Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2016-05-13

Rezultatai

Grupės M18, M20

Trasa 1 d. 3.4 km 23 KP, 2 d. 8.5 km 18 KP, 3 d. 6.9 km 28 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1M18Germanavičius Pranas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:27:04 30:07 (  3)1:07:14 (  2)49:43 (  1)
2M18Lipnickas Rokas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:29:04 29:23 (  2)1:06:40 (  1)53:01 (  3)
3M18Vaitkus Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:40:42 26:20 (  1)1:23:10 (11)51:12 (  2)
4M18Daukšys Algirdas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:42:01 32:43 (  5)1:11:25 (  5)57:53 (  5)
5M20Dulius Dominykas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 2:45:37 36:30 (  6)1:12:35 (  7)56:32 (  4)
6M20Nenartavičius Kęstutis LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:49:29 32:02 (  4)1:18:12 (  9)59:15 (  6)
7M18Kukė Jonas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:05:53 36:30 (  6)1:24:28 (12)1:04:55 (  7)
8M20Nenartavičius Tomas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 3:05:59 41:45 (13)1:10:39 (  3)1:13:35 (10)
9M18Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:11:19 36:58 (  9)1:12:11 (  6)1:22:10 (16)
10M20Janušauskas Paulius LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:22:32 46:01 (18)1:29:04 (13)1:07:27 (  8)
11M18Viarynski Uladzislau BLRSluch OK, Slutsk 3:33:10 45:23 (16)1:31:13 (15)1:16:34 (13)
12M20Kaleininkas Erikas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:40:33 46:43 (20)1:38:48 (20)1:15:02 (11)
13M18Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 3:42:11 40:30 (11)1:30:34 (14)1:31:07 (18)
14M18Koženiauskas Mantas LTUSM Gaja, Kaunas 3:42:16 46:12 (19)1:40:16 (21)1:15:48 (12)
15M20Stankevičius Kristis LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 3:49:09 45:53 (17)1:46:14 (22)1:17:02 (14)
16M18Januška Deividas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 4:07:27 39:22 (10)2:08:51 (26)1:19:14 (15)
17M18Džiaugys Artūras LTUSM Gaja, Kaunas 4:36:00 58:00 (22)2:09:17 (27)1:28:43 (17)
18M18Radzivonas Benas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 4:38:30 36:38 (  8)2:02:11 (24)1:59:41 (19)
19M20Vilčiauskas Mindaugas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:56:55 49:10 (21)2:07:45 (25)dns
20M18Rimša Paulius LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 3:01:39 dsq1:49:39 (23)1:12:00 (  9)
21M18Martynau Pavel BLRSluch OK, Slutsk 3:21:13 1:07:49 (23)dns2:13:24 (21)
22M18Freidak Mikita BLRSluch OK, Slutsk 3:21:26 1:14:10 (24)dsq2:07:16 (20)
23M18Mockaitis Rėjus LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 41:27 41:27 (12)dsqdns
24M20Petrovas Daumantas Jurgis LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 42:43 42:43 (14)dnsdns
25M18Macijauskas Ąžuolas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 43:10 43:10 (15)dnsdns
26M20Germanavičius Martynas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:10:54 dns1:10:54 (  4)dns
27M20Tamošaitis Simonas LTUKaršuva OK, Jurbarko KKSC, Jurbarkas 1:16:50 dns1:16:50 (  8)dns
28M20Olišauskis Kevinas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:22:20 dns1:22:20 (10)dns
29M18Balčiūnas Domantas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:33:33 dns1:33:33 (16)dns
30M20Pagojus Gytautas LTUSakas OK, Šiauliai 1:36:57 dns1:36:57 (17)dns
31M18Žilovas Nedas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:37:18 dns1:37:18 (18)dns
32M18Jakučionis Mantas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:37:27 dns1:37:27 (19)dns
33M18Šumskas Lukas LTUAlytaus SRC, Alytus   dnsdnsdns