Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupės W16, WB

Trasa 1 d. 3.3 km 16 KP, 2 d. 3.6 km 9 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1W16Liegutė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 52:51 25:47 (  1)27:04 (  1)
2W16Skaisgirytė Austė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 59:25 29:56 (  2)29:29 (  2)
3W16Skaisgirytė Justė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:04:53 31:05 (  3)33:48 (  5)
4W16Rabtsava Maryana BLROC Silwan Liuks, Minsk 1:08:30 35:04 (  7)33:26 (  3)
5W16Girinskytė Malvina LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:11:06 33:13 (  5)37:53 (  8)
6W16Karlonaitė Laura LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:12:58 39:29 (10)33:29 (  4)
7W16Krauchanka Karyna BLRSluch KO, Slusk 1:14:25 34:54 (  6)39:31 (  9)
8W16Pociūtė Emilija LTUŠilalės SM, Šilalė 1:15:17 35:25 (  8)39:52 (10)
9W16Gedgaudaitė Natalija LTUŠilalės SM, Šilalė 1:17:15 41:11 (13)36:04 (  6)
10W16Surgautaitė Migleta LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:27:56 42:53 (14)45:03 (14)
11WBUlčinienė Ieva LTUKaršuva OK, Jurbarkas 1:30:09 50:05 (18)40:04 (11)
12WBBogužinskienė Audra LTUMedeina OK, Kaunas 1:31:05 50:53 (19)40:12 (12)
13W16Maižvilaitė Sandra LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:45:17 1:07:42 (24)37:35 (  7)
14WBKulnis Margarita LTUDevyni OK, Vilnius 1:51:36 1:04:35 (23)47:01 (15)
15W16Matelytė Morta Marija LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 2:00:59 57:23 (21)1:03:36 (17)
16WBDienienė-Archipova Saulė LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:03:18 1:13:33 (25)49:45 (16)
17WBPuodžiūnienė Rita LTUDevyni OK, Vilnius 2:27:07 1:00:20 (22)1:26:47 (19)
18WBScherbizkaya Oljga BLRSluch KO, Slusk 3:02:19 1:37:16 (26)1:25:03 (18)
19W16Šiaulytė Kristina LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 32:04 32:04 (  4)dns
20W16Tirlikaitė Gabrielė LTUJurbarko r. KKSC, Jurbarkas 37:32 37:32 (  9)dns
21W16Tubutytė Gabrielė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 40:45 40:45 (11)dns
22W16Gapšytė Ieva LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 41:02 41:02 (12)dns
23WBČaplikienė Rūta LTUTakas OK, Kaunas 41:51 dns41:51 (13)
24W16Kotlova Martina LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 44:43 44:43 (15)dns
25W16Jatulytė Austėja LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 48:03 48:03 (16)dns
26W16Mikalauskaitė Emilija LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 48:09 48:09 (17)dns
27W16Urbaitytė Goda LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 56:06 56:06 (20)dns
28WBSukhadolava Aelita BLRPeleng Vimpel, Minsk 1:28:50 dsq1:28:50 (20)
29WBBelik Natallia BLRBaklan, Minsk   dsqdns