Leitud osavõtjaid: 73
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-08 | EOC knock out sprint Vicenza | W2 | Estonia | 36 | 10:27 | V | |
2023-10-04 | EOC sprint qualification Verona Borgo Venezia | W3 | Estonia | 35 | 13:09 | V | |
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | W | Estonia | 10 | 2:09:29 | 3 etapp | 49:43 (14) V |
2023-07-13 | WOC long Flims Laax | W | Estonia | 56 | 2:08:52 | V | |
2023-05-28 | Baltic championship relay Värska | W21 | Eesti1 | 1 | 2:04:47 | 2 etapp | 42:31 ( 3) V |
2023-05-27 | Baltic championship Värska | W | Estonia | 6 | 1:29:36 | V | |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | W | Estonia 2 | 25 | 2:25:38 | 2 etapp | 44:13 (18) V |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | W | Estonia | 55 | 59:36 | V | |
2022-08-04 | EOC long Rakvere | W | Estonia | 54 | 2:00:59 | V | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | WA | Estonia | 16 | 39:02 | V | |
2022-05-15 | Baltic championship relay Griščati, Rēzekne | W | Estonia | 2 | 2:00:23 | 2 etapp | 41:01 ( 3) |
2022-05-14 | Baltic championship Griščati, Rēzekne | W | Estonia | 11 | 1:24:13 | ||
2021-05-16 | EOC sprint Neuchatel | W | Estonia | 86 | 19:58 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | W2 | Estonia | dsq | |||
2019-05-26 | Baltic championship relay Rõuge | W | Estonia 3 | 8 | 2:23:18 | 1 etapp | 43:28 ( 8) |
2019-05-25 | Baltic championship Rõuge | W | Estonia | 15 | 1:28:59 | ||
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | W2 | Estonia | 19 | 13:51 | ||
2018-07-21 | WUOC relay Kuortane | W | Estonia | 17 | 2:20:52 | 2 etapp | 48:30 (18) |
2018-07-18 | WUOC middle + sprint + long Kuortane | W | Estonia | 1 päev 2 päev 3 päev | 47:47 (28) 15:25 (34) 1:30:16 (29) | ||
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | W | Estonia 2 | 5 | 1:43:28 | 1 etapp | 33:37 ( 6) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | W | Estonia | 8 | 1:20:25 | ||
2016-08-04 | WUOC relay Miskolc | W | Estonia 2 | 2:29:04 | 2 etapp | 49:29 (22) | |
2016-07-31 | WUOC sprint + long + middle Miskolc | W | Estonia | 1 päev 3 päev | 19:38 (36) 48:24 (61) | ||
2016-06-12 | Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa | W | Estonia 2 | 3 | 2:17:31 | 1 etapp | 47:55 ( 7) |
2016-06-11 | Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa | W | Estonia | 14 | 1:28:51 | ||
2015-11-01 | Baltic junior cup relay Burseryd | X | Estonia 2 | 12 | 3:55:14 | 5 etapp | 59:58 ( 9) |
2015-10-31 | Baltic junior cup Burseryd | W20 | Estonia | 9 | 1:04:51 | ||
2015-07-10 | JWOC relay Rauland | W | Estonia | 10 | 1:58:48 | 1 etapp | 37:50 (14) |
2015-07-09 | JWOC long Rauland | W | Estonia | 31 | 1:04:22 | ||
2015-07-07 | JWOC middle Rauland | W | Estonia | 58 | 40:53 | ||
2015-07-06 | JWOC middle qual. Rauland | W1 | Estonia | 16 | 31:18 | ||
2015-07-05 | JWOC sprint Rauland | W | Estonia | 26 | 16:00 | ||
2015-05-31 | Baltic championship relay Tukums | W20 | Estonia | 3 | 1:53:57 | 1 etapp | 36:19 ( 1) |
2015-05-30 | Baltic championship Tukums | W20 | Estonia | 3 | 1:02:15 | ||
2014-11-02 | Baltic junior cup Gdynia | W20 | Estonia | 6 | 58:44 | ||
2014-11-01 | Baltic junior cup relay Gdynia | X | Estonia 2 | 23 | 2:50:00 | 5 etapp | 36:00 ( 3) |
2014-07-27 | JWOC relay Borovets | W | Estonia | 17 | 2:05:14 | 1 etapp | 34:16 (18) |
2014-07-26 | JWOC middle Zheleznica south | W | Estonia | 28 | 36:27 | ||
2014-07-25 | JWOC middle qual. Zheleznica north | W2 | Estonia | 8 | 27:20 | ||
2014-07-23 | JWOC long Malyovitsa | W | Estonia | 34 | 1:27:13 | ||
2014-07-22 | JWOC sprint Samokov | W | Estonia | 56 | 15:12 | ||
2014-06-01 | Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. | W20 | Estonia | 1 | 1:44:40 | 1 etapp | 37:45 ( 1) V |
2014-05-31 | Baltic championship Gražutė, Zarasų r. | W20 | Estonia | 5 | 1:10:46 | V | |
2014-02-23 | JWOC EYOC relay Pannjärve | W20 | Estonia 2 | 3:04:39 | 3 etapp | 1:02:23 (12) | |
2014-02-19 | JWOC EYOC middle + long ms + sprint Pannjärve | W20 | Estonia | 2 päev 3 päev | 1:11:00 (32) 27:01 (27) | ||
2013-10-27 | EYOC relay Caldas da Rainha | W18 | Estonia | 12 | 1:34:29 | 3 etapp | 29:47 ( 6) |
2013-10-25 | EYOC sprint + long Caldas da Rainha | W18 | Estonia | 1 päev 2 päev | 15:19 (23) 50:59 (29) | ||
2013-10-06 | Baltic junior cup relay Siikaranta | X | Estonia 1 | 8 | 3:09:36 | 2 etapp | 42:17 (17) |
2013-10-05 | Baltic junior cup Siikaranta | W18 | Estonia | 4 | 59:49 | ||
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | W20 | Estonia 2 | 4 | 1:43:11 | 1 etapp | 33:18 ( 3) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | W18 | Estonia | 4 | 56:17 | ||
2012-10-14 | Baltic junior cup relay Ventspils | X | Estonia 4 | 16 | 2:51:15 | 2 etapp | 34:12 ( 7) |
2012-10-13 | Baltic junior cup Ventspils | W18 | Estonia | 15 | 1:09:20 | ||
2012-06-29 | EYOC sprint + long Bugeat, Limousin | W18 | Estonia | 1 päev 2 päev | 12:51 (17) 1:05:25 (49) | ||
2012-05-27 | Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda | W20 | Estonia 3 | 8 | 1:50:44 | 1 etapp | 41:16 ( 9) |
2012-05-26 | Baltic championship Ratnieki, Sigulda | W18 | Estonia | 8 | 50:05 | ||
2011-09-25 | Baltic junior cup relay Falkenberg, Lunaboll | X | Estonia 2 | 17 | 3:19:57 | 3 etapp | 38:23 (25) |
2011-09-24 | Baltic junior cup Falkenberg, Lunaboll | W16 | Estonia | 15 | 59:28 | ||
2011-06-26 | EYOC relay Jindrichuv Hradec | W16 | Estonia | 13 | 2:14:49 | 1 etapp | 43:03 (16) |
2011-06-24 | EYOC sprint + long Jindrichuv Hradec | W16 | Estonia | 1 päev 2 päev | 13:49 (29) V 55:43 (28) V | ||
2011-05-22 | Baltic championship relay Nida | W16 | Estonia | 1 | 1:27:35 | 1 etapp | 26:53 ( 2) V |
2011-05-21 | Baltic championship Juodkrantė | W16 | Estonia | 2 | 43:09 | V | |
2010-10-24 | Baltic junior cup relay Smiltynė | X | Estonia | 3 | 2:35:25 | 3 etapp | 36:15 (14) V |
2010-10-23 | Baltic junior cup Smiltynė | W16 | Estonia | 11 | 48:00 | V | |
2010-07-03 | EYOC relay Valonsandero - Oeste | W16 | Estonia | 11 | 2:03:34 | 1 etapp | 42:10 (14) |
2010-07-02 | EYOC long + sprint La Cruz de Piedra, Soria | W16 | Estonia | 1 päev 2 päev | 58:01 (19) V 16:14 (41) V | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay Selgise | W16 | Estonia 1 | 1 | 1:29:20 | 1 etapp | 29:46 ( 3) |
2010-05-22 | Baltic championship Selgise | W16 | Estonia | 6 | 1:04:36 | ||
2009-05-31 | Baltic championship relay Kuldīga | W16 | Estonia 2 | 8 | 2:12:52 | 3 etapp | 41:15 ( 5) |
2009-05-30 | Baltic championship Kuldīga | W14 | Estonia | 13 | 1:11:12 | ||
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | W14 | Estonia | 5 | 1:01:24 | V | |
2008-05-10 | Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius | W16 | Estonia 2 | 5 | 1:32:36 | 2 etapp | 27:12 ( 1) V |
2004-05-22 | Baltic masters and open championship Haanja Plaani | W10NR | Kape | 3 | 44:44 | 1 päev 2 päev | 25:21 ( 3) 19:23 ( 3) |