Varžybų skaičius: 73
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2021-07-09 | WOC long Hermanky | W | Neutral | 14 | 1:29:03 | T | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | W | Neutral | 4 | 1:52:58 | 3 etapas | 36:13 ( 4) |
2021-07-04 | WOC sprint relay Doksy | X | Neutral | 13 | 1:08:25 | 1 etapas | 16:19 (10) |
2021-05-16 | EOC sprint Neuchatel | W | Russia | 32 | 18:10 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | W3 | Russia | 22 | 13:12 | ||
2019-10-23 | CISM relay Wuhan | W | Russia | 1 | 1:51:21 | 2 etapas | 33:59 ( 1) |
2019-10-20 | CISM middle + long Wuhan | W | Russia | 1 diena 2 diena | 41:21 ( 4) 1:12:36 ( 4) | ||
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | W | Russia | 18 | 43:54 | T | |
2019-08-14 | WOC long Østfold | W | Russia | 14 | 1:21:42 | T | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | W2 | Russia | 6 | 30:17 | T | |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | W | Russia | 10 | 1:23:38 | ||
2018-05-13 | EOC long Capriasca | W | Russia | 19 | 1:34:17 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | W | Russia | 6 | 1:48:26 | 2 etapas | 37:31 ( 9) |
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | W | Russia | 16 | 40:20 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | WA | Russia | 15 | 30:26 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | W3 | Russia | 15 | 14:59 | ||
2018-05-06 | EOC sprint final Mendrisio | W | Russia | 25 | 17:21 | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | W | Russia | 2 | 1:43:53 | 2 etapas | 35:30 ( 4) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | W | Russia | 4 | 36:57 | ||
2017-07-02 | WOC sprint relay Viljandi | X | Russia | 5 | 1:05:21 | 1 etapas | 16:32 ( 9) |
2017-06-15 | CISM relay Hamina | W | Russia | 2 | 1:27:02 | 3 etapas | 27:24 ( 1) |
2017-06-12 | CISM middle + long Hamina | W | Russia | 1 diena | 29:06 ( 1) | ||
2016-11-19 | CISM middle + long Rio das Ostras | W | Russia | 1 diena 2 diena | 32:19 ( 5) 1:03:40 ( 6) | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | W | Russia | 1 | 1:48:21 | 2 etapas | 35:06 ( 1) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | W | Russia | 20 | 1:41:46 | ||
2016-08-23 | WOC middle Tanum | W | Russia | 15 | 37:01 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | W | Russia 1 | 3 | 1:43:12 | 3 etapas | 36:33 ( 6) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | W | Russia | 11 | 36:43 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | W2 | Russia | 2 | 25:16 | ||
2016-05-24 | EOC long final Bila Voda | W | Russia | 3 | 1:16:53 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | W1 | Russia | 1 | 55:41 | ||
2015-10-10 | CISM relay Yeongju, Dongyang University | W | Russia | 1 | 1:46:46 | 2 etapas | 35:44 ( 2) |
2015-10-07 | CISM middle + long Yeongju, Dongyang University | W | Russia | 1 diena 2 diena | 37:40 ( 4) 1:10:22 ( 6) | ||
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | W | Russia | 3 | 1:18:39 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | W | Russia | dsq | 2 etapas | 38:13 ( 5) | |
2015-08-02 | WOC sprint final Forres | W | Russia | 13 | 15:14 | ||
2015-07-31 | WOC sprint qualification Forres | W3 | Russia | 5 | 14:04 | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | W | Russia | 11 | 2:13:29 | 3 etapas | 43:27 ( 9) |
2014-07-09 | WOC long Lavarone | W | Russia | 1 | 1:19:44 | ||
2014-07-05 | WOC sprint qualification Burano | W2 | Russia | 2 | 13:42 | ||
2014-07-05 | WOC sprint final Venezia | W | Russia | 22 | 17:38 | ||
2014-04-16 | EOC relay Marateca | W | Russia 2 | 21 | 1:48:17 | 3 etapas | 36:28 (12) |
2014-04-15 | EOC long final Marateca | W | Russia | 2 | 1:11:44 | ||
2014-04-13 | EOC sprint final Palmela | W | Russia | 29 | 17:19 | ||
2014-04-12 | EOC sprint qualification Sesimbra East | W1 | Russia | 11 | 14:50 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | W3 | Russia | 1 | 54:01 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Russia | 4 | 1:48:38 | 2 etapas | 36:37 ( 4) |
2012-07-19 | WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Russia | 13 | 1:25:38 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | W1 | Russia | 7 | 54:05 | ||
2012-07-14 | WOC sprint qualification Dorigny, Lausanne | W3 | Russia | 3 | 13:56 | ||
2012-07-14 | WOC sprint final Ouchy, Lausanne | W | Russia | 21 | 17:47 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | W | Russia | 1 | 1:55:35 | 2 etapas | 39:20 ( 2) |
2012-05-19 | EOC sprint final Falun | W | Russia | 7 | 16:25 | ||
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | W | Russia | 14 | 1:13:35 | ||
2012-05-16 | EOC sprint qualification Falun | W1 | Russia | 7 | 16:04 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | W3 | Russia | 4 | 42:15 | ||
2011-08-20 | WOC relay La Féclaz | W | Russia | 11 | 1:52:01 | 3 etapas | 39:38 (10) |
2011-08-16 | WOC sprint qualification Aix-les-Bains | W3 | Russia | dsq | |||
2011-08-14 | WOC middle qualification Saint Francois de Sales | W3 | Russia | 16 | 32:16 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | W | Russia | 5 | 1:56:35 | 3 etapas | 39:22 ( 8) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | W | Russia | 1 diena 2 diena | 1:10:34 (17) 14:18 ( 8) | ||
2010-06-05 | EOC long final Pismenovo | W | Russia | 14 | 1:35:45 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | W | Russia | 2:14:15 | 1 etapas | 40:24 (14) | |
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | W2 | Russia | 16 | 56:48 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | W1 | Russia | 14 | 13:01 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | W | Russia | 34 | 17:35 | ||
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | W | Russia | 11 | 2:34:03 | 3 etapas | 29:52 ( 5) |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | W | Russia | 1 diena 3 diena | 16:53 (28) 42:14 (16) | ||
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | W | Russia 2 | 2:16:33 | 3 etapas | 40:05 ( 8) T | |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | W | Russia | 19 | 30:17 | T | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | W2 | Russia | 8 | 25:06 | T | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | W | Russia | 22 | 1:10:27 | T | |
2006-07-03 | JWOC sprint Druskininkai | W | Russia | 16 | 12:20 | T |