Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupės M, M23

Trasa 1 d. 4.0 km 26 KP, 2 d. 12.9 km 22 KP, 3 d. 9.1 km 28 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1MGvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:30:16 21:00 (  1)1:16:15 (  1)53:01 (  1)
2MStulgys Donatas LTUDainava OK, Alytus 2:37:02 22:35 (  4)1:18:43 (  2)55:44 (  4)
3MBeliūnas Vytautas LTUŠilas OK, Vilnius 2:51:40 23:04 (  7)1:28:29 (  5)1:00:07 (11)
4MAlminas Rimvydas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:51:47 22:16 (  2)1:33:10 (  7)56:21 (  6)
5MMickus Donatas LTUSakas OK, Šiauliai 2:52:33 22:51 (  5)1:34:51 (  9)54:51 (  3)
6M23Dulius Dominykas LTUArboro OK, Krekenava 3:01:52 24:21 (11)1:41:13 (15)56:18 (  5)
7MŠčerbavičius Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 3:04:06 25:44 (13)1:38:37 (12)59:45 (10)
8M23Mockaitis Rėjus LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas 3:04:29 26:40 (18)1:34:06 (  8)1:03:43 (14)
9M23Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 3:05:48 24:18 (10)1:42:55 (16)58:35 (  8)
9M23Vaitkus Rokas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 3:05:48 24:46 (12)1:44:33 (19)56:29 (  7)
11M23Tamošaitis Simonas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 3:05:56 24:02 (  9)1:40:17 (13)1:01:37 (12)
12MStaišiūnas Viktoras LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:07:47 26:01 (17)1:43:09 (17)58:37 (  9)
13MKaupinis Algirdas LTUDainava OK, Alytus 3:07:53 26:55 (19)1:36:19 (11)1:04:39 (15)
14MJanušis Gediminas LTULabirintas OK, VU, Vilnius 3:09:06 22:53 (  6)1:40:39 (14)1:05:34 (17)
15MVoveris Edgaras LTUDevyni OK, Vilnius 3:16:26 27:13 (20)1:43:47 (18)1:05:26 (16)
16MStupelis Rimvydas LTUTelšiai OK, Vilnius 3:17:46 23:44 (  8)1:48:07 (20)1:05:55 (18)
17MGipas Marijonas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 3:21:35 27:23 (21)1:51:26 (21)1:02:46 (13)
18MKrėpšta Simonas LTUTakas OK, Kaunas 1:46:05 22:22 (  3)1:23:43 (  4)dns
19MPetrauskas Giedrius LTUTakas OK, Kaunas 1:58:05 25:49 (16)1:32:16 (  6)dns
20MBilevičius Liutauras LTUĄžuolas OK, Uppsala 2:01:54 25:48 (15)1:36:06 (10)dns
21MMihalkin Dmitri BLRTakas OK, Novopolotsk 2:15:30 dsq1:21:05 (  3)54:25 (  2)
22MKantautas Marius LTULėvuo OK, Vilnius 25:45 25:45 (14)dnsdns
23MShvants Aliaksei BLRBSU, Minsk 2:15:47 dnsdsq2:15:47 (19)