dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

LTU
LTU, Pašvinės, Šiauliai, 1992-07-05

Grupės D20, DA, H40, HB

Trasa 1 d. 5.8 km 10 KP, 2 d. 5.7 km 9 KP, 3 d. 5.2 km 9 KP, 4 d. 5.7 km 11 KP, 5 d. 5.7 km 10 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1H40Michailovas Aleksandras
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:37:54 43:23 (  3) 43:50 (  1) 42:28 (  8) 39:17 (17) 48:56 (  3)
2HBMorkūnas Dainius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:49:37 43:30 (  4) 56:18 (23) 43:09 (11) 32:48 (  1) 53:52 (10)
3HBBagočiūnas Saulius
LTU
LTU
Aitvaras OK, Kaunas 3:52:28 50:13 (  9) 54:31 (15) 38:31 (  2) 33:01 (  2) 56:12 (14)
4HBCininas Saulius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:58:10 52:52 (12) 52:56 (12) 41:24 (  5) 39:36 (19) 51:22 (  5)
5HBEgorov Andrei
RUS
RUS
Sestroretsk, Saint Petersburg 3:59:53 43:18 (  2) 57:38 (28) 43:28 (12) 38:56 (12) 56:33 (15)
6H40Gaižauskas Eugenijus
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 4:00:21 53:51 (14) 51:56 (11) 44:17 (14) 37:25 (  9) 52:52 (  7)
7HBPetrov Vitali
UKR
UKR
Slavutich, Kyiv 4:02:10 42:12 (  1) 57:20 (27) 44:00 (13) 35:48 (  3) 1:02:50 (39)
8HBMikšys Eugenijus
LTU
LTU
Pajūris 4:06:40 53:31 (13) 1:11:02 (60) 37:48 (  1) 35:54 (  4) 48:25 (  2)
9HBRimša Evaldas
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 4:10:32 58:17 (27) 54:29 (14) 38:56 (  3) 41:34 (29) 57:16 (18)
10HBKonovalov Andrei
UKR
UKR
PI, Kharkov 4:11:13 57:37 (23) 51:03 (10) 42:27 (  7) 43:23 (36) 56:43 (16)
11HBUpāns Jānis
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 4:12:37 45:18 (  5) 44:00 (  2) 45:31 (18) 1:11:39 (104) 46:09 (  1)
12HBŠalna Rytas
LTU
LTU
Trakų JTC, Trakai 4:13:46 53:51 (14) 47:00 (  5) 50:43 (29) 38:56 (12) 1:03:16 (43)
13DAGusak Alia
RUS
RUS
SPU, Saint Petersburg 4:15:12 56:48 (21) 50:58 (  9) 48:19 (25) 41:22 (28) 57:45 (23)
14H40Lozinski Alexandr
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 4:17:26 48:49 (  6) 54:53 (16) 45:35 (20) 48:42 (54) 59:27 (30)
15HBFilipov Valeri
RUS
RUS
Med institute, Saint Petersburg 4:18:46 50:40 (10) 59:11 (32) 53:41 (38) 36:36 (  7) 58:38 (26)
16HBStepanov Vsevolod
UKR
UKR
PI, Kharkov 4:19:04 58:00 (25) 50:53 (  8) 50:34 (28) 41:15 (27) 58:22 (25)
17HBKhismatulin Damir
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 4:19:14 1:02:02 (42) 54:08 (13) 44:51 (16) 40:34 (23) 57:39 (22)
18D20Baliukonytė Laima
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 4:21:08 58:59 (30) 55:50 (20) 45:34 (19) 37:20 (  8) 1:03:25 (44)
19H40Kanarski Leonid
BLR
BLR
Belprojekt, Minsk 4:23:54 55:44 (18) 45:34 (  3) 54:33 (39) 40:54 (24) 1:07:09 (49)
20HBStepanenko Viktor
UKR
UKR
Kentavr, Kyiv 4:26:50 1:00:28 (36) 1:01:48 (41) 46:29 (22) 40:31 (22) 57:34 (20)
21HBAputis Artūras
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 4:28:16 50:47 (11) 1:00:46 (35) 53:20 (35) 49:53 (59) 53:30 (  8)
22H40Titovitch Evgeny
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 4:29:29 1:06:51 (53) 56:09 (22) 47:09 (23) 45:07 (41) 54:13 (11)
23HBMelaika Dainius
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 4:33:22 1:02:19 (44) 47:47 (  6) 55:17 (40) 40:01 (21) 1:07:58 (55)
24H40Pocius Remigijus
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 4:37:00 58:33 (28) 1:00:55 (36) 50:08 (27) 42:15 (33) 1:05:09 (47)
25DABarisa Ingrida
LAT
LAT
Alnis OK, Jelgava 4:37:23 57:37 (23) 58:22 (30) 56:19 (45) 47:27 (49) 57:38 (21)
26DAZaleskienė Danutė
LTU
LTU
Plungės SM, Plungė 4:38:12 58:00 (25) 58:19 (29) 55:25 (43) 47:33 (51) 58:55 (27)
27HBTamulionis Vytautas
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 4:44:34 1:02:12 (43) 56:52 (26) 56:55 (47) 49:16 (55) 59:19 (29)
28HBWendler Goran
GER
GER
SV Wissens, Quedlinburg 4:45:30 59:00 (31) 59:43 (34) 1:06:23 (67) 39:36 (19) 1:00:48 (34)
29HBBačkys Rolandas
LTU
LTU
Trakų JTC, Trakai 4:45:33 1:07:31 (55) 1:06:13 (50) 43:05 (10) 57:20 (77) 51:24 (  6)
30H40Chernykh Vladimir
RUS
RUS
Kaliningrad 4:48:14 1:00:11 (35) 49:49 (  7) 50:48 (30) 39:11 (16) 1:28:15 (77)
31D20Vosyliūtė Jolanta
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 4:49:54 1:01:30 (40) 1:01:27 (40) 55:36 (44) 42:54 (35) 1:08:27 (56)
32DAPetrulaitytė Laima
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 4:50:23 56:34 (20) 59:40 (33) 1:09:19 (74) 46:56 (47) 57:54 (24)
32DAServienė Rita
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 4:50:23 58:53 (29) 1:11:56 (61) 47:23 (24) 41:39 (30) 1:10:32 (60)
34DAŠvagždytė Jolita
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 4:55:45 59:43 (33) 1:13:58 (64) 52:28 (32) 49:16 (55) 1:00:20 (33)
35D20Visockaitė Jurga
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 4:58:07 1:01:48 (41) 1:04:02 (45) 1:02:38 (61) 44:01 (37) 1:05:38 (48)
36DAKuznecova Elena
RUS
RUS
DYSS UVM, Orel 4:58:23 1:03:58 (50) 55:44 (19) 53:22 (36) 52:40 (66) 1:12:39 (61)
37HBKariniauskas Sigitas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 5:03:09 1:19:34 (71) 56:03 (21) 1:12:50 (83) 39:06 (14) 55:36 (13)
38DAKaspariūnaitė Giedrė
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 5:03:11 1:14:50 (68) 59:00 (31) 59:22 (57) 42:09 (31) 1:07:50 (52)
39HBYaremenko Vladimir
UKR
UKR
Slavutich, Kyiv 5:04:58 55:29 (16) 1:15:58 (69) 59:01 (55) 36:01 (  5) 1:18:29 (69)
40DAAndersone Ilze
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 5:06:27 49:43 (  8) 1:08:49 (55) 1:11:50 (79) 47:34 (52) 1:08:31 (57)
41H40Kukarkin Sergei
BLR
BLR
Luch, Gomel 5:07:01 1:07:23 (54) 1:05:00 (46) 51:46 (31) 1:05:30 (96) 57:22 (19)
42DATomson Tuuli
EST
EST
Saue AF, Harju 5:08:18 1:00:06 (34) 1:14:59 (66) 1:02:31 (60) 55:51 (76) 54:51 (12)
43DAUmbrasaitė Dainė
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 5:15:57 1:00:55 (38) 1:09:06 (56) 1:12:59 (84) 49:52 (58) 1:03:05 (42)
44DABučinskaitė Violeta
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 5:18:55 1:05:50 (51) 1:06:24 (51) 53:02 (34) 52:17 (65) 1:21:22 (72)
45HBKevicas Evaldas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 5:19:04 1:28:14 (81) 1:06:01 (49) 55:20 (41) 42:13 (32) 1:07:16 (50)
46H40Harritz Frode
DEN
DEN
Karup OK, Karup 5:19:32 1:28:05 (79) 1:02:25 (43) 48:20 (26) 57:47 (81) 1:02:55 (40)
47HBGolenkov Viktor
RUS
RUS
Sudoverf, Murmansk 5:20:45 1:00:34 (37) 1:16:13 (71) 1:18:37 (94) 38:01 (11) 1:07:20 (51)
48HBTarasov Oleg
BLR
BLR
Vimpel, Minsk 5:24:50 1:07:34 (56) 1:08:13 (54) 1:14:39 (89) 50:25 (61) 1:03:59 (45)
49DAGudilina Elena
BLR
BLR
Belprojekt, Minsk 5:27:33 1:24:03 (75) 1:16:25 (72) 58:15 (49) 46:44 (46) 1:02:06 (36)
50HBKhackevich Oleg
BLR
BLR
Vimpel, Minsk 5:36:09 1:03:04 (47) 1:05:45 (48) 1:13:49 (86) 55:34 (75) 1:17:57 (68)
51DAŽygaitė Jolita
LTU
LTU
Atletas SK, Kaunas 5:38:35 1:13:34 (66) 1:15:12 (67) 1:15:19 (91) 45:03 (40) 1:09:27 (58)
52DAPreikšienė Laima
LTU
LTU
Kaukas OK, Kaunas 5:46:27 1:11:25 (63) 1:25:28 (85) 59:00 (53) 52:50 (67) 1:17:44 (67)
53D20Laurinėnaitė Ramunė
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 5:47:12 1:03:22 (48) 1:23:23 (82) 56:40 (46) 1:03:17 (92) 1:20:30 (71)
54D20Rapševičiūtė Asta
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 5:48:17 1:11:58 (64) 1:16:09 (70) 53:32 (37) 53:17 (69) 1:33:21 (81)
55H40Dvornichenko Anatoli
BLR
BLR
Belprojekt, Minsk 5:55:14 1:38:52 (97) 1:10:13 (59) 1:07:06 (70) 1:01:54 (88) 57:09 (17)
56HBSušinskas Žilvinas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 5:58:18 1:14:11 (67) 1:32:20 (93) 1:22:09 (100) 45:17 (42) 1:04:21 (46)
57HBKarpenkov Sergei
BLR
BLR
Vimpel, Minsk 6:02:53 1:20:43 (72) 1:40:18 (99) 58:13 (48) 40:56 (25) 1:22:43 (74)
58DASinelnikova Anna
BLR
BLR
Standart, Minsk 6:06:21 1:07:56 (57) 1:37:07 (97) 1:14:41 (90) 53:48 (71) 1:12:49 (63)
59HBŠerelis Vytautas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 6:09:54 1:27:21 (78) 1:14:25 (65) 1:03:16 (63) 1:12:08 (106) 1:12:44 (62)
60HBKolomiec Aleksandr
UKR
UKR
Grizli, Novyi Rozdol 6:11:59 1:28:32 (82) 1:34:11 (96) 55:21 (42) 54:34 (73) 1:19:21 (70)
61HBHedelund Goran
SWE
SWE
Eds SK, Gioteborg 6:17:11 1:22:25 (74) 1:33:53 (95) 58:59 (52) 53:21 (70) 1:28:33 (78)
62HBKorovkin Sergei
RUS
RUS
Sudoverf, Murmansk 6:17:47 1:15:34 (69) 1:26:38 (87) 59:30 (58) 59:34 (85) 1:36:31 (84)
63H40Soms Ivars
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 6:21:10 1:45:28 (101) 1:01:08 (38) 1:06:13 (66) 1:10:50 (103) 1:17:31 (66)
64HBRadžvilas Vytaras
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 6:23:40 1:52:43 (103) 1:18:48 (78) 58:36 (50) 1:05:41 (97) 1:07:52 (53)
65HBBuleiko Valeri
UKR
UKR
Magnitnaia strela, Kyiv 6:23:42 1:37:15 (95) 1:03:28 (44) 1:08:48 (73) 1:01:44 (87) 1:32:27 (80)
66H40Toropilin Nikolai
RUS
RUS
Kant, Kaliningrad 6:25:34 1:08:25 (58) 1:24:24 (83) 1:07:31 (71) 57:52 (82) 1:47:22 (85)
67H40Klusevič Vladimir
LTU
LTU
Rimeda, Vilnius 6:35:50 1:29:38 (83) 1:38:54 (98) 1:03:13 (62) 57:30 (78) 1:26:35 (76)
68DADiachenko Iryna
UKR
UKR
Slavutich, Kyiv 6:41:30 1:30:01 (84) 1:31:54 (92) 1:19:50 (96) 1:05:55 (99) 1:13:50 (64)
69D20Chochlova Jovita
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 6:46:38 1:34:21 (93) 1:22:58 (80) 1:11:09 (77) 1:03:54 (94) 1:34:16 (82)
70HBBurmistrov Evgeni
LTU
LTU
Rimeda, Vilnius 7:22:20 1:55:36 (104) 1:33:16 (94) 1:20:00 (97) 1:04:19 (95) 1:29:09 (79)
71DAVitkutė Skaistė
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 7:38:34 2:19:33 (109) 1:25:54 (86) 1:22:59 (101) 1:03:36 (93) 1:26:32 (75)
72H40Bergs Jānis
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 7:59:45 1:30:58 (85) 2:11:13 (103) 1:28:23 (103) 1:14:53 (109) 1:34:18 (83)
73HBTverijonas Arvydas
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 8:02:26 1:41:55 (99) 1:27:55 (88) 1:12:48 (82) 1:37:01 (113) 2:02:47 (87)
74H40Kviecinskas Kęstutis
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 8:16:45 2:18:51 (108) 1:28:14 (90) 1:27:46 (102) 1:13:00 (107) 1:48:54 (86)
75H40Mosin Pavel
BLR
BLR
Zapad, Minsk 3:15:05 dns 56:30 (24) 46:04 (21) 42:15 (33) 50:16 (  4)
76HBPerepelica Aleksei
UKR
UKR
PI, Kharkov 3:21:03 59:36 (32) dsq 42:00 (  6) 36:31 (  6) 1:02:56 (41)
77HBGureev Maxim
RUS
RUS
Ekran, Saint Petersburg 3:23:18 55:36 (17) 46:43 (  4) dsq 40:56 (25) 1:00:03 (32)
78HBŽička Raimondas
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 3:30:05 1:00:56 (39) dns 41:06 (  4) 46:32 (45) 1:01:31 (35)
79H40Matulaitis Valentinas
LTU
LTU
Kadagys OK, Vilnius 3:43:13 56:04 (19) 56:36 (25) 52:53 (33) 57:40 (79) dsq
80HBMurashka Andrei
BLR
BLR
Zapad, Minsk 3:43:28 dns 55:27 (18) 59:00 (53) 49:56 (60) 59:05 (28)
81HBBendorius Tomas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 3:43:55 dns 1:05:03 (47) 59:11 (56) 37:29 (10) 1:02:12 (37)
82HBSaldžiūnas Zenonas
LTU
LTU
Vilnius 3:52:26 1:02:34 (46) 1:01:25 (39) 1:03:53 (64) 44:34 (38) dns
83HBBereziuk Iuri
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 3:55:07 57:33 (22) 1:01:48 (41) 1:10:13 (76) 45:33 (43) dns
84DASerebriakova Olga
KAZ
KAZ
Start KO, Kamenski Uralsk 4:14:15 1:10:17 (61) 1:01:06 (37) 1:13:06 (85) 49:46 (57) dns
85HBBalodis Juris
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 4:14:30 1:44:03 (100) dsq 42:59 (  9) 47:28 (50) 1:00:00 (31)
86HBCicėnas Rimantas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 4:30:53 1:24:09 (76) 1:13:06 (62) 1:06:34 (69) 47:04 (48) dns
87D20Aleknaitė Gintarė
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 4:30:55 1:25:56 (77) 1:13:23 (63) 1:01:03 (59) 50:33 (62) dns
88DAVytaitė Ingrida
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 4:31:40 1:03:49 (49) 1:17:02 (74) 1:11:58 (81) 58:51 (84) dns
89HBPolenov Iuri
RUS
RUS
Kant, Kaliningrad 4:34:58 dsq 1:15:37 (68) 1:16:34 (92) 48:16 (53) 1:14:31 (65)
90H40Kaskins Martiņš
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 4:41:14 1:20:50 (73) dns 1:11:53 (80) 45:59 (44) 1:22:32 (73)
91DAKlapouskaya Nadzeya
BLR
BLR
Standart, Minsk 4:47:18 1:34:41 (94) 1:09:50 (58) 1:04:44 (65) 58:03 (83) dns
92DANekrašaitė Eglė
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 4:48:11 1:12:56 (65) 1:18:47 (77) 1:13:52 (87) 1:02:36 (91) dns
93HBCretsu Peter
MDA
MDA
Sozi, Kishinev 5:08:48 1:28:10 (80) 1:30:35 (91) 1:08:02 (72) 1:02:01 (89) dsq
94HBVelavičius Remigijus
LTU
LTU
Pilėnai SK, Kaunas 5:21:18 1:10:02 (60) 2:11:52 (104) 1:06:30 (68) 52:54 (68) dns
95D20Heilmann Kristi
EST
EST
Saue AF, Harju 5:28:33 2:01:33 (105) 1:24:25 (84) dsq 52:14 (64) 1:10:21 (59)
96HBPollas Taavi
EST
EST
Rocco team, Tallin 5:35:03 1:37:56 (96) 1:23:16 (81) 1:21:47 (99) 1:12:04 (105) dsq
97HBParshin Sergei
UKR
UKR
Grizli, Novyi Rozdol 5:37:32 1:32:43 (90) 1:17:05 (75) 1:56:19 (109) 51:25 (63) dns
98HBBuožius Giedrius
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 5:45:32 2:13:53 (107) 1:19:44 (79) 58:53 (51) 1:13:02 (108) dns
99H40Kozlovcev Valentin
RUS
RUS
Gripuzan, Moscow 6:12:52 1:47:47 (102) 1:45:12 (100) 1:32:22 (104) 1:07:31 (101) dsq
100D20Kozicina Tatiana
KAZ
KAZ
Start KO, Kamenski Uralsk 6:27:33 1:31:41 (88) 1:48:40 (102) 2:00:03 (111) 1:07:09 (100) dns
101HBBalčiūnas Saulius
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 7:37:31 2:02:54 (106) 2:13:35 (105) 1:20:33 (98) 2:00:29 (115) dns
102HBPedersen Lasse
SWE
SWE
Majornas K, Gioteborg 2:35:19 49:17 (  7) 1:06:33 (52) dsq 39:29 (18) dsq
103HBDeltuva Audronis
LTU
LTU
Prienų SM, Prienai 2:49:40 1:11:14 (62) dsq 44:42 (15) dns 53:44 (  9)
104HBBalčiūnas Darius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 3:22:26 1:06:14 (52) 1:06:41 (53) 1:09:31 (75) dns dns
105HBSubačius Rimantas
LTU
LTU
Kadagys OK, Vilnius 3:44:18 dns 1:16:40 (73) 1:19:42 (95) 1:07:56 (102) dsq
106HBGabyshev Vladimir
RUS
RUS
Yakutia, Olekminsk 3:47:14 1:31:40 (87) 1:09:49 (57) dsq 1:05:45 (98) dns
107HBAndersson Michael
SWE
SWE
Majornas K, Gioteborg 4:01:25 1:16:37 (70) 1:27:58 (89) 1:16:50 (93) dns dns
108DAPocienė Rasa
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 4:02:31 1:34:06 (91) 1:17:16 (76) 1:11:09 (77) dsq dns
109H40Kavaliauskas Saulius
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 4:06:21 1:31:57 (89) dns 1:33:15 (106) 1:01:09 (86) dsq
110D20Tuzikaitė Rūta
LTU
LTU
Atletas SK, Kaunas 4:14:26 1:34:06 (91) 1:45:27 (101) dns 54:53 (74) dns
111HBSereika Robertas
LTU
LTU
Orientyras, Kaunas 6:19:04 dns 2:21:01 (106) 2:23:55 (112) 1:34:08 (112) dns
112HBDeltuva Artūras
LTU
LTU
VU, Vilnius 1:40:05 dns 55:05 (17) 45:00 (17) dns dns
113HBBlieka Mindaugas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 1:56:23 1:02:21 (45) dsq dns 54:02 (72) dns
114H40Janušauskas Kazys
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 1:59:17 dns dns 1:14:16 (88) 45:01 (39) dns
115HBServa Rimantas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 2:05:40 dns dns dns 57:45 (80) 1:07:55 (54)
116HBAbrutis Donatas
LTU
LTU
Plateliai, Plungė 2:10:46 1:08:27 (59) dns dns dns 1:02:19 (38)
117HBČepaitis Vaidas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 2:34:51 dns dns 1:32:28 (105) 1:02:23 (90) dns
118HBSavin Igor
UKR
UKR
Grizli, Novyi Rozdol 2:55:33 dns dsq 1:33:57 (107) 1:21:36 (110) dns
119D20Sliuzaitė Vilma
LTU
LTU
Kertus BK, Žiežmariai 3:24:44 dsq dns 1:55:29 (108) 1:29:15 (111) dns
120HBAru Andres
EST
EST
Rocco team, Tallin 3:40:53 dsq dsq 1:56:25 (110) 1:44:28 (114) dns
121HBUmbrasas Tomas
LTU
LTU
Žemyna OK, Vilnius 39:06 dns dns dns 39:06 (14) dsq
122DAErdmann Terje
EST
EST
Saue AF, Harju 1:31:31 1:31:31 (86) dns dns dsq dns
123D20Baškytė Ainė
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:39:14 1:39:14 (98) dsq dsq dsq dns