Number of events: 216
Date | Event District | Sport Class | Club, City | Place | Result | Day Leg | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2011-07-22 | CISM relay Rio de Janeiro | W | Lithuania | 2 | 1:56:48 | 1 leg | 38:51 ( 5) |
2011-07-19 | CISM middle + long Rio de Janeiro | W | Lithuania | 1 day 2 day | 34:55 (25) 1:00:07 (22) | ||
2010-09-16 | Lietuvos čemp. kariuomenės Visoriai, Vilnius | X | KASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius | 21 | 43:41 | S | |
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga Kairiai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:50:24 | S | |
2010-09-05 | Klubų taurė Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 3:32:22 | 8 leg | 31:54 ( 1) S |
2010-08-20 | CISM relay Kongsberg | W | Lithuania | 6 | 1:31:41 | 1 leg | 29:54 (10) |
2010-08-17 | CISM middle + long Kongsberg | W | Lithuania | 1 day 2 day | 28:21 (15) 52:57 (17) | ||
2009-09-19 | CISM relay Viitka | W | Lithuania | 2 | 1:57:35 | 1 leg | 39:24 ( 1) |
2009-09-16 | CISM long + middle Vastseliina | W | Lithuania | 1 day 2 day | 1:11:47 ( 5) 32:19 ( 4) | ||
2009-05-10 | Vilniaus estafetė Kazokiškės | M | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:31:22 | 3 leg | 46:09 ( 3) S |
2009-04-04 | Kauno estafetė Ožkapjovių miškas | M | Perkūnas OK - Dainava OK, Vilnius | 3:14:35 | 2 leg | 49:25 ( 1) S | |
2009-03-28 | Pavasario taurė Verniejus, Trakų raj | MB | VUŽK, Vilnius | 50:58 | 1 day | 50:58 ( 1) S | |
2009-03-28 | Pavasario taurė Verniejus, Trakų raj | M | VUŽK, Vilnius | 39:40 | 2 day | 39:40 ( 1) S | |
2008-10-11 | CISM relay Naravai, Prienai | W | Lithuania | 2 | 1:56:35 | 1 leg | 37:10 ( 2) S |
2008-10-08 | CISM middle + long Aukštadvaris | W | Lithuania | 1 day 2 day | 31:18 ( 4) S 1:03:10 ( 2) S | ||
2007-09-07 | CISM relay Zagreb | W | Lithuania | 2 | 1:30:48 | 2 leg | 29:00 ( 1) |
2007-09-04 | CISM middle + long Zagreb | W | Lithuania | 1 day 2 day | 24:47 ( 4) 49:04 ( 5) | ||
2006-11-11 | CISM relay Faxinal do Céu | W | Lithuania | 2 | 1:58:19 | 1 leg | 40:03 ( 4) |
2006-11-08 | CISM middle + long Guarapuava/Pinhao | W | Lithuania | 1 day 2 day | 30:06 (11) 55:31 ( 6) | ||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS Druskininkai | D | 57:11 | 2 day | 57:11 ( 2) S | ||
2005-08-14 | WOC relay Tsukude, Aichi | W | Lithuania | 13 | 2:33:57 | 3 leg | 47:52 ( 8) |
2005-08-12 | WOC long final Tsukude, Aichi | W | Lithuania | 27 | 1:40:22 | ||
2005-08-11 | WOC middle final Mikawa Kogen, Aichi | W | Lithuania | 11 | 38:49 | ||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt Showa no Mori, Aichi | W1 | Lithuania | 3 | 17:15 | ||
2005-08-10 | WOC sprint final Showa no Mori, Aichi | W | Lithuania | 18 | 16:47 | ||
2005-08-08 | WOC long qualification Suganuma, Aichi | W2 | Lithuania | 11 | 57:36 | ||
2005-08-07 | WOC middle qualification Suganuma, Aichi | W3 | Lithuania | 5 | 30:25 | ||
2005-07-17 | World games relay Bottrop, Duisburg | X | Lithuania | 7 | 1:32:25 | 4 leg | |
2005-07-16 | World games middle Bottrop, Duisburg | W | Lithuania | 5 | 40:01 | ||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS Klaipėda | D | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 52:01 | 2 day 3 day | 35:38 ( 1) S 16:23 ( 2) S | |
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga Burbiškės, Vilnius | M | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:10:46 | S | |
2005-06-15 | CISM relay Lappeenranta | W | Lithuania | 3 | 1:52:06 | 3 leg | 35:35 ( 2) |
2005-06-12 | CISM middle + long Lappeenranta | W | Lithuania | 1 day 2 day | 24:48 ( 3) 48:20 ( 2) | ||
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė Bendoriškė, Ignalina | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 30:58 | S | |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Ažušilė, Ignalina | M1 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 25:39 | S | |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės Zapsys, Veisiejų sav. | M | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 54:55 | S | |
2005-04-09 | Kauno estafetė Rukla | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:54:15 | 3 leg | 37:46 ( 2) S |
2004-09-19 | WOC relay Tortuna, Västerås | W | Lithuania | 12 | 2:09:28 | 3 leg | 46:06 (15) |
2004-09-17 | WOC middle final Tortuna, Västerås | W | Lithuania | 23 | 40:51 | ||
2004-09-15 | WOC sprint qualification Rocklunda, Västerås | W2 | Lithuania | 1 | 11:21 | ||
2004-09-15 | WOC sprint final Rocklunda, Västerås | W | Lithuania | 7 | 13:31 | ||
2004-09-13 | WOC middle qualification Tortuna, Västerås | W2 | Lithuania | 13 | 30:30 | ||
2004-09-04 | CISM relay Harskamp | W | Lithuania | 1 | 1:29:41 | 3 leg | 28:01 ( 2) |
2004-09-01 | CISM middle + long Harskamp | W | Lithuania | 1 day 2 day | 28:31 ( 8) 51:32 ( 2) | ||
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS Šiauliai | D | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1:44:28 | 4 day 5 day | 49:56 ( 5) S 54:32 ( 4) S | |
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Marcinkonys | M1 | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 26:09 | S | |
2003-11-09 | Krintantis lapas Verkiai | M | Lietuvos rinktinė, Vilnius | 8 | 45:15 | S | |
2003-10-18 | Lietuvos taurė Pabradė | D | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 1:32:51 | 1 day 2 day | 28:20 ( 1) S 1:04:31 ( 5) S |
2003-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga Kazokiškių miškas | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:30:21 | S | |
2003-09-06 | Klubų taurė Elektrėnai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:08:35 | 8 leg | 31:03 ( 1) |
2003-08-23 | CISM relay Gudeliai, Vilnius | W | Lithuania | 1 | 2:10:13 | 3 leg | 43:51 ( 4) S |
2003-08-20 | CISM individual Pabradė, Vilnius | W | Lithuania | 1 | 1:31:12 | 1 day 2 day | 43:34 ( 1) S 47:38 ( 1) S |
2003-08-09 | WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil | W | Lithuania | 4 | 2:07:51 | 3 leg | 42:48 ( 5) |
2003-08-08 | WOC middle qualification Trin, Rapperswil/Jona | W2 | Lithuania | 8 | 28:14 | ||
2003-08-08 | WOC middle final Bot, Fiena Trin | W | Lithuania | 12 | 38:02 | ||
2003-08-06 | WOC long final Eschenberg - Rossberg | W | Lithuania | 21 | 1:44:00 | ||
2003-08-04 | WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona | W3 | Lithuania | 9 | 52:02 | ||
2003-07-04 | Tako supersprintas Jurbarkas | D | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 13:14 | S | |
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS Jurbarkas | D | Sietyno SM, Vilnius | 4 | 3:59:13 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 52:35 ( 9) S 1:05:34 ( 1) S 19:29 ( 5) S 54:24 (10) S 47:11 ( 2) S |
2003-06-29 | Vilniaus čemp. ilga Tapeliai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 59:50 | ||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga Ažušilė | M | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:07:36 | S | |
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė Girelės miškas, Sariai | M | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 31:49 | S | |
2003-06-08 | Vilniaus estafetė Tapeliai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:16:25 | 3 leg | 44:34 ( 2) |
2003-06-07 | Vilniaus čemp. vidutinė Zujūnai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 40:45 | S | |
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | W | Lithuania | 4 | 1:58:21 | 3 leg | 40:40 ( 3) |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | W | Lithuania | 4 | 1:13:30 | ||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D | Perkūnas OK, Vilnius | 56:31 | 2 day | 56:31 ( 1) S | |
2003-05-04 | Molėtų estafetė Alnė | M | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 1 leg | 42:25 ( 1) | |
2003-05-03 | Apskričių mačas Svilonys, Jonavos r. | D | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 41:29 | ||
2003-04-05 | Kauno estafetė Pakumprys | D | Sietyno SM, Vilnius | dsq | 1 leg | 33:00 ( 1) | |
2003-03-23 | Vilniaus pavasaris Karačiūnai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 41:18 | ||
2002-10-19 | Lietuvos taurė Zelva | D | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:21:01 | 1 day 2 day | 32:41 ( 1) 48:20 ( 1) |
2002-10-02 | World cup, event 15 sprint qualification Brno | D2 | Lithuania | 18 | 13:42 | ||
2002-09-30 | EOC long final Sümeg | W | Lithuania | 26 | 1:03:01 | ||
2002-09-29 | EOC long qualification Sümeg | W2 | Lithuania | 8 | 49:13 | ||
2002-09-28 | EOC sprint qualification Sümeg | W1 | Lithuania | 11 | 14:57 | ||
2002-09-28 | EOC sprint final Sümeg | W | Lithuania | 36 | 16:12 | ||
2002-09-27 | EOC relay Sümeg | W | Lithuania | 3 | 1:55:17 | 3 leg | 38:23 ( 4) |
2002-09-25 | EOC middle qualification Sümeg | W3 | Lithuania | 17 | 22:23 | ||
2002-09-25 | EOC middle final Sümeg | W | Lithuania | 30 | 29:59 | ||
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga Pakarklės miškas, Vilkija | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 1:10:02 | S | |
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Nida | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 42:54 | S | |
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Nida | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 3 | 18:25 | S | |
2002-08-11 | Lietuvos čemp. labai ilga Varnabūdė | M | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:53:27 | S | |
2002-06-22 | CISM relay Allentsteig | W | Lithuania | 3 | 2:03:13 | 3 leg | 41:01 ( 3) |
2002-06-19 | CISM individual Allentsteig | W | Lithuania | 3 | 1:47:32 | 1 day 2 day | 51:37 ( 8) 55:55 ( 2) |
2002-06-09 | World cup, event 5 long Fribourg | D | Lithuania | 63 | 1:10:23 | ||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay Fribourg | D | Lithuania | dsq | 3 leg | dsq | |
2002-05-19 | Baltic championship relay Nemunaitis, Alytus | W | Lithuania | 1 | 2:14:11 | 3 leg | 46:08 ( 2) |
2002-05-18 | Baltic championship Nemunaitis, Alytus | W | Lithuania | 1 | 1:03:00 | S | |
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1:00:42 | 2 day | 1:00:42 ( 1) S | |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė Gailiūnai | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 3 | 33:25 | ||
2002-04-21 | Kauno taurė Prienų šilas, Naravai | M | Sietyno SM, Vilnius | 6 | 1:04:48 | S | |
2002-02-03 | Kauno čemp. pasirinktinai Kulautuva | M | Sietyno SM, Vilnius | 6 | 47:34 | ||
2001-10-20 | Lietuvos taurė Juodkrantė | D | Sietyno SM, Vilnius | 5 | 1:41:05 | 1 day 2 day | 52:22 ( 7) S 48:43 ( 2) S |
2001-10-13 | CISM relay Beje | W | Lithuania | 4 | 2:18:02 | 2 leg | 44:58 ( 5) |
2001-10-10 | CISM individual Beje | W | Lithuania | 20 | 1:40:07 | 1 day 2 day | 48:11 (19) 51:56 (20) |
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | D20 | Lithuania | 1 | 1:28:46 | 3 leg | 29:19 ( 1) |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | D20 | Lithuania | 2 | 53:28 | S | |
2001-08-28 | CISM european relay Smiltynė, Klaipėda | W | Lithuania | 2 | 1:45:58 | 2 leg | 33:40 ( 2) |
2001-08-26 | CISM european individual Klaipėda | W | Lithuania | 4 | 1:37:19 | 1 day 2 day | 44:30 ( 5) S 52:49 ( 4) S |
2001-08-04 | WOC short final Vattula, Tampere | W | Lithuania | 45 | 33:40 | ||
2001-08-03 | WOC short qual Tampere | W3 | Lithuania | 7 | 27:36 | ||
2001-07-30 | WOC classic qual Tampere | W2 | Lithuania | 31 | 54:59 | ||
2001-07-14 | JWOC relay Miskolc | W | Lithuania | 4 | 2:02:02 | 2 leg | 40:20 ( 6) |
2001-07-13 | JWOC classic Miskols | W | Lithuania | 7 | 59:48 | ||
2001-07-12 | JWOC short final Miskolc | W | Lithuania | 2 | 25:37 | ||
2001-07-11 | JWOC short qualification Miskolc | W2 | Lithuania | 2 | 24:30 | ||
2001-06-23 | Lietuvos čemp. klasika Visvainiai | M | Sietyno SM, Vilnius | 5 | 1:15:28 | S | |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa Smalininkai | M20 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 24:29 | S | |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Smalininkai | M1 | Sietyno SM, Vilnius | 2 | 25:47 | S | |
2001-05-27 | Baltic championship relay Pikajärve | W20 | Lithuania | 1 | 2:43:44 | 2 leg | 57:45 ( 1) |
2001-05-26 | Baltic championship Pikajärve | W20 | Lithuania | 5 | 1:08:23 | ||
2001-05-20 | Kauno čemp. klasika Kulautuva | D | Sietyno SM, Vilnius | 4 | 58:56 | ||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D | Sietyno SM, Vilnius | 6 | 2:44:08 | 1 day 2 day 3 day | 50:53 ( 4) S 55:27 ( 7) S 57:48 ( 5) S |
2001-05-06 | Vilniaus estafetė Mickūnai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:54:29 | 3 leg | 39:21 ( 5) |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa Mickūnai | M | Sietyno SM, Vilnius | 2 | 29:30 | ||
2001-04-07 | Kauno estafetė Kulautuva | M | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:03:32 | 3 leg | 38:47 ( 1) |
2001-03-25 | OK Miško ikisezoninės varžybos Meškapievis | M | Sietyno SM, Vilnius | 4 | 56:37 | ||
2001-01-14 | OK Ąžuolas taurės 4 etapas Aukštasis Pavilnys | M | Sietyno SM, Vilnius | 2 | 55:45 | ||
2000-10-12 | Baltic junior cup Gdynia | D20 | Lithuania | 1 | 54:15 | ||
2000-10-07 | Lietuvos taurė Giruliai + Kairiai, Klaipėda | D | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:54:57 | 1 day 2 day | 58:31 ( 4) 56:26 ( 1) |
2000-10-01 | Javonio taurė Varnabūdė | D | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 46:03 | ||
2000-09-09 | Lietuvos čemp. labai ilga Čiulų miškas, Molėtų raj. | M20 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:26:38 | ||
2000-08-26 | CISM relay Evjemoen | W | Lithuania | 4 | 2:23:04 | 3 leg | 46:36 ( 9) |
2000-08-23 | CISM individual Evjemoen | W | Lithuania | 10 | 1:47:40 | 1 day 2 day | 49:08 (11) 58:32 (13) |
2000-07-14 | JWOC relay Nove Mesto na Morave | W | Lithuania | 8 | 1:35:42 | 3 leg | 33:25 (11) |
2000-07-13 | JWOC short final Nove Mesto na Morave | W | Lithuania | 39 | 32:26 | ||
2000-07-12 | JWOC short qualification Nove Mesto na Morave | W1 | Lithuania | 5 | 25:31 | ||
2000-07-11 | JWOC classic Nove Mesto na Morave | W | Lithuania | 6 | 1:03:14 | ||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS Prienai | D | Perkūnas OK, Vilnius | 1:09:37 | 1 day 3 day | dnf 1:09:37 (11) | |
2000-06-30 | Neolimpinių sp. šakų žaidynės ? | D | Perkūnas, Vilnius | 2 | 34:54 | ||
2000-06-04 | Lietuvos čemp. estafetė Grigiškės | M | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:46:02 | 2 leg | 53:52 ( 4) |
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Grigiškės | M1 | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 41:56 | ||
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa Grigiškės | M | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 38:00 | S | |
2000-05-28 | Baltic championship relay Alūksne | W | Lithuania 3 | 4 | 2:35:35 | 3 leg | 53:41 |
2000-05-27 | Baltic championship Alūksne | W20 | Lithuania | 4 | 1:16:08 | ||
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika Aukštadvaris | D | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 57:51 | ||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D | Sietyno SM, Vilnius | 1:08:19 | 2 day | 1:08:19 ( 4) S | |
2000-05-07 | Vilniaus estafetė Pavilnys | D | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:33:48 | 3 leg | 56:08 ( 2) |
2000-05-06 | Vilniaus čemp. trumpa Juodasis kelias | D | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 36:37 | ||
2000-04-01 | Marijampolės pirmenybės Kazlų Rūda | D | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 47:09 | ||
2000-01-15 | OK Ąžuolas taurės 3 etapas Aukštoji Veržuva | D | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 57:14 | ||
1999-10-09 | Lietuvos taurė Aukštadvaris | D | Vilniaus SM, Vilnius | 2 | 1:44:48 | 1 day 2 day | 50:59 ( 2) 53:49 ( 3) |
1999-09-12 | Lietuvos čemp. labai ilga Gečialaukis, Alytus | M | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:50:02 | ||
1999-08-29 | Klubų taurė Molėtai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:14:17 | 8 leg | 34:31 ( 2) |
1999-08-16 | CISM relay Zagreb | W | Lithuania | 3 | 1:50:50 | 3 leg | 39:59 ( 4) |
1999-08-12 | CISM individual Zagreb | W | Lithuania | 6 | 1:40:24 | 1 day 2 day | 42:38 (12) 57:46 ( 5) |
1999-06-23 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika Zarasai | M18 | Sietyno SM, Vilnius | 1 day 2 day | 25:13 ( 2) 1:06:12 ( 5) | ||
1999-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė Raudondvaris | M | Perkūnas OK 2, Vilnius | 1 | 2:38:32 | 3 leg | 52:03 ( 1) |
1999-06-12 | Alytus Kaunas Vilnius Tolkūnai | M18 | Sietyno SM, Vilnius | 2 | 50:50 | ||
1999-06-06 | Lietuvos čemp. trumpa Varnabūdė, Mariampolės r. | M | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 33:39 | S | |
1999-06-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Varnabūdė, Marijampolės r. | M1 | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 34:58 | ||
1999-05-30 | Baltic championship relay Gražutė, Zarasai | W | Lithuania 2 | 5 | 2:42:41 | 2 leg | 54:08 ( 3) S |
1999-05-29 | Baltic masters and open championship Gražutė, Zarasai | D | Perkūnas OK, Vilnius | 1:18:12 | 1 day | 1:18:12 ( 1) | |
1999-04-25 | Kauno čempionatas Kačerginė, Kauno r. | M | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 50:33 | ||
1999-04-18 | Klajūno taurė Padkamariai | M18 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 41:23 | ||
1999-04-11 | Kauno estafetė Kluoniškiai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:59:17 | 3 leg | 39:16 ( 3) |
1999-04-03 | Marijampolės pirmenybės Kalniškės miškas | M | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 56:10 | ||
1998-10-18 | Baltic junior cup relay Vilnius | X | Lithuania 1 | dsq | 5 leg | dsq | |
1998-10-17 | Baltic junior cup Vilnius | W20 | Lithuania | 1 | 54:17 | ||
1998-10-09 | Lietuvos čemp. trumpa Molėtai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 24:32 | ||
1998-09-20 | World cup, event 9, short final Tetranska Lomnice | DA | Lithuania | 18 | 30:40 | ||
1998-09-19 | World cup, event 9, short qualification Tetranska Lomnice | D1 | Lithuania | 10 | 29:58 | ||
1998-09-17 | World cup, event 8, classic Tetranska Lomnice | DA | Lithuania | 10 | 1:04:28 | ||
1998-09-15 | World cup, event 7, final Krakow | DA | Lithuania | 37 | 1:13:01 | ||
1998-09-14 | World cup, event 7, qualification Krakow | D2 | Lithuania | 7 | 43:11 | ||
1998-09-12 | World cup, event 6 relay Krakow | D | Lithuania | 9 | 2:30:18 | 1 leg | 43:43 (24) |
1998-09-06 | Klubų taurė Zarasai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:51:14 | 8 leg | 45:57 ( 3) |
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa Zarasai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 34:26 | |||
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Zarasai | M1 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 28:03 | ||
1998-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė Gečialaukis | M | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:47:14 | 3 leg | 39:10 ( 1) |
1998-08-29 | Lietuvos čemp. klasika Balninkai, Alytus | M | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:19:11 | S | |
1998-08-16 | Baltic championship relay Kirikuküla | W | Lithuania | 2 | 2:16:17 | 1 leg | 45:40 ( 2) |
1998-08-15 | Baltic championship Kirikuküla | W20 | Lithuania | 1 | 1:08:05 | ||
1998-07-17 | JWOC relay Reims | W | Lithuania | 17 | 2:54:20 | 3 leg | 46:08 ( 6) |
1998-07-16 | JWOC short final Reims | W | Lithuania | 8 | 30:33 | ||
1998-07-15 | JWOC short qualification Reims | W3 | Lithuania | 19 | 33:12 | ||
1998-07-14 | JWOC classic Reims | W | Lithuania | 10 | 53:15 | ||
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS Zarasai | D18 | Perkūnas OK, Vilnius | 1:30:09 | 1 day 2 day | 44:07 ( 6) 46:02 ( 8) | |
1998-06-23 | Lietuvos čemp. jaunimo klasika + trumpa Ešerinis | M20 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 day 2 day | 55:34 ( 1) 30:00 ( 4) | ||
1998-06-14 | Alytaus čempionatas Sudvajai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 55:50 | ||
1998-05-24 | Kauno čempionatas Čičinai | D | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:14:26 | ||
1998-04-05 | Kauno estafetė Ežerėlis | M18 | Vilniaus SM, Vilnius | dsq | 3 leg | dsq | |
1997-10-11 | Lietuvos taurė Bubiai, Šiauliai | D | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 2:19:31 | 1 day 2 day | 1:13:29 ( 7) 1:06:02 ( 9) |
1997-09-28 | Alytaus taurė ? | D | Perkūnas, Vilnius | 6 | 53:04 | ||
1997-09-21 | LAT LTU youth match Molėtai | D16 | Lithuania | 1 | 1:52:11 | 2 leg | 28:52 ( 1) |
1997-09-20 | LAT LTU youth match Molėtai | D16 | Lithuania | 1 | 24:50 | ||
1997-08-24 | Klajūno maratonas Alnis | M | Perkūnas, Vilnius | 5 | 1:48:57 | ||
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS Molėtai | D16 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:39:42 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 46:17 ( 2) 30:42 ( 2) 26:33 ( 3) 25:00 ( 1) 31:10 ( 1) |
1997-06-22 | Lietuvos čemp. estafetė Telšiai | M16 | Vilniaus SM, Vilnius | 1 | 2:32:10 | 3 leg | 51:52 ( 1) |
1997-06-21 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Telšiai | M16 | Vilniaus SM, Vilnius | 1 day 2 day | 33:22 ( 1) 19:51 ( 1) | ||
1997-05-10 | Lietuvos čemp. labai ilga Ignalina | MB | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 59:24 | ||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa Margava, Kauno r. | M | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 30:34 | ||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Margava, Kauno r. | M2 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 29:30 | ||
1996-08-24 | Klajūno maratonas Dringis | MA | Perkūnas, Vilnius | 1 | 1:08:52 | ||
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS Plateliai | D16 | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 3:08:44 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 43:46 (11) 35:35 (11) 33:04 (13) 39:53 ( 8) 36:26 ( 8) |
1996-06-23 | Lietuvos čemp. estafetė Ignalina | M18 | Vilniaus SM, Vilnius | 1 | 2:06:55 | 3 leg | 40:17 ( 1) |
1996-06-22 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Ignalina | M16 | Vilniaus SM, Vilnius | 1 day 2 day | 46:32 ( 1) 28:08 ( 2) | ||
1995-09-30 | LAT LTU youth match Zarasai | D14 | Lithuania | 1 | 21:49 | ||
1995-08-27 | Klubų taurė Alytaus šilas | X | Perkūnas OK 3, Vilnius | 17 | 5:28:05 | 5 leg | 38:20 ( 9) |
1995-08-26 | Lietuvos čemp. trumpa, elitui kval. Alytaus šilas | M1 | Perkūnas OK, Vilnius | 30 | 49:06 | ||
1995-07-05 | Daugiadienės TAKAS Pageluvis, Šiauliai | D14 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:42:53 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 32:37 ( 4) 43:17 (15) 29:08 ( 2) 35:10 ( 5) 22:41 ( 1) |
1995-06-24 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Plateliai | M14 | Vilniaus SM, Vilnius | 1 day 2 day | 35:15 ( 1) 19:54 ( 1) | ||
1995-05-07 | LAT LTU Moscow match Prienai | D14 | Lithuania | 1 | 1:18:37 | 3 leg | 22:47 ( 1) |
1995-05-06 | Latvia Lithuania Moscow match Prienai | D14 | Lithuania | 1 | 32:17 | ||
1995-04-08 | Klajūno taurė Mindūnai Rudesa | M14 | Perkūnas, Vilnius | 1 | 28:52 | ||
1994-07-06 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | D14A | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 3:06:30 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 34:25 ( 2) 54:25 (27) 35:45 (11) 29:31 ( 5) 32:24 (12) |
1993-10-24 | Lietuvos taurė Klaipėda | W14 | Vilniaus SM, Vilnius | 18 | 1:03:06 | 1 day 2 day | 32:37 (20) 30:29 (16) |
1993-08-29 | Klubų taurė Krosna | X | Perkūnas OK 3, Vilnius | dsq | 3 leg | 50:32 (19) | |
1993-06-30 | Daugiadienės TAKAS Tolkūnai, Alytus | D12 | Vilniaus SM, Vilnius | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 41:42 ( 6) 29:19 ( 5) 26:24 ( 2) 26:33 ( 1) 22:56 ( 2) | ||
1993-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė Anykščiai | M18 | Perkūnas OK, Vilniaus SM, Vilnius | 3:47:13 | 3 leg | 1:14:52 ( 5) | |
1993-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Anykščiai | M14 | Vilniaus SM, Vilnius | 1 day 2 day | 36:52 (11) 25:19 ( 7) | ||
1993-04-04 | Kauno estafetė Panemunė, Kaunas | D14 | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:24:15 | 1 leg | 47:45 (10) |
1992-07-05 | Daugiadienės TAKAS Pašvinės, Šiauliai | D12 | Vilniaus SM, Vilnius | 24 | 4:34:09 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 52:50 (23) 1:03:05 (34) 37:48 (33) 42:17 (33) 1:18:09 (26) |
1992-05-08 | Daugiadienės VILNIUS Laurai, Katlaukis x 2, Sapieginė | D11 | Vilniaus SM, Vilnius | 8 | 3:05:37 | 1 day 2 day 3 day 4 day | 49:34 (11) 46:50 ( 7) 29:48 ( 4) 59:25 (11) |