Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupės M10, W10

Trasa 1 d. 1.4 km 8 KP, 2 d. 2.2 km 5 KP, 3 d. 2.3 km 5 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M10Stankūnas Matas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 28:01 9:16 (  2)9:21 (  1)9:24 (  2)
2W10Sriubaitė Eva LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 34:02 9:07 (  1)15:55 (  3)9:00 (  1)
3M10Arlauskas Antanas LTUŠilas OK, Kaunas 39:03 9:31 (  4)18:47 (  4)10:45 (  4)
4W10Siudikaitė Dangė LTURudamina OK, Vilnius 43:44 9:25 (  3)19:08 (  5)15:11 (10)
5W10Zhuravleva Margarita LTUDevyni OK, Vilnius 47:14 11:17 (  5)23:24 (  6)12:33 (  5)
6M10Časas Vincentas Petras LTUPerkūnas OK, Vilnius 50:21 12:02 (  6)23:38 (  7)14:41 (  9)
7M10Paulius Mantas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 53:46 14:53 (13)26:04 (10)12:49 (  6)
8M10Matulevičius Simas LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 53:57 16:40 (15)26:49 (11)10:28 (  3)
9M10Kriukas Oskaras LTUPerkūnas OK, Vilnius 57:17 13:39 (  8)30:48 (14)12:50 (  7)
10M10Zolabaitis Nedas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:01:17 14:25 (10)24:38 (  9)22:14 (15)
11M10Kliūčius Ignas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:04:45 14:23 (  9)30:19 (13)20:03 (13)
12M10Milašauskas Kristijonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:10:17 17:29 (16)30:18 (12)22:30 (16)
13W10Naruševičiūtė Anelė LTUSM Gaja, Kaunas 1:14:31 16:34 (14)41:16 (16)16:41 (11)
14M10Budreckas Emilis LTUPlungės SRC, Plungė 1:39:35 54:40 (28)24:14 (  8)20:41 (14)
15W10Raugaitė Vytautė LTUSM Gaja, Kaunas 1:42:30 31:06 (25)37:47 (15)33:37 (18)
16M10Songin Pijus LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:50:58 24:12 (20)1:09:29 (19)17:17 (12)
17M10Danila Vilius LTURudamina OK, Vilnius 2:17:06 1:09:12 (29)45:04 (18)22:50 (17)
18M10Šinkūnas Gaudenis LTURASKK SK, Vilnius 28:01 dsq14:40 (  2)13:21 (  8)
19W10Jadevičiūtė Barbora LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:07:12 23:14 (18)43:58 (17)dns
20M10Drazdauskas Feliksas LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 12:48 12:48 (  7)dnsdns
21M10Bindokas Jokūbas LTUSM Gaja, Kaunas 14:47 14:47 (11)dnsdns
22M10Mainonis Julius LTUSM Gaja, Kaunas 14:49 14:49 (12)dnsdns
23M10Piškinas Pijus LTUSM Gaja, Kaunas 20:20 20:20 (17)dnsdns
24M10Rasimavičius Nojus LTUSM Gaja, Kaunas 23:50 23:50 (19)dnsdns
25W10Juzėnaitė Gabija LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 24:59 24:59 (21)dnsdns
26W10Latvėnaitė Emilija LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 26:58 26:58 (22)dnsdns
27W10Karčiauskaitė Eva LTUSM Gaja, Kaunas 29:11 29:11 (23)dnsdns
28W10Laknerytė Liepa LTUVilnius 31:02 31:02 (24)dnsdns
29W10Šimaitytė Mėja LTUSM Gaja, Kaunas 37:28 37:28 (26)dnsdns
30W10Mažeikaitė Augustė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 38:59 38:59 (27)dnsdns
31M10Aleksiejūnas Daumantas LTUVilnius   dnfdnfdns
31M10Kaklauskas Justas LTUSM Gaja, Kaunas   dsqdnsdns