Daugiadienės TAKAS
LTU, Klaipėda, 2005-07-06

Rezultatai

Grupė H40

Trasa 6.8 km 20 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Vasilenok Vladimir BLROrion 35:48 5:16
2
Gipas Vytautas LTUMedeina OK, Kaunas 37:13 5:28
3
Denisov Valeri BLRBELARUS 38:13 5:37
4
Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 39:26 5:48
5
Grigorjevs Nikolajs LATStiga OK 39:39 5:50
6
Valiūnas Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 39:41 5:50
7
Gvildys Jonas Gediminas LTUMedeina OK, Kaunas 39:44 5:51
8
Sereika Remigijus LTUĄžuolas OK, Vilnius 40:08 5:54
9
Retsloff Jorgen SWESoIK Hellas 40:59 6:02
10
Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 41:06 6:03
11
Mockus Pranas LTUTakas OK, Kaunas 41:31 6:06
12
Maldeikis Rimantas LTUFortūna OK, Vilnius 42:00 6:11
13
Kubaitis Arūnas LTUGestas KSK, Vilnius 42:01 6:11
14
Morozov Andrei BLRBELARUS 43:01 6:20
15
Striūka Algirdas LTUĄžuolas OK, Vilnius 43:48 6:26
16
Grote Andreas SUIOLC SKOG Fribourg 44:03 6:29
17
Radzivonas Zenonas LTUTakas OK, Kaunas 46:07 6:47
18
Krivenki Anatoli BLRPraleska 46:10 6:47
19
Pečiūra Darius LTUPerkūnas OK, Vilnius 46:25 6:50
20
Mikalauskas Robertas LTUSaulė OK, Vilnius 46:41 6:52
21
Bikelis Vytautas LTUApuokas OK, Vilnius 47:06 6:56
22
Piktūrna Vidmantas LTUKopa OK, Klaipėda 47:36 7:00
23
Serva Rimantas LTUOriens OK, Panevėžys 48:19 7:06
24
Arodz Edvard BLRKronan 49:12 7:14
25
Ragelis Antanas LTUDevyni OK, Vilnius 49:39 7:18
26
Adomavičius Alvydas LTUKaršuva OK, Jurbarko KKSC, Jurbarkas 50:02 7:21
27
Bye Roar NORPWT Travel AS 50:05 7:22
28
Bark Ron ISRemek israel 50:24 7:25
29
Wullschleger Rolf SUIOLG Chur 50:29 7:25
30
Izotov Genadi BLRTractor 50:56 7:29
31
Saldžiūnas Zenonas LTUDevyni OK, Vilnius 51:20 7:33
32
Dandens Viesturs LATAluksne OK 51:39 7:36
33
Vozvišajevs Genadijs LATAzimuts OK 51:43 7:36
34
Braatz Frank GERTreptower SV Berlin 52:15 7:41
35
Daly Ken GBRINT 52:17 7:41
36
Frilander Heikki FINIf Sibbo-Vargarna 52:33 7:44
37
Nyberg Kjell FINOK 77 53:11 7:49
38
Misiūnas Valdas LTUMedeina OK, Kaunas 53:12 7:49
39
Tuomi Pertti FINAskolan Urheilijat, AskU 53:21 7:51
40
Caban Paul GBRINT 53:30 7:52
41
Šulskis Audronis LTUKopa OK, Klaipėda 53:36 7:53
42
Antonov Valeri BLRPraleska 54:03 7:57
43
Čiunka Vidmantas LTUJaunystė OK, Klaipėda 56:42 8:20
44
Tilvikas Edmundas LTUJaunystė OK, Klaipėda 58:11 8:33
45
Lazdauskas Rolandas LTUTakas OK, Kaunas 59:37 8:46
46
Grublys Juozas LTUKopa OK, Klaipėda 59:49 8:48
47
Larsson Lars Ivar SWESoIK Hellas 1:01:41 9:04
48
Kasevičius Edmundas LTUJaunystė OK, Klaipėda 1:03:13 9:18
49
Šimek Miroslav CZEPriro Praha 1:08:11 10:02
50
Lindberg Niko FINAskolan Urheilijat, AskU 1:08:26 10:04
  Blomster Tony FINIf Sibbo-Vargarna dsq  
  Gaigals Mārtiņš LATZVOC dsq  

Tarpiniai laikai