T | |
2020-02-23 | World cup, JWOC, EYOC long Umeå | M | Bulgaria | 52 | 2:11:06 | T | |
2020-02-22 | World cup, JWOC, EYOC sprint Umeå | M | Bulgaria | 45 | 16:46 | T | |
2019-03-24 | WOC, JWOC, EYOC relay Piteå | M | Bulgaria | 7 | 1:56:30 | 1 etapas | 38:34 (10) T |
2019-03-23 | WOC, JWOC, EYOC middle Piteå | M | Bulgaria | 21 | 55:57 | T | |
2019-03-21 | WOC, JWOC, EYOC sprint Piteå | M | Bulgaria | 27 | 18:48 | T | |
2019-03-20 | WOC, JWOC, EYOC long Piteå | M | Bulgaria | 21 | 2:14:26 | T | |
2019-02-11 | EOC relay Sarikamis | M | Bulgaria | 7 | 1:56:40 | 2 etapas | 34:44 ( 7) |
2019-02-10 | EOC long Sarikamis | MEN | Bulgaria | 21 | 1:44:38 | T | |
2018-02-08 | EOC, JWOC, EYOC relay Velingrad | M | Bulgaria | 11 | 1:47:35 | 2 etapas | 32:28 ( 9) |
2018-02-04 | EOC, JWOC, EYOC Velingrad | M20 | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | 18:03 ( 6) 24:06 ( 4) 1:13:28 ( 4) | ||
2017-03-12 | WOC relay Krasnoyarsk | M | Bulgaria | 7 | 1:47:37 | 2 etapas | 35:26 ( 7) |
2017-03-08 | WOC sprint + middle + long Krasnoyarsk | M | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:18 (34) 42:18 (27) 2:17:10 (18) | ||
2017-02-12 | EOC, JWOC, EYOC relay Imatra | M | Bulgaria | dsq | 2 etapas | 36:20 (13) | |
2017-02-08 | EOC, JWOC, EYOC Imatra | M20 | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | dsq 1:27:20 (16) dsq | ||
2016-07-01 | EYOC long + sprint Jarosław | M18 | Bulgaria | 1 diena 2 diena | 1:10:38 (32) 14:29 (73) | ||
2016-03-05 | EOC, JWOC, EYOC relay Obertilliach | M | Bulgaria | 8 | 2:18:42 | 2 etapas | 45:49 (11) |
2016-02-29 | EOC, JWOC, EYOC Obertilliach | M20 | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | 16:59 (13) 35:49 (15) 1:26:49 ( 5) | ||
2015-06-27 | EYOC relay Cluj-Napoca | M18 | Bulgaria | 21 | 2:03:31 | 3 etapas | 41:57 (17) |
2015-06-26 | EYOC long + sprint Cluj-Napoca | M18 | Bulgaria | 1 diena 2 diena | 59:59 (40) 14:04 (69) | ||
2015-02-15 | WOC, JWOC, EYOC relay Budor | M | Bulgaria | 7 | 1:51:05 | 2 etapas | 38:13 ( 7) |
2015-02-11 | WOC, JWOC, EYOC Budor | M17 | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | 16:30 ( 5) 53:38 ( 5) 24:25 (10) | ||
2015-01-22 | EOC relay mix Lenzerheide | X | Bulgaria 2 | 55:55 | 2 etapas | 8:52 (23) | |
2015-01-22 | EOC relay mix Lenzerheide | X | Bulgaria 2 | 55:55 | 4 etapas | 8:26 (21) | |
2015-01-22 | EOC relay mix Lenzerheide | X | Bulgaria 2 | 55:55 | 6 etapas | 8:58 (24) | |
2015-01-20 | EOC Lenzerheide | M | Bulgaria | 1 diena 3 diena | 16:04 (43) 48:11 (36) | ||
2014-06-28 | EYOC relay Strumica | M16 | Bulgaria | 13 | 2:09:52 | 1 etapas | 40:38 ( 9) |
2014-06-26 | EYOC sprint + long Strumica | M16 | Bulgaria | 1 diena 2 diena | 14:25 (48) 1:04:02 (38) | ||
2014-02-23 | JWOC EYOC relay Pannjärve | M17 | Bulgaria | 9 | 2:06:04 | 3 etapas | 37:38 ( 9) |
2014-02-19 | JWOC EYOC middle + long ms + sprint Pannjärve | M17 | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | 33:54 (27) 45:34 (10) 20:32 (21) | ||
2013-02-17 | EOC JWOC relay Madona | M20 | Bulgaria | 12 | 2:00:57 | 2 etapas | 38:44 (16) |
2013-02-13 | EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint Gaizinkalns | M17 | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | 45:09 (20) 1:11:13 (22) 15:32 (21) |